Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szárítógép típusok amiben illatos marad a ruha... Miele illatpatronos? fórum

Szárítógép típusok amiben illatos marad a ruha... Miele illatpatronos? (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 27. 13:18
Sajnos nekem csak az jött be, ha dupla mennyiségű öblítőt használok a mosáshoz. Akkor picit illatosabb a ruha, de akkor sem az igazi a szárítógép után.
2018. nov. 3. 19:01

Indesit van már 3 éve.

Nagyon jòl megmarad az illat,kék lenort használok.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szabina088)
2018. nov. 3. 17:38

Öblítőt nem, viszont szárítógép illatkendőt azt használok.


[link]

6. szabina088 (válaszként erre: 5. - Holdliliom)
2018. nov. 3. 15:56
Holdliliom megírnád a pontos típusát? És még annyit kérdeznék hogy szekrénybe is bizonyos ideig illatos marad? Illetve m ilyen öblítőt használsz? Vagy egyéb illatosító kendő? Köszi a választ!
2018. nov. 3. 15:28
Nekem AEG gépem van, és nagyon sokáig megmarad az illat, tovább mint sima mosásnál, sőt, tele van vele a lakás. :)
2018. nov. 3. 15:06

Hű, nekem szárító van, és nem marad illat.

Tudom, nem ez volt a kérdés, de

vannak szárítógépbe rakható illatkendők, a DM-es nem rossz. Másik.trükk, hogy egy pici törölközőt benedvesítek, és arra illóolajat csöpögtetek, azzal szárítom együtt a ruhákat. Ez asszem jobb eredményt hoz. Ugyancsak nedves törölközőre öblítő koncentrációt teszek, ez sem rossz.

2018. nov. 3. 14:55

Nekünk indesit van. Csak szárító. (direkt nem akartam mosó-szárítót, mert ismerősök, akiknek az van, nem voltak oda érte)

Mindig jó illatúak maradnak a ruhák, pedig öblítőt nem is használok, csak folyékony arielt.

2018. nov. 3. 13:39

Ajánlom, hogy böngéssz az árukeresőn. sok véleményt is olvashatsz egyes szárítógépekről.


[link]

2018. nov. 3. 13:26
Sziasztok! Most már tudom hogy vannak olyan szárítógépek amelyek szárítása közben teljesen elveszik a ruha öblítő illatát, és vannak olyan szárítógépek amelyek szárítás során is megőrzik az öblítő illatát. Számomra ez fontos szempont, hogy illatosak legyenek a ruhák. Szeretném A segítségeteket kérni a tapasztalataitok alapján melyik az a szárítógép,amelynél szárítás után is finom öblítő illatuak a ruhák? Én sajnos belefutottam az ellenkezőjébe (lg mosó-szárító) és mosttutira akarok menni. gondolkodom a miele illatpatronos szárítógépen, de nagyon drága és ha mégse olyan illatosak a ruhák? Van valakinek tapasztalat a akár Miele akár más típusú szárítógépről? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook