Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek mi a véleménye a szárítógépröl.Érdemes venni vagy nem? fórum

Kinek mi a véleménye a szárítógépröl.Érdemes venni vagy nem? (tudásbázis kérdés)

1 2
55. Kkori
2011. nov. 23. 11:08

Sziasztok!

Zanussi zte285 típusú szárítógépe van valakinek?

Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni vele kapcsolatban.

54. abeni (válaszként erre: 53. - E32d76b828)
2011. okt. 22. 14:30
nekem már 2 éve van
53. e32d76b828 (válaszként erre: 52. - Abeni)
2011. okt. 22. 10:40

háttt gondold meg jányom...ha veszel nem árt ha

CONDENSER rendszerű mert azt oda ahova...

52. abeni (válaszként erre: 51. - E32d76b828)
2011. okt. 22. 09:33

az biztos, de szerintem így is megéri.

főleg ha nincs hely, ahol szárítani tudod a ruhákat.

2011. okt. 21. 18:42
eszik ... sokat és nem rántott levest sajnos
2010. dec. 15. 11:51

Sziasztok kettő kolégista gyerekünk van, a férjem meglepett egy használt szárítógéppel, csak sajnos nincsen hozzá használati utasítás, én már mindenhol kerestem a neten de hiába. Itt hátha valaki tudna nekem segíteni, és küldene nekem egy használatit, a gép típusa ELIN WTA C295

Előre is köszönöm a segitséget.

49. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 43. - Kobagabi)
2010. okt. 25. 16:06
Még ilyenről nem is hallottam...
48. Erika25 (válaszként erre: 47. - Mimmo33)
2009. ápr. 29. 20:07
Én is csak magamat tudom ismételni, mikor azt mondom, hogy az egy dolog, hogy megszáradnak a ruhák benne és nem is gyűrődnek össze, de hogy mennyire felfrissülnek és mennyivel puhábbak lesznek, ezen még a mai napig csodálkozom... Egész már érzés viselni a szárítógépben szárított ruhát, mint a levegőn száradót.
47. mimmo33 (válaszként erre: 36. - Erika25)
2009. ápr. 29. 13:09

;)

Bár azt írtam, hogy nyári álmot alszik a szárítóm, de már most tudom, hogy nem fog.

Tegnap este bedobáltam a gyerek kimosott, így elvileg tiszta ruháit...Csak lestem, amikor kitisztítottam a szűrőt, hogy mennyi homokot rázott még ki a ruhákból, szárítás közben...

2009. ápr. 29. 11:54
Nekem nincs, de barátnőmnek van. Ő nagyon szereti, mert sok esetben megtakarítja a vasalást.
45. ALANA (válaszként erre: 44. - Erika25)
2009. ápr. 27. 07:36
Sziasztok! Egyet értek :))))
44. Erika25 (válaszként erre: 43. - Kobagabi)
2009. ápr. 25. 23:48
Nem tudom olvastad-e már, hogy nem igazán jók a mosó-szárítógépek?! Eleve ki kell szedni a mosott ruhák felét, mert csak annyit szabad szárítani benne egyszerre. Meg különben sem lehet úgy kialakítani egy mosógépet, hogy optimális legyen szárításra is. Ha csak teheted külön szárítógépet vegyél.
2009. ápr. 25. 22:52

Én két évig éltem Kanadában (1996-1997-ben.) Nekem ott már akkor volt. Mikor hazajöttem, kicsit fura volt megszokni, hogy nincs. És akkor hiába keresgéltem, Mo-n még nem terjedt el. Így sajna be kellett érjem azóta nélkül.

De mindenképp hasznos! Ha lecserélem a mosógépem, olyat veszek, ami Mosó-szárító is egyben:)

Megtakarítható vele a teregetési beszedési, leszedési idő.:)

42. Erika25 (válaszként erre: 41. - ALANA)
2009. ápr. 25. 22:36
... meg tavasz elején, mikor már nincs fűtés, meg ősz elején, amikor még nincs... :)
41. ALANA
2009. ápr. 25. 07:18
Sziasztok! Természetesen a párom is belássa hogy foleg télen lenne nagy szukség a szárítora....
40. Erika25 (válaszként erre: 38. - ALANA)
2009. ápr. 24. 11:30

Keresgéljél, írd össze a fontosabb jellemzőket, amiket szeretnél, hogy tudjon a géped, aztán lehet vacilálni, hogy melyiket válasszad közülük, hogy később ne kelljen megbánnod. ;)

Én végülis úgy választottam, hogy csak két napig volt egy akció a gépemre, 10.000-rel olcsóbb volt mint általában, úgyhogy gyorsan lecsaptam rá. :)

39. Erika25 (válaszként erre: 37. - ALANA)
2009. ápr. 24. 11:27
Így szokott ez lenni, de majd a párod is meg fogja szeretni, ha hordani fogja a benne szárított ruhákat. :)
38. ALANA
2009. ápr. 24. 09:56
Még nincs konkrétan kiválasztva a márka....még keresgélek
37. ALANA
2009. ápr. 24. 09:54
Sziasztok! Örülök hogy rátok találtam, mert mi is gondolkozunk a vételen /inkább én mint a párom/ de remélem hogy sikerül :))))
2009. ápr. 24. 09:31

Tegnap mostam egy "mix"-et. :) Minden rendben volt vele, semminek nem lett semmi baja.

Csak ámulok és bámulok, hogy milyen másak lesznek a ruhák szárítás után. Annyira puhák, hogy előtte ezt el sem tudtam képzelni. Az ingeknek és a pólóknak is van tartásuk, szinte felszabadultak a ruhák. :)

Úgy hogy aki teheti és még hezitál, annak csak javasolni tudom, hogy vegyen szárítógépet.

2009. ápr. 23. 13:26

Azóta utánaolvastam és azt írják, hogy jó a vasalóba de csak szűrés után. Merthogy vannak benne azért szennyeződések, attól függetlenül, hogy tisztának látszik... Vagy kávéfőzőn átfuttatva. :) na de, ennyit nem ér az egész. :)

Azt is olvastam, hogy résnyire nyitva kell hagyni az ajtaját szellőzés céljából. A hozzávaló utasítás ezt nem mondta.

Még azt nem tudom, hogy kapható-e olyan száraztisztító termék, amilyet írnak, hogy használható a géphez... Én nem találtam ilyet. Te hallottál már róla?

De mondjuk ilyen illatpárnácska sem igen kapható nálunk sztem.

Még jutott eszembe valami:

Mi van ha benne hagyom a megszáradt ruhát a gépben pár órára? Teszem azt éjszaka szárítottam, és reggel akarom kiszedni... Programozható a szárítás, de csak 3-6-9 órára, ezért aztán előfordulhat, hogy álldigálnia kell a cuccnak benne egy kicsit...

34. mimmo33 (válaszként erre: 33. - Erika25)
2009. ápr. 23. 10:17

Szia!


Én használok öblítőt, igaz nem annyira intenzív az illata, de azért lehet érezni. Lehet kapni illat párnát, kimondottan szárítóba, de egyenlőre nekem még jó a hagyomásnyos öblítő illata.

Egyébként, ha nyáron szárítok a szabadban , akkor sem marad meg jobban az öblítő illata...

Nyitva hagyom, de csak bekapcsolt gyerekzárral...Biztos, ami biztos....

A kondenzvíz ezen használatáról még nem hallottam...Szerintem az annyira nem tiszta, már úgy értem, hogy vannak benne mosószer maradékok. Nem tudom, hogy a vasaló mit szólna, hozzá. A virágok tudom:D

De utána nézek én is hogy mire lehet használni

33. Erika25 (válaszként erre: 32. - Mimmo33)
2009. ápr. 23. 09:52

Szia!

Hát nem mostam, csak egy adag ágyneműt...

Ennek a szárítása már jól megy. :)

Arra gondoltam tegnap, hogy lehet h. fölöslegesen használunk öblítőt, mert úgysem marad benne az anyagban semmi sem belőle... Mi a véleményed erről?

Még két kérdés... Te nyitva szoktad hagyni az ajtót szárítás után egy kicsit, hogy szellőzzön? Vagy nem kell? Mert erről nem írnak semmit...

Másik: a kondenzvizet te felhasználod vasaláshoz vagy máshoz? Mert erről is lehet olvasni mindenfélét...

32. mimmo33 (válaszként erre: 27. - Erika25)
2009. ápr. 23. 09:40

SZIA!

Hogy sikerült a szárítás?

31. Erika25 (válaszként erre: 30. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 22. 13:49

Hát igen, én pl. 79.900.- Ft-ért vettem és mindent tud (sztem) amit tudnia kell egy szárítógépnek.

Most végigakarom mosni a plédjeinket, takaróinkat, amiket eddig csak nyaranta lehetett kimosni. Akkor is csak akkor, ha hétvége volt, vagy ha otthon voltam szabadságon, mert ha az ember reggel elmegy dolgozni és este jön haza, akkor már nem lehet.

2009. ápr. 22. 13:05
Manapsag mar nem kerülnek olyan sokba,es nagymosasokhoz idöt,es helyet lehet vele sporolni!:-)
29. Erika25 (válaszként erre: 28. - Mimmo33)
2009. ápr. 22. 13:02

Azt néztem, hogy egész hasonló a gépünk...

Én biztos fogom használni nyáron is, mert az ágyneműink és a törölközőink sehogysem szoktak felférni a szárítókra. De a többit kiteregetem majd én is. Vagy ki tudja? :)

28. mimmo33 (válaszként erre: 27. - Erika25)
2009. ápr. 22. 10:36

:)

Nyugodtan kérdezz, ha tudok, segítek.

Igaz minden gép más és más.

Sokszor még Én is a előveszem a használatit.

Bár most hogy itt a jó idő, lassan nyári álmot fog aludni a szárítom:)

27. Erika25 (válaszként erre: 26. - Mimmo33)
2009. ápr. 22. 10:33

Hát igen, de ha mix.re állítom, akkor már nem lehet szekrény vagy vasalásszárazságra állítani. Legalábbis az enyémet... Csak a bennmaradó nedvességet lehet még szabályozni, ezenfelül.

Na, mindegy, este kipróbálom. Mosnivaló van bőven. :)

Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek, de még csak 3 napos a gépem. :)

26. mimmo33 (válaszként erre: 25. - Erika25)
2009. ápr. 22. 10:19

Nekem szárazak lesznek.

(Van olyan lehetőség, hogy szekrény száraz, viselésre kész, és vasaló száraz.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook