Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? fórum

Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
392. 02ee9fdadf (válaszként erre: 389. - Edinatoth)
2011. júl. 14. 19:33
Nagyon csalódnék, ha te lennél a könyv írója. :DDDDDDDDD
391. 02ee9fdadf (válaszként erre: 390. - 02ee9fdadf)
2011. júl. 14. 19:33
* szégyenei
390. 02ee9fdadf (válaszként erre: 388. - Edinatoth)
2011. júl. 14. 19:32

És? A prostituált jól tudja, hogy a férjnek a feleség a fontosabb.

"Az emberekbe maga a tudat, hogy valaki prosti, akármilyen aranyos, sajnos nem emeli az egekbe, mig egy hétköznapi anyát igen!!!"

Ezzel pedig nem tudok azonosulni, én senkit nem emelek az egekbe, és mivel ismerek olyan anyákat, akik igazából az emberiség szégyeni és náluk kevésbé szégyenletes dolgokat művelő prostikat is, főleg nem mernék ilyet leírni.

2011. júl. 14. 19:26
Ferré honnan tudod, hogy nem épp azt figyelem, ki miként reagál a könyvemre?
2011. júl. 14. 19:24
Sweet91! Az emberekbe maga a tudat, hogy valaki prosti, akármilyen aranyos, sajnos nem emeli az egekbe, mig egy hétköznapi anyát igen!!! Sokan mit mondanak?? Ahogy a milliomosok is teszik..takarodj innen te nő! Hiába mással fekszik le, de a feleségnek jár a kitüntető szerep. És a milliomosfeleségekről irtam. Kicsit figyelmesebben olvass!
387. 02ee9fdadf (válaszként erre: 386. - 0f332c4ec9)
2011. júl. 14. 19:21
??? :DD
2011. júl. 14. 19:21
ha igy folytatja lópofi gigi,ő lesz a következő "főhős"
2011. júl. 14. 19:20
Nagyszerű. :D
2011. júl. 14. 19:20
Én roluk irtam szakdolgozatot! De fiukról is!!!!
383. 02ee9fdadf (válaszként erre: 382. - Edinatoth)
2011. júl. 14. 18:48

Akkor te miért foglalkozol vele? :D

Regisztráltál, az első 4 hozzászólásod már róla szólt, ha beleszámoljuk a privit is.

Miért foglalkoztat ennyire?

2011. júl. 14. 18:47
Tényleg ekkora az érdeklődés egy luxusnő miatt????? Semmi nagy dolog nincs az életében csak az amit mi hétköznapi emberek elgondolunk. Nem mindegy ki ő? Az extra a kuncsaftok kiléte.
381. 02ee9fdadf (válaszként erre: 379. - Edinatoth)
2011. júl. 14. 18:39
Az utolsót nem értem. A "feleség" az maga olyan kategória, hogy tökéletes emberileg? A feleség egy gyűjtőfogalom, amibe bizony beletartozik sok prostituált is, egyéb nem túl "tiszta" ember. Ilyen kijelentést tenni ugyanolyan, mintha azt írtad volna, ha valakit Tamarának hívnak, csak szőke lehet.
2011. júl. 14. 18:01

Eszembe jutott még valami! Budapest egyik kerületében járkálva sokszor összefut az ember a tvből igen ismert személyiségekkel. Ugyan mit keres ott DR vagy M kora reggel??????? Abban az egy kerületben több nő van, mint a többiben együttvéve. Jobbnál-jobb és nagyobbnál-nagyobb irodaházak, a környéken rendőrség, akikre a lányok számitanak, h megvédik őket. Egy egy kölcsönös segitség, ha lehet igy nevezni :)

A dubajiból sem lesz semmi...

2011. júl. 14. 17:43

Üdv mindenkinek!

A Kelemen Anna jelenleg is egy igen neves oldalon árulja magát, ahol csak a szajhák és imádóik vannak jelen. Ha lenne esze és pénze, nem süllyedt volna oda.

Azt sztem mindenki elismeri, hogy a kurvákat senki nem akarja feleségnek, pláne nem egy olyan férfi, aki a társadalom megbecsült tagja. Ha Szofi elfogadja az "üssenek, de fizessenek" filozófiát, gratulálok az életfelfogásához!

És még egy megjegyzés...elnézést mindenkitől, ha szavaim durván hangzanak...és Szofihoz is szólna: le lehet nézni a feleségeket, de nem az ő sirjukat fogják leköpni!!!!!!!

378. 02ee9fdadf (válaszként erre: 375. - F6785046e4)
2011. júl. 13. 18:56

Egyébként Kelemen Anna szintje a Méhkirálynő, abban le vannak írva a dolgai a saját színvonalán. Kizárt dolognak tartom, hogy ő legyen a főszereplő a Hamis gyönyörben.

A könyvben több helyen szerepel, hogy a hölgyről nem gondolnák, mivel keresi a kenyerét (pl. mikor a partin a sportoló meglepődik vagy a kórházban sem gondolnak rá, inkább arra, hogy a férje megcsalta), arról a nőről pedig lerí. :) Sőt szerintem nem is felső kategóriás... :D

2011. júl. 13. 16:39
Köszi,amúgy a második kötetet leszedtem most a netről,mert fenn volt.Ma vagy holnap reggel neki is állok.Imádom ezt a könyvet.
376. 02ee9fdadf (válaszként erre: 375. - F6785046e4)
2011. júl. 13. 16:34

Holly Hill: Luxusnyalánkság

Laura D.: Szex és tandíj

2011. júl. 13. 16:26
hmmm...én elolvastam pár hónapja nagyon tetszett és megdöbbentő...szerintem olyan valaki lehet,akit ismer a média,mivel az ilyen gazdag nők,kitűnnek az emberek közül.Kelemen Anna nem lehet szerintem,mivel az nem haladja meg az értelmiségi szintjét,hogy így el tudjon mesélni egy történetet Szalai Viviennek.Ha valaki tud ilyen stílusú könyvet az írjon pár címet.
374. mrita81
2011. júl. 13. 13:42

Horváth Éva milliárdost szeret. Az RTL Klub szemrevaló műsorvezetője mindent megtesz, hogy elrejtse a nyilvánosság előtt dúsgazdag párját, akivel információnk szerint már össze is költözött. A sikeres vállalkozó bőkezűen meghálálj az egykori szépségkirálynő szerelmét. Éva legutóbbi születésnapjára többek között egy luxusautót kapott.


Horváth Éva megütötte a főnyereményt. Az egykori szépségkirálynő hosszú egyedüllét után egy gazdag üzletember oldalán találta meg a boldogságot. Közeli ismerőseitől úgy tudjuk, hogy az RTL Klub Reggelijének műsorvezetőjét mesés ajándékokkal kényezteti a szépséget. - Éva kedvese nemcsak nagyvonalú gavallér, hanem stílusosan is tudja tálalni a meglepetést - árulta el lapunknak Éva egyik ismerőse. - Születésnapjára egy hófehér Audi A5-öst kapott, amelynek slusszkulcsát pazar szőrmebundába csomagolta a férfi.


Úgy tudjuk, Éva nemrég már ki is költözött abból a rózsadombi lakásból, amelyet előző párja, Csipak Péter vásárolt számára. Az vállalkozóval hosszú évekig alkottak egy párt.

ez egy 2009-es cikk

Tutira Horváth Éva

2011. júl. 12. 15:08

... most olvastam el belőle az első pár oldalt, egyértelműen kitalált, több leánytól összeszedhetett történet... szerintemmmmmmmm.

Az csak jó reklám, hogy VALAKI lehet, akit ismerni kellene. Nem fogom kiolvasni, azt hiszem ... elektronikusan kaptam meg, így se éri meg, hogy odarakjam az időmet. :/

372. 02ee9fdadf (válaszként erre: 371. - Netudddki)
2011. júl. 9. 13:40
Lehet ám! :) Nem csak a modellekre, celebekre lehet redukálni a luxusprostikat, ahogy az ember sok átlag lányból/nőből sem nézné ki, hogy mi a munkája. :))
371. Netudddki (válaszként erre: 370. - 02ee9fdadf)
2011. júl. 9. 07:40
Az is lehet, hogy Szofi nem ismert modell vagy celeb. Legalábbis ez a könyvből nem derült ki.
370. 02ee9fdadf (válaszként erre: 369. - Netudddki)
2011. júl. 9. 03:47
Én konkrétan Szofira kilétére gondoltam. Igazából persze, lehet sejteni, hogy ki él ebből. Mindenki úgy keresi a kenyerét, ahogy tudja/akarja.
369. Netudddki (válaszként erre: 368. - 02ee9fdadf)
2011. júl. 9. 03:46
Szerintem nem nagyon van min találgatni. Hiszen napról napra jlennek meg a Dubaiban "dolgozó" magyar név nélküli modellekről és celebekről a hírek. Azért nem olyan nehéz kitalálni, hogy kik ezek. És itt nem csak egyről van szó. De ha nekik ehhez van gyomruk, csinálják...
368. 02ee9fdadf (válaszként erre: 367. - Netudddki)
2011. júl. 8. 23:15
Szerintem meg sosem fog kiderülni, legalábbis nem fórumokon lát napvilágot a dolog, ha valaha napvilágot lát. :DD
2011. júl. 8. 21:33
Szerintem igen kis körben kell keresgélni. Mindenki tudja, hogy nem lesz valakinek naptárfotózásból luxusautója...Zimány miből élt mielőtt a focista kitartottja lett? Kényeskedő ostoba liba, aki ha nem járna naponta kozmetiksuhoz, a nagy átlagot se ütné meg. Bódi dettó. Róla hallani, hogy Bécsben árulja magát, a hapsija, aki most egy másik luxuslánnyal van együtt, nyilván tudta ezt, de akkor Bódi ezek szerint élvezetből csinálja... Debi már az első valóságsójában lefeküdt nyilvánosan egy szereplővel a népszerűség miatt, szóval nem áll ez távol tőle. Horváth Éva is lehet, de ő azért kirí a ebből a társaságból, ami az agyiszintet illeti. Molnár Anikó... hát.. :D Dundika, hát... és a többi.
366. 02ee9fdadf (válaszként erre: 365. - Claudia24)
2011. júl. 6. 20:15
Szerintem pedig az olyan szereplők, akik nem ismertek, legyen akár az egy kórházi dolgozó, aki érintett volt, akár egy repülőtéren dolgozó, kiszivárogtatta volna jó pénzért, ha minden úgy lett volna, ahogy le van írva... Én is ismerek prostituáltakat, nem útszélieket, a legtöbbjükről senki sem gondolná, hogy férfiakat fogadnak egyetemen kívül, mert amúgy csak mappával loholó egyetemista lányoknak látszanak, illetve ismerek egy ilyen luxus kategóriásat is, mondjuk róla itt mindenki tudja... Lényeg a lényeg, ha minden úgy lenne, ahogy le van írva, szerintem már kiderült volna...
365. claudia24 (válaszként erre: 364. - 02ee9fdadf)
2011. júl. 6. 20:08
Bizonyos körökben mindenki tudja hogy ki az akiröl irnak !Én nem olvastam a könyvet csak hallotam rolla!Azért nem szivárog ki mert nem egy olyan,, celeb,,-röl van szo aki napi szinten szerepelt a Tv ben ,szerintem!
364. 02ee9fdadf (válaszként erre: 363. - Claudia24)
2011. júl. 6. 20:04
Az nyilvánvaló, hogy vannak, csak egy ilyen megírt sztori felvethet olyan kérdéseket, ha a nagy része igaz a leírtaknak, akkor hogyhogy valamilyen módon nem derült már ki a nő kiléte. Nem csak a leírt külső vagy előélet, családi háttér miatt, mert mondjuk azt még magában elég kézenfekvő megváltoztatni, de az a sok-sok történés, ami egészen egyedi lehetett a benne részt vevő emberek életében... Hogyhogy nem szivárogtatta ki senki... Mert ha meg annyira sok minden meg lett változtatva, akkor tényleg mese habbal. :)
363. claudia24 (válaszként erre: 362. - Gondolat*)
2011. júl. 6. 20:02
Sajnos nem kamu !Nagyon is vannak ilyen dolgok ma a Magyarországon!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook