Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Star Academy - TV2 tehetségkutató valóságshowja fórum

Star Academy - TV2 tehetségkutató valóságshowja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
355. virgilius (válaszként erre: 354. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 13:38
Akkor lehet, hogy tényleg csak azért nem nézik a Sztár Akadémiát, amiért igaziból én sem (belepillantok, de csak utólag egyes produkciókat nézek meg a neten), mert sajnos elég uncsi. Nem pörög, a szereplők nem elég tehetségesek, a valóságshow részre meg nem ugyanazok vevők, akik a tehetségkutatókra. A zsűrivel pedig tényleg nem volt baj, nem rajtuk múlott, ők mindent megtettek.
354. túrógombócka (válaszként erre: 353. - Virgilius)
2016. okt. 18. 13:25

a Nagy Duett is sikeres, tavasszal az volt a legnézettebb műsor az országban.

ÉNB-t kb egy hónapig követtem, majd meguntam, semmilyen. BK-t elnézegetem. a JR-t akkor nézem, ha itthon vagyok délben, ugyanis akkor adják :)

de a Voice és a Rising Star se volt ekkora bukás állítólag, és én ezt leginkább a TV2 elleni egyre növekvő ellenszenvnek tudom be.

353. virgilius (válaszként erre: 352. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 13:22

ÉNB-ből nemhogy egy részt, de egy percet sem láttam, Barátok köztöt viszont jó ideig néztem, de már évek óta nem. Ellenben a Jóban rosszbant szintén egyáltalán nem néztem soha, mert kettő ugyanebből a kategóriából már sok lett volna. ;)

A Megasztár első 3 évadát még rengetegen nézték, biztos az újdonság varázsa miatt is, meg a zsűri miatt is.

Ellenben azóta bármivel próbálkozik a tv2, azt gyakorlatilag elbukják. (Kivéve Sztárban sztár)

352. túrógombócka (válaszként erre: 351. - Virgilius)
2016. okt. 18. 13:12
hát nem tudom. nekem eszembe se jutott nézni az idei X-faktort, mikor meghallottam, kik lesznek a zsűriben... régebben azért a minőségre mentek (legalább látszólag), volt zenei szakember, vagy nagy öreg...most meg? ugyanígy pl. az ÉNB is egy nagy kalap kaki, eszembe nem jut nézni. stb, stb...
351. virgilius (válaszként erre: 349. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 12:27
Valami rejtélyes okból a tv 2-n akármilyen jó műsor indul, kevesen nézik vagy akár meg is bukik, az rtl-en meg minden szemét elmegy. Benne van ebben az is, hogy pl a Jóban rosszban később indult, mint a Barátok közt, de van, ami nincs is így. Az rtl jobban ráérez valahogy az emberek ízlésére, jobb a műsoraik dinamikája, pörgősek, jobbak a reklámjaik. Vagy nem tudom, egyszerűen az emberek rászoktak az rtl klubra és kész. :)
350. virgilius (válaszként erre: 344. - Birgit77)
2016. okt. 18. 12:25
Én még mindig azt mondom, hogy Viktor. :) Akárkivel is jött össze. (Lévén Reninek barátja van.) Csaba szerintem minden csini csajjal ilyen lehet. :P
349. túrógombócka (válaszként erre: 342. - Virgilius)
2016. okt. 18. 11:22

nem ezt mondom, hanem, h ez is oka annak, hogy nem nézik.

sztem egy rakás ember pártsemleges.

de nem szeretném, ha hoxa kirúgna, így ezt befejezem :)

348. túrógombócka (válaszként erre: 346. - Ancsika688)
2016. okt. 18. 11:20
a második link pont az, aki az elejétől utálkozva beszélt a SA-ról.
347. túrógombócka (válaszként erre: 344. - Birgit77)
2016. okt. 18. 11:19
annyi a különbség köztünk, h kicsit jobban ismerem Csabit, 6 éve járok a koncertjeire :) ha Renihez vonzódik (ami nem kizárt, mert Reni nagyon csinos lány), akkor még sok más nőhöz is, mert azokkal is így viselkedik :P
2016. okt. 18. 11:04
345. ancsika688 (válaszként erre: 343. - Birgit77)
2016. okt. 18. 10:37
Ezek a műsorok általában az esti hírek után kezdődnek és sok néző utána azon a csatornán marad.A Tényeket kevesebben nézik,az ismert okok miatt.Plusz még az egyszerű reklámok is idegesítőek ,erre még a politikai hirdetéseiket is az arcunkba nyomják.
344. Birgit77 (válaszként erre: 341. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 10:28
Tény, egy kicsit túlzás, ahogy néha ajnározzák a nőket itt is, de én mégis úgy érzem, hogy Csaba a kezdetektől vonzódik Renihez. Nem kötelező egy véleményen lennünk, nyilván, én ezt látom a beszédéből, mimikájából... persze nem lenne semmi köztük, hiszen Reninek barátja van, de szerintem összeillenének :)
343. Birgit77 (válaszként erre: 341. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 10:26
Hogy ez mekkora hülyeség (lenne)! Én inkább azt gondolom, hogy valaki elindította, hogy a Star academyt senki sem nézi és ez valamiért nagyon felkapott lett. Ha így lenne, most sem beszélnénk róla, de tesszük. Mondjuk az is lehet, hogy külföldről többen nézzük, mint Magyarországon, mert otthon tényleg a katasztrofálisan primitív adásokat szeretik nézni az emberek, magyarán inkább kukkolják a villalakókat, mint hogy egy normális zenés műsort néznének meg, vagy tényleg vannak olyanok, akik itt is bevonják a politikát és csak azért fosztják meg magukat egy jó kis új műsortól, mert ehhez, vagy ahhoz a párthoz szimpatizálnak? Istentelenül nagy butaság! És akkor még csodálkozunk, ha a tehetségek inkább külföldre mennek szerencsét próbálni. Kik maradnak? Arról jobb nem is beszélni.
342. virgilius (válaszként erre: 341. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 10:20
Ezzel most azt mondod, hogy a nézők nagy többsége ellenzéki. ;)
341. túrógombócka (válaszként erre: 339. - Birgit77)
2016. okt. 18. 07:49

a TV2 kormánypárti TV, ezért nem nézik. a Sztárban Sztár a kivétel, ami erősíti a szabályt.

Csabi sztem nem táplál Reni iránt semmit. vagy ha igen, akkor még egy rakás nő iránt a hazában :P

340. Banános Zselé (válaszként erre: 339. - Birgit77)
2016. okt. 18. 00:04
az a baj hogy a TV2-öt nem nézik annyian mint az RTL Klubot, egyedül a Sztárban szárt nézik, JR-t se nézik azért került át a Super tv 2-re amit nem mindenki tud fogni, Szultánát se nézik, Szulejmánt meg nézik
339. Birgit77 (válaszként erre: 337. - Túrógombócka)
2016. okt. 17. 23:21

Ezt most nem értem. Miért baj, hogy a TV2 adja? Ugyanúgy elérhető mindenkinek Magyarországon.


Igen, belenéztem az X-faktorba is, hát meglepődtem a zsűritagokon... egyik sem egy nagy múltú tehetség.. az hogy értenek valamicskét a zenéhez... nos, ettől még nem lesznek benne szakértők, pár énekest is meghallgattam, hát, elég gyenge felhozatal. Egyvalaki tetszett ott eddig, egy fiatal lány hangja, akit elhagytak a szülei, nem tudom a nevét, de szép, kedves hangú, akit érdemes fejleszteni. Másoktól inkább elborzadtam, hogy hogy kerültek be, de tény, nem hallgattam meg még mindenkit.


Renibe meg szerintem Csabi táplál gyengéd szálakat, ezt látni lehetett a metakommunikációján már az elejétől fogva :)

338. túrógombócka (válaszként erre: 319. - Virgilius)
2016. okt. 17. 14:12

Viktor most jött össze a háttér-műsor vezető modell csajjal....:)

nem szerelmes egyikük se Renibe :P

337. túrógombócka (válaszként erre: 332. - Birgit77)
2016. okt. 17. 14:10
nem a műsorral volt gond, hanem a csatornával. az RTL-en ez a műsor baromira sikeres lenne. lásd X-faktor. ott a zsűri szinten aluli, az énekesek kb. ugyanolyanok, az mégis siker, ez meg nem az.
336. Banános Zselé (válaszként erre: 333. - Birgit77)
2016. okt. 17. 10:09
az hogy este valaki bulizok 20-30 év körül, attól napközben énekel
335. Banános Zselé (válaszként erre: 332. - Birgit77)
2016. okt. 17. 10:08
szerintem is jobb lenne ez
334. Banános Zselé (válaszként erre: 329. - Zebracsikó)
2016. okt. 17. 10:07
gondoltam
2016. okt. 16. 22:45

Bene Barbi versenyzős dalában nagyon jó volt, szerintem, nem csoda, hogy visszakerült!

Arnoldot nem bánom, hogy kiesett, bár emberileg szimpatikusabb, mint Brigi, de viszont talán nem akarta annyira komolyan, mint a többiek, lásd... állandó bulizás, stb.

2016. okt. 16. 22:44

Nem értem, miért mondjátok, hogy nem jó egyébként ez a műsor. Most komolyan, miért jobb egy unos-untalan 100x lejátszott film már, mert újat úgysem tudnak mutatni! Az énekes tehetségkutatók viszont szórakoztatóak.

Most azt ne mondjátok már, hogy a való világot jobban nézik az emberek!? Nem otthonról követem a Star Academyt, így nem tudom, hogy mi a nézettebb, de ha a való világ... mert hallottam róla, hogy mennyire primitív emberek vannak bent, hát akkor egészségükre, akik azt nézik jobban, mint egy ilyen zenés műsort.

331. Birgit77 (válaszként erre: 320. - B598e4912b)
2016. okt. 16. 22:41
Én sem kedvelem, nem bánnám, ha kiesne.
330. Birgit77 (válaszként erre: 319. - Virgilius)
2016. okt. 16. 22:40
Szerintem Csaba van beleesve :)
2016. okt. 16. 22:15

[link]


Elárulták, mit sugároz a TV2 a Star Academy helyén



A Star Academy című tehetségkutatóban még tíz versenyző van talpon, de mostantól már kettesével esnek ki a versanyzők, így november közepére véget ér a várakozásokat finoman szólva sem teljesítő formátum. Az Origo megkérdezte a TV2-t, mi várható a beköltözős tehetségkutató helyén a csatornán, s azt a választ kapták, hogy filmeket fognak majd sugározni.

328. zebracsikó (válaszként erre: 327. - Banános Zselé)
2016. okt. 15. 23:06
Hidd el, BZS, ennek a műsornak a sikertelensége nem a korai sötétedésen múlott....
327. Banános Zselé (válaszként erre: 326. - Zebracsikó)
2016. okt. 15. 22:53
igen azért tart csak öt hétig, nem tudom mi lesz helyette, de gondolom mozifilmek, nem szerencsétlen csak nem nézik, devaiztos néznék hiszen egyre hamarabb lesz sötét, főleg két hét múlva, lehet hogy az összefoglalókat is néznék, novemberben
326. zebracsikó (válaszként erre: 325. - Banános Zselé)
2016. okt. 15. 22:37
úgy olvastam, hogy mostantól kezdve kettesével dobják ki őket, valószínűleg hamar túl akar lenni a TV2 ezen a szerencsétlen műsoron
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook