Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szellem műtéten volt-e már valaki? Vagy tervezi-e? fórum

Szellem műtéten volt-e már valaki? Vagy tervezi-e? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Talian35 (válaszként erre: 1. - C305b78fd0)
2009. dec. 13. 22:54
Az első babánál bioenergetikushoz jártam, volt benne hókusz-pókusz, de hamar megfogant :-) A másodikra 4 évet vártunk, akkor a biolaborba mentem, fogamzási problémák kezelésére. Kb. a 3 kezelés után jött össze. Nem mondom, hogy ezek segitettek, de mindenesetre érdekes :-)
8. blackphoenix (válaszként erre: 1. - C305b78fd0)
2009. dec. 13. 22:52

Ha egy kicsit is félsz tőle, akkor szerintem nem sok értelme van elmenni szellemműtétre. Azt írtad, se neked se a párodnak nincsen szervi bajotok, akkor talán valami lelki oka van a dolognak(egyébként szerintem a fizikai tünetek mögött is mindig lelki okok húzódnak meg). Ha így van, csak ti ketten tudtok rajta változtatni, egy természetgyógyász legfeljebb mellettetek állhat és segíthet nektek.

Nem tudom, a reinkarnációban mennyire hiszel. Azért hoztam fel, mert a másik lehetőség, hogy minden rendben van veletek, csak egyszerűen még nincs itt az ideje, hogy a gyereketek a földre szülessen.

2009. dec. 13. 22:39
egyet nem értek, hogy miért parázol, te akartad, gyereket szeretnél, hiszel benne, mert különben nem csinálnád, akkor meg mi bajod eshet?
2009. dec. 13. 22:35

Sziasztok, nekem volt ilyen műtéten, és tanultam is ezt a fajta gyógyítást, de soha nem gyógyítottam, és nem is tervezem.

A lényege az egésznek, hogy hatalmas hit kell hozzá, és ez kétoldalú dolog, mert csodálatos, ha átíródik a szerveidre, és valóban gyógyulsz, de borzasztóan elkeserítő, ha úgy érzed, megvolt a hited hozzá, mégsem sikerül. Én nem tudtam átírni a műtéteket sajnos, de kívánom, ha belevágsz, Neked sikerüljön.

2009. dec. 13. 22:25
hello!--én sem hiszek az ilyanakben, de ha csak 1% esély van a babára akkor engem is érdekelne,,helyileg hova jársz?
2009. dec. 13. 22:25
ez milyen műtét?
2009. dec. 13. 22:25
ezt nemértem
2. Martian (válaszként erre: 1. - C305b78fd0)
2009. dec. 13. 22:23
csak kíváncsiságból ezek a "foglalkozások" mennyibe kerülnek?
2009. dec. 13. 22:20

Azok hozzászólását várom, akik voltak, vagy tervezik ezen eljárást igénybe venni. Vagy esetleg csinálják, mint gyógyító.

Aki nem hisz benne, nem muszály pocskondiázni! Az ne olvassa!

Nekünk hosszabb ideje nem sikerül a babaprojekt.

Szervi bajunk nincs.

Most természetgyógyászhoz járok. Energy gyógynövény készítményeket szedek. Belső utazásokon sorban zárjuk ki a lelki problémáimat.

Most pedig a szellem műtétet javasolta a term.gyógyim, ahol kicserélné a női szerveimet jókra és ettől majd rendbe jön minden.

Kicsit parázok a dologtól. Érdekelnének élmények!

Előre is köszi mindenkinek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook