Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemidézés fórum

Szellemidézés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1366. 2656c806ea (válaszként erre: 1362. - Mamma2)
2010. ápr. 26. 13:44
mitől lenne ez 10 pontos?
1365. Brig9
2010. ápr. 26. 11:11

Az én értelmezésemben-hangsúlyozom ez csak az én értelmezésem-a szellemed az a részed, amivel tudatosan irányítod az életed! Pl. gondolkodsz, cselekszel, érzel stb.....

A lelked az belül van!! A lelked az ami tovább él egy másik emberben!!

Valahogy így képzelem el én!

1364. Re87
2010. ápr. 23. 19:40
És meghalunk külön válik a szellemünk és a lelkünk?
1363. mamma2 (válaszként erre: 1360. - Brig9)
2010. ápr. 23. 19:23
Van válasz???hmmm:O))
1362. mamma2 (válaszként erre: 1361. - Re87)
2010. ápr. 23. 19:22
Nos,ez a 10pontos kérdés!!!:))
1361. Re87 (válaszként erre: 1360. - Brig9)
2010. ápr. 23. 18:55
Mi a különbség a lélek és a szellem között??
1360. Brig9 (válaszként erre: 1355. - Re87)
2010. ápr. 23. 18:51
Az én ismereteim szerint az embernek van teste, lelke és szelleme!!!
1359. 274c9996b8 (válaszként erre: 1357. - Re87)
2010. ápr. 20. 17:28

Közel sem minden tudos jelenti ki hogy , ezek a dolgok marhasagok :)

Egyszeruen nem beszelnek roluk , de tudjak hogy , vannak erdekes,meg-nem magyarazhato dolgok :)

1358. Miszti3 (válaszként erre: 1357. - Re87)
2010. ápr. 20. 13:46

A fizikusok, csillagászok nagyrész a fizikai a valóságot kutatják, ebbek az életükben nyilván ezt szabták életfeladatuknak, hogy ebben teljesüljenek ki. Fizikai törvényszerüségeket lehet fizikai kisérletekkel bizonyítani. Egy más világban történteket nyilvánvalóan nem fizikai eszközökkel lehet csak bizonyítani. Erre találták ki a "hitet", ami azt jelentené, hogy aki akar hisz benne, aki akar nem. De ezen azért már túl van a világ, az ezoterikus tudomány ezer ága, beleértve a misztikus -szellemtani- filozófiát is, és vallástudományokat. Ma már tudományos berkekben sem tagadják a létét, rengeteg filmet látni már, nem szólva a hatalmas irodalomról, amelyet tudományosan nagyra értékelt, elismert emberek írnak.

Hozzáférhetőek ezek a dolgok, ma már minden lehetőség adott, hogy bárki, a kisemberek is, bármiben tájékozódjanak. A kommunizmusban még tiltották az ilyesfajta ismeretszerzést. A nyugati társadalmakban azért járnak az ilyen tudosok mérföldekkel elöbbre nálunk, mert ott azelőtt is lehetett kutatni a láthatalan világot. A legtöbb hiteles közvetítő "adását" is ott vették először, de ma már sok magyar hiteles tanító, közvetítő, író is van. (Müller Péter, Szabó Judit, Bitsei Zsuzsa, Molnár Edit, és még többszázan.)


Eddig még senki nem nézett le a Táltos tanfolyam miatt, vagy legalább is nem tették szóvá nemtetszésüket. Több 10ezer ember végezte már el, és azok nemcsak rengeteg gyakorlatban is alkalmazható, szellemtani és ezoterikus megtapasztalással gazdagodtak, hanem egy kiváló alaptudást is szereztek, olyat, amire később remekül lehet építkezni... Én mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy menjen el. A reiki tanfoyamok is hasonlóan nagyon értékesek, hasonló a tanításuk.

1357. Re87 (válaszként erre: 1356. - Miszti3)
2010. ápr. 20. 12:08
Egyáltalán nem gondollak "észosztónak",látom,hogy sok embernek segítesz itt,és gondolom ezen kívül is.Nekem ebben az egész szellem "izében" csak az a furcsa,hogy tudományos berkekben egyáltalán nem elismert a létezése,pedig a világon több millió/milliárd ember szentül meg van győződve a létezéséről.Vannak olyan népek/országok,ahol természetes,a gyermekeket így nevelik.Akkor a nagy tudós emberek miért mondják azt,hogy "marhaság" ez az egész??Nem tudják rá a magyarázatot,azért?!Egyébként a naplódat olvasgatom,amióta elkezdted írni:).Látszik,hogy sok munkád,energiád van ebben az egészben.Ilyen iskolát(pl a Táltos iskolát) szeretném elvégezni én is.Amúgy gondolom sokan rosszat gondoltak Rólad,amiért ilyen iskolákba jártál.Ezekkel az emberekkel mit kezdtél?
1356. Miszti3 (válaszként erre: 1355. - Re87)
2010. ápr. 20. 11:58

Nem szeretnék "észosztóként" muatkozni. Nekem a tudásom úgy érzem eléggé megalapozott. 20 éve foglalkozom ezoterikus, spirituális dolgokkal, ami nem csak olvasást jelent, hanem résztvettem különböző tanításokon, (Táltos Iskola, Arkánum szellemiskola), igyekeztem a gyakorlatban is mindent magam megtapasztalni, nem elhinni amit mások mondanak. Jártam ezós fesztiválokra, külföldre is, rengeteg előadásra, voltam a Kryon Bp-i közvetítésén is(600-an voltunk az egész országból). Voltak beavatásaim, (pl. Tibeti, amely feljogosít arra, hogy másokat is visszavigyek elöző életeibe, a nevem tibetben is fel van írva), voltam tüzönjáráson, tudok bánni a szellemekkel, nagyon sok ezos témát végigjártam, sok irányból ráolvastam, kielemeztem, megvitattam. Ezeken kívül legalább 600 ilyen témájú könyvet olvastam. Ennyiből már óhatatlanul is megmutaatkozik, hogy mi a fő csapásirány. Nemzetközileg elismert írók közül kevés olyan van, akiről ne hallottam, olvastam volna.


Az embernek több teste is van: fizikai, éterikus, asztrális, mentális, kauzális, különböző sikokon. Az asztrálvilágban lévő szellemek tulajdonképpen a fizikai szintem meghalt emberek asztrális testei. Persze az asztrálvilágnak még sokszáz másféle "lakója" is van, de amit általánosságban szellemként ért egy átlagos ember, az az emberi asztráltest.


Ha mégtöbbet szeretnél megtudni a szellemvilágról, a naplómban összegyüjtöttem pár tudnivalót róluk. De manapság már a médiákban, interneten, folyóiratokban is nagyon sok minden hozzáférhető, nem titkosak. Rengeteg ilyen témájú tanfolyamon is lehet ezós ismeretekre szert tenni.

Én legközelebb egy EMF kiegyenlítő technika -univerzális kalibrációs háló aktivizálás- elsajátítására fogok egy tanfolyamon résztvenni, ami szintén egy gyakorlati oktatás, III. fokozatban. Még gyűjtöm rá a pénzt, különben 40 országban elismert végzettséget ad.

1355. Re87 (válaszként erre: 1354. - Miszti3)
2010. ápr. 20. 09:52
Hát nem semmi,amiket írsz...Atlantisz,meg minden.Ezeket a szellemektől tudod,vagy iskolában tanultad?Jól látom,hogy bármilyen a témával kapcsolatos kérdésre tudod a választ?Ha több életünk van,akkor miért vannak szellemek??Nekik nem jutott még új test?(Bocsi,ha szkeptikusnak tűnik az írásom,pedig nem vagyok az.)
1354. Miszti3 (válaszként erre: 1353. - Gyöngyszemü)
2010. ápr. 20. 07:50

Atalantisz óta egy átlagember több 100 életet is leélt már. De nem érdemes kutakodni előző életekről. Nem véletlen van most eltakarva ez az ismeret a jelenlegi fizikai életünkben. Csak zavarokat, káoszt okozna, és nem tudnánk teljes odaadással élni a mostani életünket.

Szerintem tök mindegy a mostani életünket tekintve, hogy előző életeinkben milyen életfeladatokat és milyen eredménnyel vállaltunk illetve végeztünk el. Most a jelenlegi életfeladatainkat kell(lene) végigvinni, megoldani. Erre kell koncentrálni minden erőnket.

2010. ápr. 19. 23:27

Miszti3.

Arra lennék kiváncsi hogy többszőr is lehet hallani azt hogy előző életünkbe..... énis megkérdeztem a legutóbbi szeánszon édesapámat hogy éltem e már, a válasz igen kétszer. Mit kezdhetek én ezzel? Mire jó ha tudom? Esetleg meghívhatom magamat előző életeimet? Na nem mintha szeretném, csak létezik e, lehetséges e ez?

1352. Brig9 (válaszként erre: 1223. - Mandala100)
2010. ápr. 16. 21:19

szerintem szóltam Neked, hogy nem lesz annyi időm, mint eddig! Nem tudok mér hajnal 2ig msnezni!

Mert új melót kaptam, amit akkor tarthatok meg, ha elvégzek plusz egysulit!

Az,hogy én ebből élek és átvágok embereket, akár rágalmazás is lehetne!

Igenis tisztességes munkám van!

Tsztességesebb,mint gondolnád!

De hagyjuk higyj, amit akarsz!

Amúgy a 15000be benzinköltség is volt és nem a szomszédból ment hozzád!

Azért,mert Neked a tévéd túlmelegszik és kattog, még nem biztos, hogy még mindig szellemek járnak nálad!

Laci mondta, hogy neked is említette, hogy a kattogás tévémelegedés, de a többi szellemdolog!

De nem akarlak győzködn, csak ne rágalmazz!!!!!!

Bocs, hogy segíteni akartam!

Tényleg mekkora csaló, bunkó, szemét ingyenélő vagyok!

Éncsak szerettem volna, ha másoktól is elhúznaka szellemek!

Ja!

És én vágok át másokat????

Nem is úgy nézel ki valójában, mint a képeken!!!!

Még csak nem is hasonlítasz!!!

Én is rakhatnék ki linket rólad!!!!

De nem fogok!

Máskor jobban figyelj lkégyszi, hogy kit, mikor hol rágalmazol!!!!

Mert én nem megyek rendőrségre, bár mehetnék!

És minimum köteleznének egy bocsánatkérésre!!!

(írásban és szóban)

De nem vagyok tetű, mint ahogy te azt gondolod!!

1351. Miszti3 (válaszként erre: 1349. - Mamma2)
2010. ápr. 12. 19:25

Hát ez éppen nem arról szól, hogy viccből kitöltsük az időnket! Ehhez kellő komolyság szükséges. Hogy stílszerűen fejezzem ki magamat, ez halálosan komoly dolog...

Viccesnek felfogni nem túl vicces következményekkel járhat.

Kösz a jeleket.

Üdvözlettel: a lányok-asszonyok nevében is Miszti

1350. 2656c806ea (válaszként erre: 1349. - Mamma2)
2010. ápr. 12. 15:58
??????????????????
1349. mamma2
2010. ápr. 12. 15:04
Lányok-asszonyok!-ti ezeket komolyan gondoljátok??Mert ha vicces időtöltés, akkor OK! De különben..hahaha :-))
1348. Miszti3 (válaszként erre: 1347. - 2656c806ea)
2010. ápr. 10. 14:03

Azt hiszem megoldható. Bár ilyen sűrűn nem szoktam tartani, de ha már éppen -amúgyis- megyünk Debrecenbe májusban, ezt ki lehet használni. Tudom, hogy elég strapás Bp-re utazni, drága a vonat is.

Rendben, egy estét rászánunk, kb. 20 óra körüli kezdéssel. De majd pontosítunk addig még.

2010. ápr. 10. 13:34
Szia! Debrecenben is ejtünk eggyet? Lesz rá lehetőség? Olyan jó lenne. Ha gondolod én adom a helyszint és érdeklődőt is tudok ha kell,bár szakértője csak te lennél. :)
1346. Miszti3
2010. ápr. 10. 13:30

Gyöngyszemű, és scarabeus, benneteket még be tudlak sorolni az április 24-ei szeánszra. Így veletek meg lesz az ideális 6 fő, ennyien kényelmesen elférünk, és megvan a 2 gyakorlott, "szakmabeli" is...


Szóval a lehetőséget ezennel megadom Nektek is, a döntés persze a Tietek, hogy eljöttök-e.

1345. scarabeus (válaszként erre: 1336. - Miszti3)
2010. ápr. 10. 11:26
Üdv! Örülök, hogy megosztottad velünk, én is szívesen részt vennék ilyenekben, de nem találok hozzá "partnert". Korábban írtam itt, hogy egyedül is próbálkoztam, de nem sikerült.
1344. Miszti3 (válaszként erre: 1343. - Gyöngyszemü)
2010. ápr. 10. 06:42

Szia!

Van reális esélye annak, hogy egy-egy lélek ne érje be annyival, hogy a szeánszon kapcsolatba léphet velünk... Visszajár, vagy el sem megy, rosszabb esetben kötődik.

Tisztában vagyok én is azzal, hogy nem teljesen veszélytelen a dolog. Éppen ezért senkinek nem ajánlom, hogy képzetlenül, megfelelő előkészületek nélkül, csak passzióból szeánszoljon.

Pl. -szerintem- kifejezetten ellenjavalt gyengébb idegzetű, depressziós, vagy egyéb betegségben legyengült, rendszeresen alkoholizáló, ill. más szenvedélybetegeknek, gyenge jellemű, -gyűlölködő, félelmekkel teli- egyéneknek. Mert tulajdonképpen ezekre veszélyes. Ja, és kifelejtettem, gyerekek részvétele, 14 éves kor alatt sem ajánlatos. (egy 12-évessel egyszer kivételt tettem, de az korát meghazudtolóan értelmes, talpraesett, jellemes lány volt)

Szeretek is az "akció" előtt meggyőződni arról, -ha új tag van közöttünk-, hogy nem tartozik-e ebben a körbe.

Mindezeken kívül csak megfelelő indokkal tartok szeánszot, szórakozásból nem, és egyedül sem. Legalább 2 emberre szükség van arra az esetre, ha közbe kell lépni. Márpedig erre mindig készen kell lenni. Szeretem, ha van közöttünk még egy gyakorlott és képzett tag is. (majdnem mindig volt) Szeánsz után ellenőrzöm a távozást, még másnap is, hogy minden rendben. Normál esetben, -ha csak egy "nyughatatlan" lélekről van szó- akkor azt tanult módon távozásra tudom bírni. Ha valami más, komolyabb "erő", akkor azt legalább érzékelni tudom, és tudom, kihez forduljak további segítségért.

Nekem külön nagy biztonságot ad, hogy a tesóm mindig meghívom, leellenőrzőm, hogy valóban ott van, és ilyenkor számítok arra, hogy nem lehet baj. Csak megakadályozná...

Összefoglalva: meg kell tenni a kellő -tőlünk telhető- óvintézkedéseket!

1343. gyöngyszemü (válaszként erre: 1342. - Miszti3)
2010. ápr. 9. 21:12

Szia! Mi is háromlábú székkel "rajzoltattunk" sajna a kevés idő miatt és meglepetésünkben nemsokmindenre volt idő.... Mi a hugommal az édesapánkat hívtuk meg, mindkét alkalomal, és még másodszorra a huga is eljött hozzánk...

Bpesti vagyok, és hálás lennék ha lenne rá alkalmam résztvenni ilyenen!

A hugomnak többen is mondták hogy fejlesztenie kellene magát ilyen téren, mert van hozzá "érzéke" de ő nem mer mert fél hogy állandóan zaklatnák a lelkek...

Ez lehetséges????

1342. Miszti3 (válaszként erre: 1340. - Gyöngyszemü)
2010. ápr. 8. 18:59

Szia gyöngyszemű!

3 módszert is kipróbáltunk, de a legjobban bevált a 3 lábú "kisasztalkás", melynek egyik lába ceruza. Haladós is, és sok ellenőrzési lehetőség van benne. Betűnagyság, hurkolási módok, az irás-sebessége, iránya, mind mind alkalmas a beazonosításra. A quija táblánál, vagy a keréknél ki tudja, hogy kivel vagyunk kapcsolatban? Akárki is lehet... És hosszadalmasabb. Az írással és rajzolással viszont tényleg nagyon jól lehet árnyalni a mondanivalót. Nekünk még táncolt is vele Freddy Mercury, meghajolt, puszit adott, virágot nyújtott át, felkért táncra közülünk valakit, zenét választott, stb. Nagyon sok mindenre alkalmas. Nem szólva arról, hogy azonnal felismerhető, hogy normális szellem, vagy démoni...

Ha BP-i vagy, akkor egyszerű a dolog, lesz biztos alkalom, hogy elgyere.

És Ti milyen módszert alkalmaztatok?

1341. Miszti3 (válaszként erre: 1339. - 2656c806ea)
2010. ápr. 8. 18:43

Igen, álmodban meglátogathatnak, és Te is elhagyhatod a fizikai tested, és asztrál szinten találkozhatsz velük. Azt tudni kell, hogy kozmikus -interdimenzionális- lények vagyunk, és ezért lehetséges a szintek -dimenziók- között "járkálnunk".

Nekem néha párbeszédes álmaim is vannak, amire még reggel is emlékszem. Ezek a beszélgetések valóban megtörténtek. Könnyebb ilyent létrehozni, ha napközben sokat emlékezel az illetőre, gondolkozol rajta, eszedben jár... Álmaidban, sőt ébrenléted alatt is tudnak "ihlet" adással hatni Rád, akár segíteni is. pl. "belédszugerálhatják", hogy nézz körül az útra lépés előtt, ha amúgy nem tennéd.

Vagy néha nem érezted, hogy valahová csak a lábad vitt, igazából nem is arra akartál menni? Volt talán olyan is, hogy odafordultál valakihez, tudattalanul "véletlenül" és egy számodra fontos találkozás lett belőle? Ezek mind odaátról "megsegített" cselekedetek.

Reggelre "kipattant egy szikra" a fejedből, valaminek a megoldására, amire este messze nem is gondoltál. Ezt is leképezhették álmodban a tudatalattidban, ahonnan reggel felszínre került.

Szóval a lényeg, nem vagyunk egyedül, ők is sokszor velünk vannak, bár nem érzékeljük.

1340. gyöngyszemü (válaszként erre: 1338. - Miszti3)
2010. ápr. 8. 16:27
Énmár két szeánszon résztvettem, persze nem egyénileg otthon, hanem olyannal aki ennek szakértője... "tetszett" érdekes volt, és megdöbbentő egyben... Szivesen résztvennék még ilyenen, csak nemtalálok hozzá "partnert", Vagy félnek vagy nemhisznek benne. Ti milyen módszerrel idéztetek?
1339. 2656c806ea (válaszként erre: 1338. - Miszti3)
2010. ápr. 8. 13:57
Megint én vagyok (szerényen mosolyogva) :). Csak azt szeretném tőled kérdezni,hogy mi van az álmokkal? Álmomban üzenhetnek nekem,vagy megkereshetnek a halott ismerőseim,rokonaim? Vagy esetleg szándékosan elő lehet ezt idézni valahogy?
1338. Miszti3 (válaszként erre: 1337. - 2656c806ea)
2010. ápr. 8. 12:56

Köszi niko33 ezt a kis összefoglalást a fórum életéről. Ha valóban olyan kevesen látogatják már, akkor inkább a naplómba fogom feljegyezni a tapasztalataimat, és azt, - ha valakit érdekel - elolvassa.

Bár bevallom, a párbeszéd érdekesebb számomra, ezért kerestem/szeretem a forumokat. Közben én is szivesen tanulnék mások tapasztalataiból, véleményéből. Szívesen megvitatnám itt a mi szeánszainkon történteket, a mások szeánszain történtekkel, jó lenne közösen levonni konzekvenciákat, eseteket kibeszélni.

Ha van itt olyan, aki szintén szeánszolt már, szívesen társalognék vele. Persze a még elötte álloknak is szívesen válaszolgatok, amit tudok/gondolok.

Tehát visszanézek majd ide is, betettem a kedvenc fórumjaim közé.


Üdv. minden kedves fórumtársnak.

1337. 2656c806ea (válaszként erre: 1336. - Miszti3)
2010. ápr. 7. 21:32
Szia! Tök jó,hogy megosztottad velünk,én mindenképp rámegyek a naplódra. Amikor én elkezdtem olvasni ezt a fórumot,nagyon rákattantam mert sok érdekes történetet leirtak benne,és még csak viták sem voltak meg köpködések mint más fórumokon. valahogy azt éreztem,hogy nagyon egy huron pendül mindenki. :) nagyon jó volt olvasgtani,aztán mire én bekapcsolódtam már akkor eléggé kevesen néztek fel. De Csigusz már itt van az elejétől,ő az ŐSANYA! :) :) Na végülis csak arra akarok kilyukadni,hogy jó lenne kicsit feléleszteni itt a dolgokat,mert vannak még tuti storyk. én szivesen olvasgatnám. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook