Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítsak, vagy fogadjam el? fórum

Szakítsak, vagy fogadjam el? (beszélgetős fórum)


1 2
13. 97f33311ff (válaszként erre: 10. - Mydnight)
2012. márc. 20. 16:55
Ezek szerint ha a gyerek füstöt szív, az nem gond semelyik szülő részéről. Szomorú. Lehet van bennük egy kis holland beütés :S
2012. márc. 20. 16:03

Láttam már megjavult füveseket, de ez a pasi már eléggé mélyre süllyedt és nem is akarja abbahagyni. :(

Ha legalább nem a pici közelében szívná...elhiszem, hogy szerelmes voltál belé és már kár firtatni, miért lett a közös gyerkőc, de őt veszélyeztetni a Te felelősséged is!!! Az ő agysejtjeinek most kifejlődnie, nem pusztulnia kéne!

300km sok, de ha munkád sincs, mi köt oda a lányod apján kívül?

Egyébként is, ha nem tudod elfogadni, ki is mondtad az ítéletet a kapcsolat fölött.

2012. márc. 20. 15:40
Hmmm.Nekem csak egyszer füvezne a pasim egy körzetben a gyerekemmel,úgy ütném ki a haja alól,hogy lesne kettőt.Ne haragudj,de Ti hogyan vállalhattatok egyáltalán gyereket,ha ennyi felelősség érzet sincs bennetek?
10. mydnight (válaszként erre: 9. - 97f33311ff)
2012. márc. 20. 15:38

Dehogynem... és hosszú távon ráadásul meglehetősen káros is.

Ha meg a gyerek véletlen beszívja a füstöt?

2012. márc. 20. 15:34
Ettől a füvezéstől nem lesz más az ember, mármint nem lassul be, nem hülyül meg vagy valami? Ha igen, kitennéd a gyerekedet, ha véletlen betépve egyedül maradna vele???
8. Cippora (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 15:22
Gyakorlatilag egy drogosnak szültél gyereket,vele élsz együtt.Szeretnéd,hogy a gyereked ezt lássa példaként,vagy ne adj ég,követendőnek???Szerintem nem...
7. Jasmine24 (válaszként erre: 6. - Jasmine24)
2012. márc. 20. 14:30
Bocsi csbgyzs :)
6. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 14:29
Egyetertek csbzs-vel, mert gondolom nem most kezdett el fuvezni, hanem mar a gyermek szuletese elott is elte ezt az eletet. Nos, erre csak csak tudom mondani, hogy itt sok dolopgtol fugg az, hogy szakitsatok-e vagy sem, ha "csak" fuvezik, de mas gond meg semmi, akkor talan erdemes kuzdeni, de azert elojon az a kerdes, hogy mi lesz, ha kesobb mar a fu nem lesz neki eleg, illetve ha leallitod a furol, majd nem-e fog mas szerhez, akar alkoholhoz nyulni?
2012. márc. 20. 14:24
szakíts-ha bírsz...
4. ae2b14362a (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 14:19

Mi nem tudunk neked tanácsot adni,hiszen neked kell eldöntened.

De valószinüleg nem most kezdte ezt a fajta életet,tehát a kérdés miért szültél neki gyereket?

Ha úgy látod káros a tevékenysége rátok,akkor ugy is tudod mit kell tenni.Nehéz,de muszáj meghozni!

3. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 14:16
Dobd az ilyet. Annyira nem szerethet, ha képes füvezni, többszöri kérésed ellenére. Azért durva, hogy még éjszakánként is. Vannak családsegítők, anyukáknak is tudnak segíteni, ha nincsen senkid. A kislányodnak nem tesz jót. Én nem értek ezekhez a füves dolgokhoz, de szívni a gyerek előtt, hát... ne tedd tönkre magad, és a lányodat miatta.
2. csgybzs (válaszként erre: 1. - D150402ac5)
2012. márc. 20. 14:15
Mint a századik topikban lassan az idén, csak megkérdezni tudom, hogy miért szültél neki gyereket??? Mit szeretnél mit tanácsoljunk? Hogy hagyd el és vidd a gyereket? Hogy maradj, mert te választottad?
2012. márc. 20. 14:12

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni,mert nem tudom, hogy mit tegyek! 26 éves lány vagyok, van egy 35 éves párom és egy gyönyörű, 20 hónapos kislányunk. Van pár olyan tulajdonsága a Páromnak, amit egyszerűen nem tudok elfogadni! Több éve rendszeresen füvezik(napi többször).Már kértem szépen, csúnyán, hogy.leg. csak este tegye, mikor a kislány már alszik, de nem hajlandó. Minden este munka után is nem hozzánk siet, hanem először az öccsével elszínak egy "cigit"(együtt dolgoznak), azután jön haza.3-4szer még éjszaka is feljön az öccse, mikor már mi alszunk és füvezgetnek a konyhában...Ha megyünk vhova kocsival, akkor is csinálja.Szerinte, ettől neki semmi baja, csak lenyugtatja.Amúgy imádja a kislányát, elmondása szerint én vagyok neki a nagy szerelme, de nagyon sokat veszekszünk a dolgai miatt, a kislánynak sem jó! Mit tegyek? Nincs munkám, rokonom akihez költözhetnék! Anyukámék 300 km-re laknak:(

Tűrjek, vagy mit tegyek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook