Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemlátó gyermekek fórum

Szellemlátó gyermekek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
235. af4c41efc6 (válaszként erre: 234. - Tixtina)
2009. aug. 8. 16:22
Nem kell és nem is szabad semmit a múltunkból elfelejteni. Ha szeretteink halnak meg és nehezen dolgozzuk fel ennek az oka, hogy energiablokkot hoztunk létre magunkban. Ha feloldod a blokkok akkor az egészséges energiaáramlás folytatódik. Egyébként a blokkot fizikailag is jól érezzük ilyenkor. Pl. a szívünk összeszorul. De a kedvetlenség, a magunkba fordulás is ugyanilyen. És továbbra is hiányozni fognak a szüleid, továbbra is szereted őket, de el tudod fogadni a halálukat és el tudod engedni őket. Ráébredsz arra, hogy nekik mi a jó. Őket azzal tudod boldoggá tenni, ha látják, hogy te is boldog, egészséges vagy.
234. tixtina (válaszként erre: 232. - Csilla80)
2009. aug. 8. 15:17

Igen.Vannak,akik megérzik,mielőtt eltávoznak.

Anyám tudta,hogy beteg,és meg fog halni-de velünk nem közölte,és az orvosoknak is megtiltotta,hogy mondják.

Apám súlyos szívbeteg volt ,majd 30 éven keresztül,de volt-mi éltette.

Aztán,anyám halála után látszott rajta,hogy feladta az életet-nem bírta nélküle-szoros kapocs volt köztük,hosszú éveken át.


Mondják,hogy túl kell lépni,mert nincs mit tenni.

Minden embernek más az érzelmi világa.

Pl. a párom ,mindenen könnyebben túlteszi magát.

Ennek nagymértékben köszönhető a fizikai,szellemi épségének megőrzése.

Nagyon ritkán beteg.Mindig azt mondja-ami elmúlt,azon kár rágódni.

2009. aug. 8. 15:12

A legtöbb szellem nem önszántából maradt a földön.

Van amelyik nem vette észre, hogy eltávozott a testből és ugyanúgy akarja folytatni az életét. Van amelyik a szokások rabja, alkoholista, kábszeres, és tudja, hogy ez csakis itt a földön lehetséges, ők kellemetlenek, mert akihez tapadnak az is hasonló szokásokat vehet fel,

van akit a szerettei ne engednek el, görcsösen ragaszkodnak hozzájuk, és "érzelmi zsarolás" miatt úgy gondolják maradniuk kell, bár szívesen mennének tovább. A baj csak az, hogy pár hónap múlva nem lesz már lehetősége átlépni.

Az erőszakos halállal halt test lelkei nyugtalanok és nem keresik az utat a mennybej, úgy érzik rendezniük kell a számlát. Pedig ez nem az ő dolguk.Ez már Isten dolga.

De még rengeteg dolog miatt ragadhatnak itt. Ez nekik a legrosszabb, hiszen a szellem feladata, hogy ha a testtől különválik, akkor el kell mennie a köztes világba. Ez az első állomás. Itt fognak elszámolni földi életük tetteivel. Ezek alapján lesznek osztályozva. Minél több jótettet hajtott végre, minél nagyobb fejlődést tudott elérni, annál magasabb osztályba léphet. Annál közelebb lehet Istenhez. Ezért kell, hogy szeretteink lelkét engedjük el. Nekik ez válik a javukra. Ha már bekerülnek a megfelelő osztályba, onnan már szabadon jöhetnek, mehetnek, álatalában a mi hívásunkra, segítésünkre.

A kóbor lelkeknek meg kell mutatni az utat. Kérni kell őket, hogy keressék a fényt. Ezért segítünk nekik gyertyákkal. Ennek fénye is segít nekik megszabadulni a földi gondolkodástól, segít emlékezni az útra felfelé. Akár szeretteinkről, akár idegen szellemről van szó mindenképpen segítsük a köztes világba, ez jó nekik is és nekünk is. És nem kell félni tőlük. Fel kell világosítani őket, hogy eltévedtek, nem itt van a helyük. Imádkozzunk értük, ezt adjuk a tudtukra is. Akkor felfogják, eszükbe jut, rávezetjük őket az igazi feladatukra.

232. csilla80 (válaszként erre: 213. - Tixtina)
2009. aug. 8. 13:55

Ezt en is alairom... az en ferjem is konnyebben atveszelte a szulei halalat mint en... masok vagyunk... nalam is egymas utan mentek el 11 honap kozzel...


Az erdekes az,hogy Edesanyam 3 nappal a halala elott elmondta,hogy meg fog halni... akkor sirtam es kertem,hogy nem mondjon ilyent,ne hagyjon itt,de azt mondta muszaj... O sokmindenre raerzett,ezt a tulajdonsagomat Tole orokoltem... sokmindent elore megerzek... pl. balesetet. Es meg vmi, hiszem es vallom,hogy anyukam vitte el apukamat maga utan a halalba.

231. csilla80 (válaszként erre: 192. - Leticya)
2009. aug. 8. 13:43

De szepen irtad ezt le...

Koszonom.

230. kanawiosta (válaszként erre: 228. - Leticya)
2009. aug. 8. 12:06
Szia
229. tixtina (válaszként erre: 228. - Leticya)
2009. aug. 8. 12:05
Rendben,szió:D))
228. Leticya
2009. aug. 8. 12:05
sajnálom de mennem kell. majd megírom holnap milyen volt a tűzön járás. holnap leszek:)9 jók legyetek.
227. Leticya (válaszként erre: 225. - Pocokmoci)
2009. aug. 8. 12:00
igy is van:)
226. Leticya
2009. aug. 8. 11:59
látjátok mi sem véletlenül találkoztunk itt:))
2009. aug. 8. 11:58

Sziasztok! Nagyon érdekes ez a téma.Két történetet szeretnék megosztani veletek ami velem történt.


Jó pár éve volt nyáron,hogy lázas voltam nagyon be volt gyulladva torkom,csak feküdtem az ágyon nyelni se tudtam.Mondta apukám menjünk el az ügyeletre.ÁÁ mondom nem kell,majd elmúlik.

Feküdtem és egyszer csak azt vettem észre,hogy az ágyam feletti polcról egy gyufásdoboz nagyságú fadarab esett le.Huzat nem volt,le esni nem eshetett mert belül volt a fal mellett.Én ekkor fel se fogtam,hogy mi ez,csak kimentem a szüleimhez a teraszra és mondtam,hogy gyerünk orvoshoz.

Persze egy rakás gyógyszert kaptam,de meggyógyultam.

Elmeséltem ezt a történetet egy ismerősömnek aki jártas ebben a dologban és látja,érzi a szellemeket.Eljött körbe nézte a szobámat és azt mondta mamám szelleme járt itt aki 10 éve meghalt,és azért jött,hogy igenis menjek orvoshoz,mert lehet nagyobb bajom is lehetett volna.

A másik:

Tavaly költöztünk össze a párommal és kb. 2 hónapja észre vettem,hogy a konyhánk ajtaja helyett egy rojtos térelválasztó van és kb 40 percig mozgott,a 3ik szála folyamatosan,persze huzat ekkor sem volt.

Ezt a dolgot is elmeséltem az ismerősnek,és mondta,hogy egy olyan szellem volt itt aki a helyhez kötödik,nem hozzánk.

Előtte is észre vettem fura dolgokat,függöny lebbent meg,vagy a szőnyeg sarka,de ez óta az eset óta nem volt több ilyen.


Ahogy irtátok igen,van hogy valamiért itt ragadtak a lelkek,és csak bolyonganak de olyanok is vannak,akik segítő célzattal vannak köztünk.

Ha például valami dolgot észleltek,figyeljetek az érzéseitekre hogy hirtelen félelmetek támad,vagy inkább valami örömérzés tör elő.Meg épp mire gondoltok és igy össze lehet rakni mit is akar valójában az adott lélek,aki ott jár.

Nekem igy mondta az ismerősöm.

224. Leticya (válaszként erre: 222. - Tixtina)
2009. aug. 8. 11:58
ugye:) imádom ezeket az idézeteket, mindig van mit rajta agyalni. te is nézd meg az arkadiafenyei.hu oldalt, ott megtalálod a papok között akik tudnak segíteni neked. én velencén lakom
223. kanawiosta (válaszként erre: 220. - Leticya)
2009. aug. 8. 11:56
köszi megnézem!
222. tixtina (válaszként erre: 194. - Leticya)
2009. aug. 8. 11:54
Elgondolkodtató:D)
221. Leticya (válaszként erre: 219. - Tixtina)
2009. aug. 8. 11:51
látod. ez is segített csillapítani a fájdalmat. 5 fiú az szép. nekem 2 van de kitesznek 10 et:)
220. Leticya (válaszként erre: 217. - Kanawiosta)
2009. aug. 8. 11:50
menj fel az arkadiafenyei.hu oldalra ott mindent megtalálsz. kb 20 ezer körül van, de ennyit fizetnél egy háztisztíásért is.igy legalább csak egyszer kell. meglátod sok nyűgtől fogsz megszabadulni, mind testileg mint lelkileg
219. tixtina (válaszként erre: 193. - Leticya)
2009. aug. 8. 11:46

"nincs az a rossz amiből ne születne vmi jó"


Mikor megtudtam,hogy anyám meg fog halni,már gyermeket vártam,és éreztem,hogy kislány lesz.

Vagyis megkapom,amire régóta vágytam,és annyira elérhetetlennek tűnt-mert a páromnak csak fiai vannak,szám szerint 5 /fiú/.

218. tixtina (válaszként erre: 188. - 64e0af95e8)
2009. aug. 8. 11:40

Szia!

Nagy igazságot írtál,valóban elgondolkodtat.

Olvastam én is a bemutatkozásod-és bevillant valami.

Mivel állandóan diétázom,rengeteg húst fogyasztok.

Ami egészségtelen,mérgező-esetleg ez megmagyarázná a fáradtságot,ami egyre erősödik.

Tehát a táplálkozást is meg kell reformálni.:D)

217. kanawiosta (válaszként erre: 215. - Leticya)
2009. aug. 8. 11:40
Hol és mennyi egy ilyen tanfolyam?
216. Leticya
2009. aug. 8. 11:39
ezt különben mindenkinek javasolnám aki ilyeneket lát. nagyon jó dolog és még élvezni is fogjátok. beszélhetsz is vele, elmondja miért nem tudott haza menni. innentől mar csak azért fognak megkeresni hogy segíts nekik.
215. Leticya (válaszként erre: 209. - Kanawiosta)
2009. aug. 8. 11:37
jézusom, akkor nálatok zajlik az élet...az lenne a legegyszerübb elvégezned azt az egynapos tanfolyamot és akkor küldhetnéd folyamatosan haza őket. és akkor csak egyszer kell kifizetned, és csinálhatod. nem kell mindig hívnod vkit.
214. Leticya (válaszként erre: 208. - Tixtina)
2009. aug. 8. 11:35
persze, nagyon szívesen. de vagyunk sokan akik a lakhelyedhez közel vannak és akkor nem kell sokat utazni.
213. tixtina (válaszként erre: 187. - Csilla80)
2009. aug. 8. 11:35

Nálam is pot ugyanez a helyzet.-Szintén nem bírtam feldolgozni a szüleim halálát-hírtelen mentek el-egymás után( másfél év).

Azóta alig mozdulok ki-fáradt vagyok-szédelgek,mintha nem önmagam lennék.

Nem értem,mi történt velem.

A férjem is gyakran veszekszik velem,hogy szedjem már össze magam,ilyen az élet-az ősök előbb-utóbb távoznak a földi létből.

Hááát..Mondani könnyű,de együtt élni vele,sokkalta nehezebb.

212. Leticya (válaszként erre: 204. - Kanawiosta)
2009. aug. 8. 11:33
hát ha a házatok le van védve és ki van tisztítva akkor egy ideig nem mennek oda. az a rossz hogy sokszor fogalmuk sincs mi történt velük és hogy vannak helyek ahol nem igazán kívánatosak. a temetőben csak a testek vannak, a léleknek fent lenne a helye....csak nem tud egyedül hazamenni. ezért kell segíteni
211. tixtina (válaszként erre: 186. - Csilla80)
2009. aug. 8. 11:31

Szió!

Persze,rájöttem később:)

csak azért kérdeztem,mert én Debrecenbe jártam,igaz -katolikus gimibe.

210. kanawiosta (válaszként erre: 205. - Tixtina)
2009. aug. 8. 11:30
Szia!
209. kanawiosta (válaszként erre: 206. - Leticya)
2009. aug. 8. 11:30

Szuper!

Évekig egy nőt láttam aki a Wc kísértett,szenvedett vérzett,aztán eltűnt.Máskor meg anyu képében éjjel ébresztett valaki,lehúzta rólam a takarót és rám szólt Csilla ébredj!

208. tixtina (válaszként erre: 191. - Leticya)
2009. aug. 8. 11:28

Az is lehet.Már mindenre gondoltam.

Meg tudod csinálni?

207. Leticya (válaszként erre: 205. - Tixtina)
2009. aug. 8. 11:28
írtam neked sokmindent, olvadd vissza:) amúgy szia
206. Leticya (válaszként erre: 201. - Kanawiosta)
2009. aug. 8. 11:27
a szellemeknek az a "jó" tulajdonsága hogy fenn bírnak tartani egy gondolatot és azt rajtad keresztül viszik végbe, addig nem megy ki a fejedből amíg meg nem csináltad.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook