Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után miért állítja azt egy férfi a munkatársainak, hogy a mai napig hívogatom, holott semmilyen jelet nem adok felé? fórum

Szakítás után miért állítja azt egy férfi a munkatársainak, hogy a mai napig hívogatom, holott semmilyen jelet nem adok felé? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
10. Pegasus0629 (válaszként erre: 9. - 4740439ec6)
2013. dec. 6. 13:25
:D :D
2013. dec. 6. 13:21
Egy kis köcsög,szarláda.Azért ilyen!
8. Pegasus0629 (válaszként erre: 7. - Sirga)
2013. dec. 6. 13:01

Ő nem tudja egyébként, hogy én ismerem az egyik kollégáját... abban a hitben van, hogy senkit nem ismerek onnan, így úgy gondolja ezek a dolgok úgysem jutnak vissza hozzám.

A munkatársa mesélte, hogy a szállodában ahol most dolgoznak csak őt utálja szinte mindenki, mert nagyon kétszínű alak és sunyi... szóval nagyjából pár hónap összezártság elég volt arra, hogy kiismerjék a valódi énjét, bár én még erről az oldaláról, hogy ilyen csúnyán beszél rólam nem ismertem így nekem ez is egy nagy csalódás volt. Amióta vége a kapcsolatnak azóta vissza szokott a cigire is, ezt is a kollégájától tudom, elgondolkozom rajta hogy talán miattam és csak megjátsza hogy őt már nem érdeklem...

2013. dec. 6. 12:56
Ne aggódj, ezzel a viselkedéssel csak magát minősíti a kollégái szemében is!(Főleg azzal, hogy így beszél Rólad, de előbb-utóbb átlátnak a szitán egyéb kérdésben is!)
6. Pegasus0629 (válaszként erre: 5. - Jasmine24)
2013. dec. 6. 12:50
Köszönöm a tanácsod. :) Fura a viselkedése, mert én csalódtam benne, hisz ő zavart el engem ok nélkül.. utána mikor hazafele mentem tőle megírtam neki a magamét, de nem érzem hogy olyan sértő lettem volna... sajnos szerintem valami nála nincs rendben, mert mindig is azt csinálta a régi barátnőjeivel is, hogy többször szakított velük, de utána mindig pár hét múlva felkereste őket... na mivel szeretem, ezt velem is megjátszotta párszor a két év alatt... tudom hülye vagyok, hogy mindig újra kezdem vele, ezt az eszem tudja csak a szívem még nem...
5. Jasmine24 (válaszként erre: 4. - Pegasus0629)
2013. dec. 6. 12:43
Pont hogy azert viselkedik igy, mert csalodott, hogy nem tortel ossze a szakitas utan es ez Ot jobban megviseli. Ezert kitalal ilyen hazugsagokat. Szornyu!! De ne foglalkozz vele, majd abbahagyja, ha megunta.
4. Pegasus0629 (válaszként erre: 3. - Jasmine24)
2013. dec. 6. 12:41
igen gyerekes, pedig 34 éves
2013. dec. 6. 12:40
Tudod miert? Mert bantja az onerzetet, hogy Te ilyen konnyen elengedted! Eleg gyerekes.
2013. dec. 6. 12:38

Három hete szakított velem, azóta nem beszéltünk és nemis kerestük egymást, a kollégája szerint azt mondta nekik, hogy én a mai napig hívogatom, pedig az igazság az hogy semmit nem teszek felé..... hisz azóta nemis hallott rólam... kérdeztek tőle a többiek , hogy hova jártam suliba és azt felelte az exem hogy : tudja a ku

...anyja miért járt oda is, úgyis id..ta f@.z! Ez nekem nagyon rosszul esett, hisz soha nem beszélt csúnyán velem a két év alatt és végig úgy éreztem tisztelt és mellettem kiállt sokszor... valamint azt is mondta nekik , hogy azért nem költözött velem össze, mert ő nem akart.... holott ilyet én sosem mondtam neki, hogy szeretnék hozzá költözni, söt még ő mondta többször hogy csináljuk most már úgy, hogy furodjek nála és vigyek elég ruhát, ne menjek haza töle pár hétig.... szerintetek miért hazudta azt, hogy én keresem és miért beszél a hátam mögött ilyen csúnyán mikor nem csináltam semmit hanem ő zavart el, mert olyanja volt épp...

2013. dec. 6. 12:37
Szakítás után miért állítja azt egy férfi a munkatársainak, hogy a mai napig hívogatom telon holott semmilyen jelet nem adok felé?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook