Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemlátó gyermekek fórum

Szellemlátó gyermekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
25. kanawiosta (válaszként erre: 24. - Queque)
2009. aug. 7. 20:05
És azóta volt valami?
24. queque (válaszként erre: 22. - Csilla80)
2009. aug. 7. 19:56

Igen, de nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan ennyi válasz jön:)


Még nincs alvás, úgyhogy megint csak bekukkantottam.

2009. aug. 7. 19:16

Sziasztok!

Én is foglalkozok ezzel a témával.Egy másik oldalon feltettem egy kérdést,hogy az akkor 5 hónapos fiam látja-e a szellemeket és hátborzongató válaszokat kaptam.Én hiszek bennük.Elmondok egy esettet.Éjjel aludtunk és a manóm felébredt és elkezdett sírni és egy pontra nézett és ahogy odanézett üvöltött!Végül magamhoz öleltem és megnyugtattam és lehet,hülye vagyok,de hangosan mondtam,hogy aki itt van menjen el és elment.

22. csilla80 (válaszként erre: 21. - Queque)
2009. aug. 7. 18:44
Szeretettel varunk... celszerubb lett volna,ha este inditod a forumot... :-)))
21. queque
2009. aug. 7. 18:30

Sziasztok,


nem tűnök el, de csak percekre tudok jönni napközben, a kisfiam még leköt, az apukája reggelig melóban van, így csak este tudok hosszabb időt itt tölteni, addig kérem türelmeteket:)

Elolvastam mindent és nagyon köszönöm, este írok bővebben, amikor már alszik a kisemberem.

2009. aug. 7. 18:08
Ez a téma oly érdekes...
19. csilla80 (válaszként erre: 17. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 17:59
Eltunt... elinditotta a forumot es eltunt... ez engem annyira bosszant,hogy leirhatatlan... nem o az elso aki ilyent csinal,de nekem az utobbi idoben mindig sikerul kifognom... az oruletbe kergetnek.
18. kinni
2009. aug. 7. 17:56

Mindannyian nyitott harmadik szemmel születtünk, csak a neveltetés, a társadalom hatására bezárult a harmadik szemünk 3 éves kor körül.

Ha a gyermek azt állítja, láthatatlan barátai vannak, illetve nem is láthatatlanok, hiszen ő látja őket, csak épp a szülei nem. Ezek a „láthatatlan barátok” általában a gyermek lelki vezetői.

Akit érdekel van egy oldal ahol részletesen lehet erről olvasni és gyakorlati tanácsok is vannak:

spiritualisutmutato.shp.hu

2009. aug. 7. 17:52
Remélem tudtam segíteni!Nem válaszolsz,nem szólsz hozzá.....?
2009. aug. 7. 17:48
Nagyobbik fiamnak nemrég volt a szülinapja,és azt mondta nekem születésnapját követö reggelen,hogy az angyalkája,ahogyan ö hívja,eljött hozzá éjszaka,és azt mutatta neki,hogy hamarosan kislány születik a családban.Tudnotok kell,hogyvalóban dolgozunk egy bébin,de ök semmit sem sejtenek az ügyröl,majd meglátjuk,semmi sem lehetetlen.Egyébként elmondása szerint most nem volt arca,sem szárnya,csak egy fény,mint vet]itö,ahol mutatta neki a kisbabát,de ö a fejében tudta h az angyala volt jelen.
2009. aug. 7. 17:42
Tapasztalatom szerint igen,az anyukák rögtön hozzám fordulnak,hogy baj van a gyermek fejével,de még felnöttek is beszámolnak jó pár érdekes megmagyarázhatatlan esetröl.Hozzáteszem még egyszer,egyikük sem volt elmebajos,depressziós,megmagyarázhatatlan...
14. csilla80 (válaszként erre: 12. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 17:41
Es,hogy emlegetik? Mit mondanak?
2009. aug. 7. 17:38

Bocsika, hogy zavarok!

Elképzelhető, hogy nagyobb gyermek is lát szellemeket?


Bocsika!

Sziasztok:-)

12. katkamama33 (válaszként erre: 1. - Queque)
2009. aug. 7. 17:36
Szóval ne aggódj,próbáltasd meg rajzok képek alapján beigazolni mi az amit a pici lát,saját gyermekeimnél bevált ,hogy én is úgy tettem mintha látnám öket,ez nyugtató hatással volt rájuk,és néha még emlegetik öket,föleg a szülinapjuk idején,meg karácsonykor,de mindig jó érzéssel beszélnek róluk,úgy hogy szerintem nem kell megijedned,nincs miért.
11. csilla80 (válaszként erre: 9. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 17:31
Ez tenyleg nagyon erdekes.
10. csilla80 (válaszként erre: 8. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 17:29
Jaj Istenkem... a hideg raz...
2009. aug. 7. 17:29
Minden tudományomat megcáfolva a hipnózishoz fordultunk megoldásért,a kislány be igazolta,hogy két szárny mentette meg,és amiokor kissebb volt egyszer elkapta ugyan ez a szárny hogy ne essen le a lépcsön,az is beigazolódott,már másik paciensnél,hogy meg szidalmazta az angyal amikor fel akart mászni egy fa tetejére,ez a kisfiú már 7 éves volt,de még mindíg látta az angyalát.klinikailag egyik gyermeknek sem voltak lelki,vagy agyi károsodásaik,el kellett hát fogadnom,hogy angyalok léteznek1
2009. aug. 7. 17:23
El telt egy év,és találkoztam velük az utcán,az anyuka elmondása szerint megmentette a kislánya életét az angyal,tüz ütött ki a szomszéd apartamentóban,és az anyuka nem volt otthon csak a két gyermek,a szomszédból látni vélték,amint a füstben megjelent két szárny,és felemelte a kislányt ,aztán megmagyarázhatatlan módon az utcára kerültek a gyermekek.folyt.köv
2009. aug. 7. 17:18
Persze,szívesen,az elsö esetem egy három éves kislány volt,aki váltig állitotta mamájának,hogy minden éjjel valaki mesét mond neki,az anyuka persze a nagyobb testvérre fogta a reggelre csodaszépen kitalált történeteket.Miután mindkét gyermekkel elbeszélgettem ,el kellett hogy higyem,mert a nagyobbik testvér megesküdött mindenre ami szent h nem mondott mesét a kistestvérének soha,de még csak a szobája közelébe sem ment.Folyt.köv
6. csilla80 (válaszként erre: 5. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 17:12
Es mit tapasztaltal? Megosztod velunk?
2009. aug. 7. 17:09
Valószinü hogy az örangyalát látja,amikor megijedt,biztosan megszidta valamiért,komolyan mondom,tapasztaltam töbször is ilyet,és semmi kárt nem okoz a gyermekekben.Egyébként phszikológus vagyok1
2009. aug. 7. 17:08
Egy ismerősöm beszélt hasonló dolgokról, hogy a kislánya sokáig szellemlátó volt. Látta a amint egy néni hintaszékben ült a szobában, meg egyszer megdermedt evés közben és azt mondta, hogy apu pont bekapott téged egy dinó.? Hát nem tom...Mennyire a gyermeki képzelet és a valóság keveréke ez.
2009. aug. 7. 17:05

Szio!

Ez a tema engem is erdekelne?

Hogy reagal a babad,mikor lat vmit/vkit?

2009. aug. 7. 17:05

szia

elvileg a gyerekek asszem 5 éves korukig (de nem biztos hogy 5) látják a szellemeket...lehet hogy csak erről van szó...nem lehet, hogy előtettek valaki ott élt, aki meghalt?

De ha nem csinál semmi bajt a szellem akkor szerintem nem kell félned....

2009. aug. 7. 16:56

Sziasztok!


Azokat várom, akiknek ebben a témában infójuk, esetleg tapasztalatuk van. Kisfiunk egy éves múlt, és egyértelműen próbálja megmutatni, hogy lát valakit a házban, akit mi nem. Egyszer nagyon meg is ijedt, akkor én is nagyon, de már nem látok rajta félelmet. A nyugtalanságom viszont nem múlik, még nem tudok mit kezdeni a helyzettel, ezért szeretnék mindent megtudni a témában.

Köszönöm előre is!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook