Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol nézzek ilyen steppelt kabátot? fórum

Hol nézzek ilyen steppelt kabátot? (tudásbázis kérdés)


2023. okt. 10. 23:20
Gyémánt steppelt az igazi.🔷
29. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Epresturmix)
2023. okt. 9. 09:05
Benézni na
28. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 09:05
Nagyon jó cuccok vannak. Érdemes be nézi. :)
27. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 09:04
Sinsay. Én is ott vettem hasonlót a hétvégén.
26. globus (válaszként erre: 25. - New(l))
2023. okt. 8. 18:39
Ó, gyerekkoromban dunyha alatt aludtunk. Olyan hideg volt, mikor belebújtunk, hogy lehelgettünk befelé. Este szokták begyújtani a fatüzelésű kályhát. Csak mellette állva volt meleg. Mikor kicsit nagyobbacskák lettünk, anyu dolgozott, egyedül voltunk. Sötétedésig kujtorogtunk, hazamenve a konyhában kicsit begyújtottunk, a szobába nem :D
25. New(l) (válaszként erre: 24. - Globus)
2023. okt. 8. 11:05
Nekem külön otthoni ruházatom van őszre - télre, már előkapartam a szőrzoknikat. 😅 Én ezt szoktam meg, kertes házban nőttem föl, sosem volt 20 foknál több, este levéve 17-re. Számomra elképzelhetetlen hogy valaki rövidgatyában nyomul otthon télen. Persze a távfűtésnél érthető. Nem is tudom hogy lehetett régen bírni, amikor még ternosztát sem volt, hogy lecsavarhassák. Unokatesómék laktak a nyolcadikon, úgy oldották meg, hogy folyamatosan nyitva volt az ablak, borzalom.
24. globus (válaszként erre: 23. - New(l))
2023. okt. 8. 10:58
Jesszusom 🙂 Na jó, mi távfűtésesben lakunk, itt jellemzően mindig meleg van. Főzésen kívül sem viselek hosszú ujjút. Öcsiéknél családi házban nem lehet mezítláb járni úgy, mint itt.
23. New(l) (válaszként erre: 16. - Globus)
2023. okt. 8. 10:47
Pulóver? Az semmi, mellényke is van rajtam télen főzés közben. 😅 Én mindig kitárt ablak mellett főzök, így fűteni nem fogok, cserébe be vagyok öltözve mint egy eszkimó.
22. timycat (válaszként erre: 21. - Globus)
2023. okt. 8. 09:29
Eredetileg igen, de már boldog, boldogtalan gyártja, egy néhány ezeres softshell semmivel nem tud többet mint egy magadra húzott neylonzsák. Szerintem az előállítási költsége is kb ugyanennyi.
21. globus (válaszként erre: 18. - Timycat)
2023. okt. 8. 08:32
Amit soft shellként neveznek, az ilyen?
20. globus (válaszként erre: 19. - Loretta16)
2023. okt. 8. 08:29
Úgy általaban, a nagyobb méretű ruhák sosem szabottak, hanem zsák fatonúak. Ejtett váll, egyenes vonalú felső, a lefelé bővülőt már különlegesnek nevezik.
2023. okt. 8. 08:22
Én azt tapasztalom, pár éve, hogy a neten az elfogadható árú kabátok egész kicsi méretben vannak (36, 38). Ha az ember nem 50 kilós, nem tud kabátot rendelni. Nekem 42-es a méretem, és mindig gondban vagyok.
18. timycat (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. okt. 7. 15:02
Bicajra vízhatlan, lélegző kabát kell. Nekem van technikai kabátom, ami alapvetően vékony, nem akadályozza a mozgást, de szigetel, ősztől a nagyon hideg télig hordható, vannak rajta szellőzőnyílások is ha mégis meleged lenne benne és full vízálló. Egyszer hazatekertem benne 20 km-t szakadó esőben, ami részem kilógott a kabi alól az totál vizes volt, kabát alatt viszont minden száraz. Mondjuk az se volt olcsó.
17. MariannK54 (válaszként erre: 16. - Globus)
2023. okt. 7. 12:15
Érthető. Alá kell öltözni az biztos. De hátha nem lesz idén se hideg telünk.
16. globus (válaszként erre: 15. - MariannK54)
2023. okt. 7. 12:07

Mellényt azért nem szeretem, mert alá pulcsi kell, azt meg alapvetően utálom. Gyakran kanyarítok kabátot csak blúzra, pólóra, rövid ujjúra. Itt hüledeztem pár napja, hogy valaki otthon pulóverben főz...

De nem enyém a fórum, nem szeretném félrevinni.

15. MariannK54 (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. okt. 7. 11:35
Mellény, esetleg? ;) Azt nem szereted? Tökjó steppelt mellényeket árulnak mostanaban. A Lidl-ben is volt, ilyen hosszított steppelt, úgy elvitték mint a cukrot.
14. globus (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. okt. 7. 11:20
Hát, akkor tényleg lemondok róla, inkább valami ballon. Bicajra nem is való...
2023. okt. 7. 11:15

Reserveden is szoktak lenni ilyen kabik. Akcióban nem is olyan drága. Ez pl, nem is volt olyan rossz, csak én is lecsúsztam sajna róla. :/

De sokfajta kabatot arulnak. Nem rossz a minősége sem. Török szerintem.


[link]

12. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 10:13
És még KIK-ben szoktam látni ilyen kabátokat, ahol hasonló árakkal dolgoznak.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. okt. 7. 10:07
Köszi a tippet, talán itt olcsóbb is.
10. Channa* (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. okt. 7. 10:05

Egyáltalán nem igényelnek a mostani telek ilyet.

2 éve vettem egy hótaposót magamnak. Fogalmam sincs, hogy miért:DDDD

Épp a napokban mondtam, hogy idén mindenképpen felveszem, ha máskor nem, akkor a kertbe. Még sosem volt rajtam.

9. Channa* (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. okt. 7. 10:04

A kabát nevében benne van, hogy pufi, mind Michelin babás ezért;)


Nekem egy nagyon szép toll kabátom van. Még szabott is, azaz nem nézek ki benne pufinak. A térdemig ér, szépen karcsúsított, még sem rám simuló. Bless mondta, hogy nyugodtan mossam szárítógépbe, azóta a mosás sem tortúra:D


de már legalább 6 éve használom. Telente 5-6 alkalommal veszem fel, mert elég szokott lenni a rövid dzseki.

8. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 10:01
Nem tudom, hogy milyen színűek lesznek, de 10.16-tól lesz újra a lidlben, és szinte mindig egyszerre van az Aldiban is. Nézegesd meg az újságokat!
7. timycat (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. okt. 7. 10:01
Van, csak qrva drága. Gyönyörű pehely kabátokat láttam bőven 100 felett, inkább 200-hoz közel. De nem vettem, mert szerintem a mostani telek már nem igénylik, pláne amennyit én kint vagyok.
2023. okt. 7. 09:19
Köszi, Sinsay van is itt a közelben.
2023. okt. 7. 08:58
Szoktak ilyesmik lenni a Sinsay/Cropp/House stb. szóval kb. az összes LPP márkánál. Shein, Bonprix, Uniqlo, most hirtelen ennyi jut eszembe. Sheinen tudsz a kép alapján is keresni hasonlókat.
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 7. 08:55
Mindenhol csak ilyenek vannak...én olyant szeretnék, ami nem Michelin babás és nem műszálas, na ez igazi kihívás 🙃
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
2023. okt. 7. 08:49
Igen, zöld színben.
2023. okt. 7. 08:39

Ilyet keresel?

[link]

2023. okt. 7. 08:28
Olyan steppelt kabátot szeretnék magamnak, amit a LIDL-ben árultak, és lecsúsztam róla. Tipp?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook