Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Diosixen okozhat bogyós székletet? fórum

A Diosixen okozhat bogyós székletet? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - F8c32ccd19)
nov. 15. 10:18
köszi a segítséget :)
6. f8c32ccd19 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 15. 08:47

Reméltem, h. tudok segíteni:-(

Talán még a kamillateát tudom ajánlani 3 csésze/nap, mindig frissen főzve, mert ha "állott" az székrekedést okozhat.

A betegtáj.-t átnéztem itt a neten és nem ír ilyesmit, inkább hasmenést (többek között).

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
nov. 15. 08:45
Nem emiatt ettem ezt. Sajnos csak kényelemből. SOS melóm volt itthon, és egyszerűen ez volt a legkényelmesebb. Viszont ennyi krumplit, tojást sosem eszem alapból. Vasárnap óta normális kaját eszek rengeteg folyadékkal, de még mindig nem normális a produktum... 3 nap alatt nem állt vissza, ezért gobdoltam a gyógyszerre...
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 15. 08:29
A leírt étkezésedet már emiatt alkalmaztad? Én azt vettem észre, hogy bármilyen drasztikus változtatás rányomja bélyegét az emésztésemre. Persze visszaáll, amikor visszatérek, vagy hosszabb idő után alkalmazkodik, ha nem teszem. Azt gondold végig, történt-e ilyesmi mostanában.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - F8c32ccd19)
nov. 15. 08:22
köszi. naponta 2-3 liter vizet, teát iszok, de pár napig a múlt héten rengeteg krumplit, tojást, abonettet ettem, szombaton utoljára, de ma se változott a helyzet. tegnap zabpelyhet, útifűmagot is ettem.
nov. 15. 08:10

Beírtam a Microsoft Edge "Copilot" nevű keresőjébe a kérdésedet és ezt írta: (egészséges életmód, több mozgás,)

és a lényeg:

TÖBB ROST bevitelére lenne szükség, ez segíthet a széklet folyadéktartalmának növelésében, (hogy ne legyen bogyós;-)

Én teszem hozzá: rostkészítményeket is lehet szedni pl.: Útifű Maghéj Kivonat (kapszulás).

/Amúgy a Diosixen Betegtájék.-ban nem írnak erről, h. lehet-e bogyós?/

nov. 15. 07:46
Diosixen okozhat bogyós székletet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook