Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szájsebészeti műtétre megyek, nagyon félek! fórum

Szájsebészeti műtétre megyek, nagyon félek! (beszélgetős fórum)


1 2
8. mandella (válaszként erre: 6. - Ajnácska85)
2013. okt. 11. 18:54

nekem nem a bölcsességfogam volt, amiről írtam, hanem egy fog, egy sima fog, ami elég nehezen akart tőlem megválni, bár ki kelett húzni

nekem is vicces volt utána egy jó pár napig, mert akkoriban kezdtem el dolgozni a jelenleg is meglévő munkahelyemen (10 éve), két hete lehettem itt, amikor kihúzták a fogamat, és az irodában ki kellett írnom egy papírra a bejövőknek (munkatársaknak, nem ügyfélszolgálat vagy ilyesmi), hogy nem tudok beszélni, kihúzták a fogamat... de rég volt! :)

2013. okt. 11. 18:50

Én csak azzal tudlak biztatni, hogy túl fogd élni és pár nap múlva már nem is emlékszel rá. Én tavaly nyáron voltam fogműtéten, nekem az ínyem szedték fel a felső fogsor alatt, aztán visszavarrták, 1 órás műtét volt helyi érzéstelenítéssel. Örökre megutáltam Robbie Williams-t. :) (Az ő lemeze szólt a magnóban a műtét közben.) Az érzéstelenítő beadása után bőgtem az ajtó előtt, annyira szétparáztam az agyam... De túléltem és már csak arra emlékszem, hogy rossz volt - de konkrét érzésekre vagy érzetekre nem. Igazából úgy le voltam szedálva, hogy ha az agyam szedi ki a szájpadlásomon, se éreztem volna... :)

Amit utána javaslok, az a hideg vizes palack (én a hűtőtáska akujával hűtöttem az arcom, ez a fájdalmat és a dagadást is enyhíti. És persze spájzolj be a legerősebb fájdalomcsillapítóból!

Kitartást, nem soká vége! :)

2013. okt. 11. 18:49
nekem is ébren szedték ki, csontból, még nem kezdett el kinőni :) Nekem nem volt tragikus, pedig én még a szemésztől is rettegek. Ha kérhettem volna, altatásban kérem, de mondom még így se volt tragédia. Inkább utána néztem ki viccesen, bedagadt hörcsögfejjel:) Kitartás!
2013. okt. 11. 18:48

Andi,eddigi pályafutásom,mint beteg,kimerült annyiban hogy háziorvoshoz mentem megfázással,3 évben egyszer.

Kórházban csak mint kísérő voltam,és ha már bemegyek hányingerem lesz.A férjemmel többször voltam már a balesetin,egyszer sírógörcsöt kaptam,sajnos beláttam a kezelőbe.Nevetséges,tudom.

De nem tehetek róla,ez van.Szóval ezért fo*ok ennyire.

Vuccli,nagyon sajnálom :( Így tényleg azt mondhatom,hogy örülhetek.

4. mandella (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. okt. 11. 18:45

ne temesd még magad!

én is voltam, igaz, nem altatásban, és nagyon durva volt (nem azért, mert fájt, hanem mert nyúlkálnak a számban), de túléltem! :)

hipphopp túl leszel rajta! ne félj!

ha nem bírod a tűt, ne nézz oda, ez segít! vagy fogd valakinek (akár a nővérnek vagy asszisztensnek) a kezét, vagy ha lesz ablak, nézz ki rajta, vagy nézz el valamerre :)

2013. okt. 11. 18:43
Nekem ébren vájták ki mind a 4et. Nem kívánom senkinek! Szóval örülj, hogy csak 1 szurit kapsz :) Én az inyembe kaptam 6-6-ot, összesen 12-t. Nincs mitől félned:)
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. okt. 11. 18:42
Hát, a vért tűvel veszik, és az altatót is úgy kapod. Ez van sajnos. Mivel biztassunk? Te is tudod, hogy nincs mitől félned.
2013. okt. 11. 18:40

4 bölcsességfogamat fogják kiszedni,altatásban.

Velem még sosem történt ilyesmi,és nagyon félek tőle.

Eleve nem bírom a tűt,utoljára 8 évesen próbálkoztak injekcióval,és nem bírtak lefogni.Vérvételre pedig el kell mennem,és gondolom az altatót is vénásan adják..

Valaki volt hasonló helyzetben?

Vagy ha nem is,mondanátok valami biztatót?

Már félig eltemettem magam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook