Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? fórum

Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
302. psycheee (válaszként erre: 300. - Pz6tiger)
2010. dec. 1. 19:37
Végülis mindegy, hogy minek a sugallatára írta meg. Mindenki abból próbál megélni, amiből csak akar. ;)
301. psycheee (válaszként erre: 300. - Sütikucko)
2010. dec. 1. 19:33
És ki mondta, hogy aki elolvasta, az még sosem fogott könyvet? Az írtam, hogy a könyv témájának köszönhetően olyanok is olvastak, akik amúgy nem szoktak.
300. pz6tiger (válaszként erre: 299. - Psycheee)
2010. dec. 1. 10:27
Vele értek egyet, mármint a post első felével. Az írónő meglátta ezt a cikket, és beindult a fantáziája. :) Egyébként ha a kép valódi, nagyon hasonló mint amit leírt, a története meg tök ugyanaz.
2010. nov. 29. 18:24

De hát ez a csaj az, nem?

[link]

Nem mintha fontos lenne.

Számomra ez a könyv még a ponyva kategóriának is az alján van, ennek ellenére örülök, hogy olvasásra serkent egy csomó embert, akik amúgy évek óta könyvet sem vettek a kezükbe. Már megérte megírni, nem? ;)

298. 75596a56f2 (válaszként erre: 297. - Bujaság)
2010. nov. 29. 08:05
De vajon meg is érné???
2010. nov. 28. 23:33

290.

egy alkalmér kapnék annyi pénzt igen elfelejteném a problémákat!!

2010. nov. 28. 23:31

281.

kelemen anna ronda kacsa szájú kb... meg róla tudják h kúrva vagy is nem luxusprosti ennek a csajnak nincsennek szex videói

295. a2bbd13f84 (válaszként erre: 294. - 2ed619333f)
2010. nov. 25. 09:04

Az az Orosz Barbara.

Ez már volt tipp, de hát lássuk be, hogy ő nem épp egy ideál. :D

2010. nov. 25. 00:54

Van egy tippem.

Az a nő, aki a cool-on a coolnight-ot vezeti.az a vörös hajú, a neve nem jut eszembe.

Élénkvörös rúzsról ugrott be ő, nah és persze sokan ismerik is, de sokan nem...tehát végülis belefér az is, hogy nem ismerik meg az utcán..igaz a hajszín nem stimmel, nah de ennyi..

2010. nov. 24. 17:08
Szerintem sem H.Éva,sem B.Szilvi nem nagy szám.Igaz csinosak,de egy átlag.Éva egy szétplasztikázott vénülő baba.Szilvi szebb,de inteligens?Már ha megszólal rosszul vagyok.
2010. nov. 24. 12:59
Szerintem Ambrus Mercédeszről van szó a könyvben. Igaz, hogy ő már közelít a negyvenhez, de talán pont ezért szeretett volna megszabadulni a titkaitól. Neki van egy fia, és ez belefér abba a 10% ferdítésbe amiről az írónő beszél. Az sem tuti, hogy éppen most 31 éves. Ezt senki sem mondta. Amikor az a bizonyos eset történt akkor éppen annyi volt. Én is azt mondom, hogy hiába szól ez a könyv egy személyről, nagyon sokan felülnek arra a bizonyos gépre. 8 milliós luxusautó és budai lakás 30 évesen másból nehezen jön össze. Talán az író is pont erre akart rámutatni, hogy ez csak a jéghegy csúcsa. Én nagyon sokat tanultam és dolgoztam már, de eddig csak egy kispolskim volt.
291. Tjudor (válaszként erre: 285. - Pz6tiger)
2010. nov. 23. 20:14
Mert a pincérek és alapból a pasik soha nem bókolnak egy nőnek, akár eltúlozva is... :)
2010. nov. 23. 20:03
A könyv írója kijelentette hogy a tartalom 90%-a igaz, megtörtént, valakivel, a többi 10% az amit a szerző kiszinezett, szerintem pont azokat a részeket találta ki Szalai Vivien, amiből valaki esetleg kitalálná kiről is szól a történet. Mint pl. az igazoltatás joint-al a táskában, ezen a szálon haladva a fogatlan kurva a cellában is csak kitalált, aki biztos kitálalt volna már a médiának hogy pl. Horváth Évával egy cellában töltöttek néhány órát, stb. Az AIDS teszt is ferde egy kicsit ebben a formában. Dubaiban meg annyi celebnek csúfolt kurva volt már hogy szerintem egyeseknek a sejk utolsó inasa is már előre köszön. Így abszolút nem lehet konkrétan senkire se ráismerni. Olyan mint egy megtörtént esemény alapján készült amerikai film, ahol mégis kiírják hogy néhány részletnek csak az írói fantázia szabott határt. Vagy a másik példa ha már filmekről van szó ott van egy film Jason Statham főszereplésével, a címet nem biztos hogy be lehet írni, de annyit biztos irhatok róla hogy egy londoni bank kirablásáról, és az angol királyi családot is érintő botrányról szól, aki látta tudja hogy a neveket ott is szándékosan megváltoztatták, és az egész anyagot majdnem 100 évre titkosították. Lényeg az hogy a vákumot ki kellett tölteni izgalmas improvizálásokkal, mert ha csak az lenne a könyven több mint kétszáz oldalon, hogy milyen körülmények között feküdt le Szofi különböző hírességekkel, az nagyon szárazra sikerült volna. Így legalább egy jó regény lett belőle. Nem szoktam sok könyvet olvasni, de ezt megérte elolvasni. Sokan mondják hogy a celebek biztos nem ilyenek, mert a képernyőn egész máshogy viselkednek. De az is igaz hogy nem csak egy átlagember iszik eggyel többet a kelleténél, és bánik durván a feleségével. A "hírességeink" sem különbek. Sokan sajnos elfelejtik hogy honnan jöttek. Mint pl. a Molnár Anikó, egy pomázi vályogházból jött, most meg azt hiszi hogy ő a Nagy Ő, és mindenhol kapaszkodik, hogy címlapra kerüljön. A mai magyar bulvármédia minden szart megír, aztán másnap már cáfolnak mindent. A könyvben volt szó a magyar valóságról, és szerintem ebben a könyvben mégis több a valóság mint Molnár Anikóban és az összes celebtársában együttvéve. Végül annyit szeretnék mondani hogy gratulálok Szalai Viviennek, tetszett a könyv.
2010. nov. 23. 19:09

Sziasztok! Na a végére értem a könyvnek...


Nos, csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Úgy gondolom, valós történeten alapszik, de szerintem sem egy ember történetét dolgozza fel. Sőt, én kicsit fordítanék is az arányokon, kb. 40%-ka lehet igaz, és 60% hozzá tett.

Ha belegondolok Szofi karakterébe, azért azt képtelen vagyok elhinni, hogy csak "dolgozik" mint egy gép (vagy akár egy terminátor) és ennyi éven keresztül képes feldolgozni azt a sok "rosszat", amit tesznek vele. Emberek vagyunk, érzelemre (is) születtünk, tehát azért lelkileg nyomot kellene hagynia a lelkében egy-egy megaláztatás után. Ennek ellenére végig a könyvben egy kiegyensúlyozott nőt ismerünk meg, aki mindig tudja, hol a helye, nincs személyiség zavara, tökéletes testileg-lelkileg. Úgy őszintén... komolyan gondoljátok, hogy annyi "borzalmat" mint pl. Dubai épp ésszel fel lehet dolgozni??????? Hozzá tenném egy TELJES ÉLETEN ÁT!!!

Ja, és épp itt jön a csavar, hogy Péterbe beleszeret, tehát mégis csak vannak érzelmei, de már bocsánat, a szexuális együttléteknél meg teljesen átkapcsol és nem érez semmit???? Akkor hogy is van ez? Mégsem, és mégis vannak rejtett érzelmei?


Részben ezért is gondolom azt, hogy a hallott történetekhez, az írónő fantáziája is dukált, sőt nagyon is élénk fantázia!


Tehát, továbbra is tartom magam ahhoz - nem tartom kizártnak, hogy Celeb körben hasonló események zajlanak - hogy ez a történet több személy elmondása alapján tevődött össze, és ez a Szofi valójában több egyéniségből állt össze.


Megnéztem D. Regina és Z. Linda interjúját is, hátttttt.... na ekkor éreztem azt, hogy ebben a történetben van igazság, de ahogy nagyon is amellett érveltek a lányok, hogy ők még nem.... és őket soha...!!!! Szóval, ha valami ellen ennyire tiltakozik valaki és ennyire kihangsúlyozza, akkor ott történek dolgok, tudnak dolgokról, de nem biztos, hogy olyan mélységekben, mint ahogy az a könyvben le van írva.


A másik észrevételem... a vége a könyvnek enyhén és akkor még nagyon finoman fogalmaztam, enyhén meseszerű lett.

Hupppsz... elég nagy Bp. de mégsem annyira, hogy összefusson Péterrel és a családjával??? Ja, és mint ahogy többen is írták, pont Péter felesége végezte a tesztet??? Na ezért írtam én, hogy némi-nemű élénk fantázia lappang a történetben.


Amúgy jók voltak benne a fordulatok, mert ha le is kellett tennem a könyvet, mégis azon járt az agyam, hogy tovább olvassam. Ezért pedig minden tiszteletem és elismerésem az írónőé, mert fordulatos kis történetet hozott össze.

288. zikzik
2010. nov. 23. 11:38
Szerintem alapjában véve kamu az egész, mégpedig az a fajta kamu, ami megtörtént eseteken és valós személyeken alapul, de a megtörtént esetek, valós helyszínek és a személyek összekeverve, elváltoztatva jelennek meg. De mindamellett mondhatom egész kellemes agyzsibbasztó olvasmány vonatra.
287. b99048cdfc (válaszként erre: 286. - Ancsyka81)
2010. nov. 23. 11:20
Én 34 vagyok. És bizony mi pl csak akkor ettünk mogyorókrémet ha Apukám hozott külföldről.
2010. nov. 22. 21:14
ez a nő 31 éves, én 30. és azt gondolom hogy még ha nem is mogyoróvajas kenyéren nőttünk fel, de azért nem volt annyira luxustermék. Szerintem a kora sem valódi. Ja, és B.S. szerintem lófejű
2010. nov. 21. 23:12

Bódy Sz, illetve H. Éva, szerintem messze az a kategória alatt vannak, mint a végén lehetett olvasni a könyvbe, hogy a pincér nem bírja megállni, és kifakad, miközben a kávéját szürcsöli a hölgyike, hogy "maga a legszebb, nő akit valaha láttam" persze smink+profi fotós sokat javít a helyzeten, de nézzétek meg az alábbi linket pls.


[link]


[link]


A vélemény továbbra is

K.A.M.U :)

Illetve, drága írónő tessék reklámszakmára váltani :)

2010. nov. 21. 20:47
Na épp most végeztem ki a könyvet. És én is azt mondom,bár furcsa volt mert végig úgy olvastam mintha tudnám,hogy az Éva a lány. De én is azt mondom,hogy biztos nem ,mert senki nem ismerte fel? A rendőrök se? Tuti kiderült volna,hogy Horvát Évát elkapták füves cigivel. Vagy akár Bódy Szilvyt. Biztosan van ilyen történet,de az a csajt mi nem ismerjük.
283. fksz
2010. nov. 21. 20:31

Na, elolvastam a könyvet, ami abban erősít meg, hogy nem valós személy van mögötte, főleg, nem ismert.Ha ismert lenne, az orvosos (mint a reptéri, mind a kórházi) eset már napvilágot látott volna. A rendőrségi ügy is. A másik, hogy miért mesélne??? A pénzért??? Többet megkeres, mint amit a könyvél kap. Miért tenné valaki kockára a 'jóhírét', hogy pl diszkrét, ha jól keres vele? Több személy esete lehet a könyv, illetve elég sok a 'nagyítás' is benne.

Jó a marketingje, az író tudja, hogy lehet a nyilvánosság figyelmét megfogni.

282. Cippora (válaszként erre: 280. - Krisztine2)
2010. nov. 21. 17:23
Kelemen Anna már megírta a saját sztoriját névvel meg mindennel...
2010. nov. 21. 17:23
Sziasztok. Megkaptam a könyvet én is. Én nem tudom elképzelni hogy Horváth Éva lenne. Még nem olvastam végig,de olyan sok furcsaság van benne,ami persze lehet ferdítés. Pl ez a Péter. Nem ismerné fel ,hogy Horváth Évával beszélget az Andrássy uton? Vagy mikor a gazdag urigyerekkel van,és megüti,hogy feldagad a szája? Ezeket nem veszik észre az utcán a szomszédai pl,amikor kiszáll a háza előtt a kocsiból? Hát ha ismert ember volna,ezekből egyből pletyó lenne,hogy a Horváth Évát megverték. Én nem hiszem ,hogy ismert lány. Ez csak egy mese. Van ilyen biztosan,de tuti nem celeb lány.
280. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 6eb76946f5)
2010. nov. 21. 15:50

Olvastam a könyvet.

Szerintem Kelemen Anna..

Persze tudnék még neveket írni...;)

2010. nov. 19. 20:20

Szia !

Irtam privit.

278. Cippora (válaszként erre: 277. - B99048cdfc)
2010. nov. 19. 18:44
Én sem...pasik körében egyáltalán nem gáz,hogy valaki luxusprostit fogad.Pláne ha egyedülálló is a férfi,tehát nincs vesztenivalója.Kiszivárogna,ha Bódi vagy Horváth Éva vagy nagyon ismert celeb lenne.
277. b99048cdfc (válaszként erre: 276. - B99048cdfc)
2010. nov. 19. 18:35
De ez a rengeteg hapsi,egy se kottyantja el? Én ezt nem hiszem.
276. b99048cdfc (válaszként erre: 275. - Moszmosz)
2010. nov. 19. 18:35
:O)
2010. nov. 19. 16:55
Hogy ki tudhatja az igazat?Szerintem:az írónő,a lány anyja,talán Péter és a neje,a sportoló,a meleg pasi,a volt osztálytársak,az órás gyerk,na és az összes pasi akivel volt.
274. kacce
2010. nov. 19. 15:22

Amíg nem olvastam a könyvet, a cikkek alapján Bódi Szilvit gondoltam befutónak, de aztán a fórumok olvasgatása közben - mások felfedezései hatására - Horváth Éva is gyanús volt.

Miután elolvastam a könyvet inkább azt gondolom, hogy vagy kamu, hogy emögött valós személy áll, vagy több személyből gyúrta össze a főszereplőt. Amúgy is van pár eléggé valószerűtlen véletlen egybeesés a sztoriban, különösen a vége.

Az, hogy az írónőt felhívták állítólagos magyar celebférfiak és megfenyegették, lehet kitaláció is, mint ahogy a celebvilág sötét bugyrainak bemutatása is lehet csupán fantázia. Pláne, hogy olyan sokat nem ír róla amúgy...

Jó a marketing, én azt mondom, hiszen harapott a sztorira a nép rendesen. Egy hét alatt az eladási toplistára került a könyv. Inkább köszönhető ez a kiváló marketingnek, mint a könyv kiválóságának. Én speciel örülök, hogy nem adtam ki érte pénzt, és bárkinek szívesen elküldöm.


Amit Esmaralda írt, azzal nem értek egyet. A könyv befejezésében a főszereplő csupán önigazolást keres, hogy megérte szajhának menni és gazdagnak lenni, akkor is ha egyedül van és csak kihasználják és ezért szólja le volt osztálytársnőit, akikről azt gondolja hogy irigylik szépsége és gazdagsága miatt.

Egy normális értékrenddel rendelkező nő nem akarna ilyen áron gazdag és szép lenni.

Engem mondjuk nem hoz lázba egy Manolo Blahnik cipőcske vagy egy Gucci ruha, tiszta pazarlásnak tartom kiadni többszázezret egy ruhára, már attól lelkiismeretfurdalásom támad, ha 15 ezret elköltök valamire, pedig hát szeretek vásárolgatni...melyik nő nem?

Azonkívül nem szeretnék olyan áron 10ezer eurót keresni, hogy átmegy rajtam fél Dubai és utána varrhatnak össze a kórházban.


Persze tök jó lenne szebb lenni, meg feszesebb, jó lenne saját ház is meg egy világkörüli út, de ezek mind olyan dolgok, amik nélkül el lehet lenni és abszolút lehet boldogan élni. Mit ér a sok pénz és a csodás külső, ha az ember egyedül van és nem tudja megosztani senkivel?

273. b99048cdfc (válaszként erre: 272. - Csillubaba)
2010. nov. 19. 14:00
Jó csak azért gondolnak rá sokan,mert azt mondják,ő nem tanult. Nem találom,hol olvastam. Lehet nincs diplomája,de biztosan nem állt meg érettséginél.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook