Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi szülés 2016 fórum

Szegedi szülés 2016 (beszélgetős fórum)


16. mongi
2016. jún. 6. 10:36

Szia!

Jól vagyok/vagyunk,köszönöm.Most 17 hetes múltam.Én Vincze Emőkéhez járok.Katona Renátáról csak jókat hallottam.Itt a házból is járt hozzá egy barátnőm(persze nem nála szült),meg az utcánkból is ismerek több lányt,aki hozzá jár.

Te hány hetes vagy?Írnál pár sort magatokról?

15. mongi
2016. jún. 6. 10:31

Köszi!

Én maradok,az tuti!

Mindjárt jövök vissza,csak lekvárt főzök,és kevergetnem kell.:)

14. 6496c360f6 (válaszként erre: 13. - Mongi)
2016. jún. 6. 10:19

Ó basszus! Úgy tűnik a múltkor nem küldte-el a válaszom. Még néztem is, hogy behalt a fórum :D

Szia! Örülök, hogy írtál! Hogy a fenébe ne csatlakozhatnál! :D Nekem első lesz, igen. :) Hogy vagy?

13. mongi
2016. jún. 6. 10:16

Sziasztok!Én november elejére vagyok kiírva,remélem csatlakozhatok.Én 3.gyerkőcömet várom,de annyiból új lesz a dolog,hogy most Szegeden fogok szülni,a másik kettőt Hódmezővásárhelyen szültem.Szóval én sem ismerem a szegedi klinikát,szokásokat,dolgozókat...


Nancy-első baba?

12. eencsa
2016. máj. 11. 22:33
Úgy tudom van olyan szülésfelkészítő, ahol van kórházlátogatás és ott mindent körbe lehet járni. Cdak nem tudom melyik. De ott mindent el is mondanak. Nekem is volt "lehetőségem" mert 31 hetesen befektettek rossz ctg miatt, és 34 hét 6 naposan császároztak rossz áramlás miatt. Négy hét alatt sokszor megjártam a szülőszobát is de én csak a boxokat láttam, a privát szobát és a vajúdót nem. Az összes szülésznő akivel találkoztam nagyon kedves volt. Na jó volt egy aki kicsit mufurc volt de nem volt vészes. Szülésznőt én nem is fogok fogadni. Elég ha a dokim ott lesz.
2016. máj. 11. 18:07
Írjatok anyukák légyszi :) Ezért a kérdésért regisztráltam. :)
10. 6496c360f6 (válaszként erre: 9. - Eencsa)
2016. máj. 11. 08:39
Tutira kislány :)
2016. máj. 10. 23:10
Tudjátok már, hogy mi lesz? Lány vagy fiú?
8. 6496c360f6 (válaszként erre: 7. - Eencsa)
2016. máj. 10. 13:21
De jóó! :)Örülök neki :) Nálunk is "véletlen" történt. Decemberben volt egy pár napos terhessegem ami sajnos elment. Valamiért eszembe sem jutott hogy még abban a hónapban megint terhes lehetek. Valószínűleg az elkeseredés miatt. Aztán nem jött meg. :) Jó kis meglepi volt. Néha még mindig hihetetlen.
2016. máj. 10. 11:56
Én 12-re vagyok kiirva. Van már két 20 hónapos ikerfiam. Akartuk a harmadikat csak kicsit késöbb. Mivel soha nem volt peteérésem mikor dokinál voltam úgy voltunk vele nem kell annyira vigyázni, aztán tessék. De nagyon örülünk neki. Ráadásul a fiúk után úgy néz ki kislány lesz
6. 6496c360f6 (válaszként erre: 5. - Eencsa)
2016. máj. 10. 09:38
Na akkor megjegyzem a nevét. Tegnap voltam dokinál, most 23-ára lőtt be a gép. Pont akkor van az enyém is. :) Te mikorra vagy kiírva? Jó lenne ^.^ Első baba :). Majdnem ikrek lettek nekünk is csak a tesó felszívódott. Tudod már a nemét?
2016. máj. 9. 14:57
Novák Tibor. Ő a legfelső emelet vezetője ahol a még terhesek felszenek. Nagyon rendes, semmi pénzért nem cserélném le. Az ikreimet is nála szültem. Akkor még az is lehet hogy majd ott találkozunk! ;) Én is gratulálok! Első baba?
4. 6496c360f6 (válaszként erre: 2. - Eencsa)
2016. máj. 9. 14:33
Ja! És gratulálok ^.^
3. 6496c360f6 (válaszként erre: 2. - Eencsa)
2016. máj. 9. 14:31
Szia! De örülök, hogy végre írt valaki! :) Ki volt az orvosod? Én Katona Renátához járok de ő sajna nem valószínű, hogy ott lesz. :(
2016. máj. 9. 10:41
Szia! Én másfél éve szültem ott császárral és mindenki nagyon kedves volt. Persze ez lehetett az orvosom miatt is. Én is szeptember elején fogok ott szülni ismét. A privát szoba árában nem vagyok biztos, de olyan 10000 körül van / éj.
2016. máj. 6. 16:38
Sziasztok lányok! Szeptember végén fogok szülni Szegeden. Kíváncsi vagyok, hogy hogy mennek a dolgok. Milyen a szülőszoba, a gyerekágy, a nővérek? Kinek melyik szülésznő jött be? Miket kell megunkkal vinni? Mennyibe kerül az egyágyas szoba? Mit tanácsoltok, mire kell odafigyelni? Nagyon nagyon megköszönném, ha friss anyukák, leírnátok a tapasztalataitokat! :) Már úgy izgulok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook