Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szakítópróba fórum

Szakítópróba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szakítópróba

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 25. 21:24
fogyózok
336. 2df174aa9c (válaszként erre: 335. - Katthy)
2009. ápr. 25. 21:23

Akkor nem sokat cigizel.

Hát nem kifejezetten fogyózók (még) kifejezetten, csak visszavettem a kajálásból és beiktattam a tornákat. :)

335. Katthy (válaszként erre: 333. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 25. 21:17

Hát, kb heti egy doboz fogy el, szóval kábé egy rendes ruhára való jönne ki belőle (ha fél évvel számolok és 500 Ft/dobozzal)... de megfontolom a javaslatot, ígérem.

Hát kisgatya ide-vagy oda, én most maradok a riói kick-boxnál, igaz az már nem elég, hogy rendesen megizzadjak. Talán hozzádobok még egy kis brazil táncos ugrabugrát. :))

Te mióta fogyózol? Hogy állsz vele? (ha nem vagyok indiszkrét :P)

334. 2df174aa9c (válaszként erre: 332. - Katthy)
2009. ápr. 25. 20:44
A paradicsomlét én a mai napig nem bírom meginni. Az ananászlé is jó zsírégető.
333. 2df174aa9c (válaszként erre: 332. - Katthy)
2009. ápr. 25. 20:43

Az igen! Pedig nagyon jó. Itt ajánlottak többen is, hogy milyen jó, kipróbáltam és nekem is ez tetszett a legjobban a Norbik közül. A Kiképzés után, csak attól nekem a nyelvem lóg. :)

Én azt szoktam csinálni, hogy a laptopot a tévé elé teszem, és közben tévézek. Egy idő után úgyis szinte fejből tudod a gyakorlatsort, és elég csak néha odapillantanod Norbi kisgatyájára. :)

Vegyél egy malacperselyt és minden nap dobd be a napi cigi árát, aztán havonta szedd ki,és vegyél belőle ruhákat, persze, csak ha már elérted az 55 kilót.:)

332. Katthy
2009. ápr. 25. 20:36

Norbi Ducitréning 4, Aerobzóna? Ha igen, akkor megvan, de kétlem, hogy akár egyszer is végigcsinálom. Tök fehér háttér, csak Norbi meg a kisgatyája... sok ez az én rendszeremnek :D

A cigizésről meg képtelen leszek leszokni, a diplomázásomig legalábbis kizárt. Később meg majd meglátjuk, egyelőre egyszerre csak egy csodát akarok véghezvinni :D

331. Katthy
2009. ápr. 25. 19:04

Nah, vagyok, csak megjöttek a szülők, és fogadnom kellett őket.

Szóval igen, csak álszentkedek, semmi okom nincs a panaszra, az emberek valamiért szeretik olvasni az elmebajos fogyózókat :D

A dvd ezt írja ki, mikor elindítom: nap 20 perc önmagadért, 2008-as program. Vajon ez a címe (nem eredeti)? Tegnap vettem elő először, és eltekertem a fenék-comb gyakorlatokhoz (20 perc), most meg alig birok felkelni meg leülni :)) Laptop sajna nincs, lehet, nem is lesz :S Apumnak idáig tartott, h rájöjjön, h az új gépet nagy részben neki kell majd kifizetnie, oszt most már valahogy nem olyan lelkes :D

A szakdogával sehogyse állok, május 4ig kell leadni (paraaaaaaaaaaa), és a fogyatékkal élők médiában történő megjelenítéséről szól. Legalábbis most úgy néz ki. Azért kérdezd meg majd harmadikán este is :DD

Megkeresés, hír?! Ne kacagtass, te :D Én fogok kezet csókolni annak, aki majd diploma után bárhová is felvesz! :)

Norbi Aerobzóna... mingyá rákeresek. Réka rám a frászt hozza, de majd a naplóban kifejtem.

A gépezős témánál meg ciluska már leírta a véleményem: "Nem egészséges, de olyan jó!" :DD

330. 2df174aa9c (válaszként erre: 327. - Katthy)
2009. ápr. 25. 17:57
"Egézséges sokat ülni a gépnél?(az egyik ismerősöm nagyon sokat ül ott)" - na ehhez neked hozzá kell szólnod! : D
329. 2df174aa9c (válaszként erre: 327. - Katthy)
2009. ápr. 25. 17:53

Norbinak van szerintem egy nagyon jó dvd-éje. Az Aerobzóna. 40 perces, pörgős, tényleg klassz popsira meg combra főleg, bár nem tudom neked melyek a veszélyes részeid. :)

Réka hangját én nem bírom hallgatni, mindig leveszem, és benyomom alá a rádiót.

328. 2df174aa9c (válaszként erre: 326. - Katthy)
2009. ápr. 25. 17:50

107 napi olvasó ilyen rövid idő alatt - semmi okod nem lehet a panaszra! :)

Te melyik Rékára tornázol és hány perceket?

Megvan már az új piros laptopod?

Hogy állsz a szakdolival? Miről írod? Aztán lassan mehetsz munkát keresni is. :) Vagy kaptál már megkereséseket a híred alapján? :)

Te, azt mondják a sport jó stresszlevezető, minek neked még a cigi, mikor ennyit tornázol? :)

327. Katthy (válaszként erre: 325. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 25. 17:48
Hát azt nem mondanám, h belejöttem, inkább fogalmam sem volt róla, h Réka egy melegítőnadrágos sátán korbáccsal a kézben :SS Komolyan mondom, szívbajt kaptam, mikor épp az életemért küzdve pihenőt tartottam, és elkezdett visítani velem, hogy abba ne merjem hagyni. 4x20 perc van a dvd-n, egyelőre egyetlen blokkot sikerült megcsinálnom belőle. Fura, h Norbi sokkal kevésbé fáraszt.
326. Katthy (válaszként erre: 324. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 25. 17:43

Én MINDIG jelen vagyok :) (a szakdogám elkészültéig legalábbis tuti a gépben fogok még lakni) Amúgy a naplóírás az én dolgom, a fórumban azért nem magammal kéne beszélgetnem. :D

És úgy tűnik, lecsengett a sztárkodásom, megvolt az 5 perc hírnév :)) Még jó, h nem azért írom a naplót, hogy olvassátok, az csak egy kellemes mellékhatás volt :)))

325. 2df174aa9c (válaszként erre: 322. - Katthy)
2009. ápr. 25. 17:41

Én is érzelmi evő vagyok. Csak én akkor is, ha jó történik velem, akkor is, ha rossz. :) Ez már múlt idő, csak ez voltam! Kipp-kopp! :) Arról a legnehezebb lekszokni szerintem, hogy ne pótcselekvés legyen az evés. Mert, ha megfigyeled, tényleg magától jelez 3-4 óránként a gyomor, hogy mikor éhes, és akkor kell(ene)enni, na meg ugye odafigyelni arra, hogy mit és mennyit.

Katthy drága, nagyon belejöttél a tornába, ha már Rékát nyomod! Én szeretem a mozgosabbjait, az első 20 perceket, ahol ugrabugra van, mégha le is fáraszt, viszont a 20 perces lábemelgetéseket nem bírom 5 percig sem csinálni.

2009. ápr. 25. 17:35
Hogy kihalt ez a fórum! Hát merre csavarog a "rendszergazdája"? :)
2009. ápr. 22. 08:02

Katthy, a naplódban írtál a krómkarnitinról.

Nem szedtem még ezt, csak L-Carnitint szoktam futás előtt, állítólag meggyorsítja a zsírégetést. (Nagy különbséget nem vettem észre: előtte-utána, de biztos így van, ezt sok helyen olvastam.)

A króm elvileg a szénhidrátkívánást csökkenti. És hogy együtt hogyan hatnak??

Kérdésre vállvonogatás a válasz. Lehet, hogy jó, de lehet, hogy csak a gyártó pénztárcájának.

322. Katthy
2009. ápr. 21. 21:01
Nem tanulás közben, hanem inkább negyed óránként szünetet tartottam, és kajáltam :D Érzelmi-evő vagyok, szóval, ha ideges vagyok, zabálok két pofára :)) Ezért aztán különösen nagy kihívás lesz a mostani vizsgaidőszak... gyanítom, szét fogom cigizni az agyam :S
321. Cicus62
2009. ápr. 21. 19:58

Nahát!Ez ismerős.Én is jobban vizsgáztam szóban,egy kis beleérzőképesség,és látod,mit akar hallani a tanár:D.Nálam is működött.

A könyv a párna alatt ugyanaz a módszer,amit az imént tálaltam.

Tanulás közben nasi????Ezzel a kérdéssel hogy állsz?:P Többiek???

320. Katthy (válaszként erre: 319. - Cicus62)
2009. ápr. 21. 18:26

Hehe, köszönöm. Tanulási módszerem kimerül abban, hogy a könyvet a párnám alá rakom, és imádkozom vizsga előtt, alatt, és után, hogy átmenjek :DD

A szóbeli még a jobbik eset, aszem az évek során csak egyetelen egyszer húztak meg, de akkor tök jogosan. Amúgy többnyire kidumálom magam :PP

319. Cicus62
2009. ápr. 21. 17:43

Hajrá Katthy!Mindent bele!

Majd ,ha vége lesz a tanulásnak,már szinte hiányozni fog:)))).

Biztosan vannak jó tanulási módszereid!Ne változtass rajtuk itt a végén.Nálam vizsgaidőszakban a szoba olyan volt,mint ahol bomba robbant,tele papírokkal,de én átláttam a rendszert.Este jobban ment a tanulás,sőt éjszaka,mert akkor az alvás segített .Azóta ezt már be is bizonyították,hogy az alvás előtt tanultak jobban rögzülnek*a forrását a vizsgálatnak ne kérdezd!*.

Kinek milyen tanulási trükkjei voltak? Esetleg vizsgatrükkök???Írjatok ám!:DDD

318. Katthy (válaszként erre: 317. - Cicus62)
2009. ápr. 20. 20:33

Hát ja, a királyfi a fehér lovon tényleg legyen magasabb nálam. A pasi meg, aki hajlandó mosogatni, leviszi a szemetet, és visszahajtja a vécéülőkét, nyugodtan lehet olyan magas, amilyet csak úri kedve diktál, nem érdekel :DD

Vigyázz te is magadra ám! :)

317. Cicus62
2009. ápr. 20. 19:27

Nekem majdnem 10 centivel alacsonyabb a párom,15 év és két gyerek a listán:).És én is mindig magas pasikról álmodoztam,aztán így jártam.

Az igaz,hogy magasabb nőn nem látszik annyira a túlsúly,engem sem gondolnának olyan soknak,mint amennyi vagyok,de bizony a lábamat nem lehet becsapni,100kg az 100kg(meg még egy kicsit több:()

Mindenesetre most én is belevágtam a lecsóba,és nem vacsizom,meg vettem egy masszázs övet,mivel a nagy cicim miatt semmit nem tudok sportolni:(.Pápá,és vigyázzatok,mert olvaslak ám Benneteket:D!

316. Cicus62 (válaszként erre: 314. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 20. 19:22
Sziasztok !
315. 2d5a00656a (válaszként erre: 314. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 20. 15:15
Teljesen igazad van!Én is azt a maradi elvet vallom,hogy a pasi legyen magasabb,és nem azért ,hogy a hegyigorillát leterítse,és ő legyen a legerősebb a törzsben,hanem egyszerűen úgy jó ránézni,ha ezt fölfelé kell megtenni és nem lefelé.Abban is igazad van hogy a túlsúly az apróbb termetűeken sokkal többnek látszik:)
314. 2df174aa9c (válaszként erre: 313. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 20. 15:02

Félreértesz. Alapjáraton örülök a centiimnek, a hajamon kívül ez a másik amin nem változtatnék. A többin igen. :) Csak arra mondtam, hogy ha ehhez hozzáveszek 5 centit cipőben vagy inkább még többet, akkor már nagyon magas pasi kell mellém. Mondjuk a 188 centisemnek hála nincs ilyen gondom. :) De azért a pasik többsége ennél kisebb. És mondjuk egy 176, 178 centis lány plusz cipő, az már nem semmi. Engem valahogy zavarna ha kisebb lenne a pasim, de az is még,ha egykorák lennénk. Szeretek ilyen értelemben is felnézni egy férfire. :) Bár mostanában annyi olyan párt látok, ahol a lányok lányegesen magasabbak. Nem 2-3 centivel, hanem fél fejjel is. Tudom, nem ezen múlik, de nekem ez olyan fura.

Amúgy sok vagyok, csak nem centiben. :)Borzasztó lenne, ha ehhez még kicsi is lennék, úgy néznék ki, mint egy golyó.:) A magas testen picit jobban oszlik el a túlsúly, nem is hitték el, hogy mennyi vagyok valójában.

313. 2d5a00656a (válaszként erre: 312. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 20. 14:48

Szerintem tök jó dolog magasnak lenni.Én is kicsit magasabb vagyok azátlagnál,főleg a korosztályomnál,és sose zavart.5

centi azért nem olyan sok ,hogy "sok" lennél:)És az alakot is nyújtja!!!/mármint a magassarkú/

312. 2df174aa9c (válaszként erre: 311. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 20. 14:28
A 174 magas? Annyira nem. Meg mondjuk a 169-hez képest eleve mi az az 5 centi plusz csak? Egy jó cipővel megoldható, és ti abban még szépen is mutattok, én meg úgy már sok vagyok. Így meg sok az az 5 centi látványban. :)
2009. ápr. 20. 13:42
Akkor magas vagy:)
310. 2df174aa9c (válaszként erre: 309. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 20. 13:39
64-nek kéne lennem.
309. 2d5a00656a (válaszként erre: 302. - Katthy)
2009. ápr. 20. 13:33

Nem ,neked 57 kilót kéne nyomnod e szerint a számítás szerint::)Jó nem???

És neked Melcseee mennyinek kéne lenned??Vagy annyi is vagy?

308. 2d5a00656a (válaszként erre: 300. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 20. 13:25
16:)?Az cuki lenne,azt hiszem lemenne 6 minusz és vagy 10 kiló izom,mert máshonnan nem tudnám kitermelni,csontot csak nem bontanék/Vagy igen?:)A cél érdekében mindent!/
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook