Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Star Academy - TV2 tehetségkutató valóságshowja fórum

Star Academy - TV2 tehetségkutató valóságshowja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
385. Birgit77 (válaszként erre: 361. - Zebracsikó)
2016. okt. 18. 18:23

A külseje miért fontos? Jó a hangja, a kis esetlen előadásmódja is jól néz ki, s amikor hátrafésülik a haját, egészen jóképű lesz. De a lényeg, hogy minden dalban jó, szerintem eddig mindegyikben önmagát adta és minden számban jobb volt, mint az eredeti. Hozzáadta a maga plusszát.

Ezért is mondom, hogy talán egy fokkal már jobb, mint Reni is, pedig nekem ő volt a favoritom eddig.

384. Birgit77 (válaszként erre: 359. - Virgilius)
2016. okt. 18. 18:20

Szerintem Iván nagyon tehetséges. Benne van meg a leginkább az X, ha ez az X-faktor lenne :)

Alexandra is nagyon jó, a hangja is, meg a színpadi mozgása is.

Reni meg szintén szuperjó, leszámítva, amit az előbb írtam, hogy valamiért mostanában visszafogja magát, de ő is bármit el tud énekelni, s szerintem hangja is van, nekem ő a második a sorban. Eleinte az első volt, de most már közte és Iván közt döntenék.


Egyébként nekem Barbi is tetszik, van benne valami, amit a nézők még nem ismertek fel, mert szegény állandóan ő van a kiesők közt. Talán ő a negyedik a sorban.

A Dávid mind emberileg, mind hangilag is nagyon jó, de bennem mégsem mozgat meg semmit, úgy értem nem borsódzik tőle jó értelemben semmim, mint az előző négyben, így aztán sajnos unalmasnak írnám le.

Brigit az elejétől nem bírom, szerintem egyáltalán nem tehetséges, s még ráadásul rettentő beképzelt és lenéző is a többiekkel szemben, bár most már ő is megkapta a megérdemelt "pofonokat".

Adriántól is borsódzik a hátam, de rossz értelemben. Az oldal arcszőrével olyan, mint egy ijesztő farkas. Emberileg láthattuk, hogy első körben megcsalta a kinti barátnőjét. Hangilag meg.. eddig egyetlen egy dalban tetszett, amikor a nikaszi-t énekelte, de nem bánnám, ha kiesne. Talán még Briginél is unszimpibb nekem.

383. Birgit77 (válaszként erre: 358. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 18:14
Meg Reni. Bár mostanában mintha valamiért visszafogná magát.
382. Birgit77 (válaszként erre: 351. - Virgilius)
2016. okt. 18. 18:11
Most hogy így leírtad és rágondolok, amikor még otthon voltam, tényleg van benne valami, amit mondasz. Azért ennek ellenére én biztos, hogy otthonról is nézném a műsort. Ezt is, meg az X-faktort is. A való világgal össze sem lehet őket hasonlítani, azokat sosem néztem (ill. de 1x-2x belekukkantottam, amikor Nádai Anikó volt benne, mert ő valamilyen szinten rokon, de egyébként felejtős, mondhatni undorító egy műsor, sosem értettem, hogy primitív emberekből (már bocsánat, de a legtöbbje sajnos az), hogyan csinálnak sztárt úgy, hogy beköltöztetik őt egy villába... ettől lesz valaki?! Na ne már! Jó, tény, a Barátok közt-öt sokan nézik, én mondjuk azt sem. Az unos-untalan 1000 látott filmeket meg már nagyon unom/untam. A Star Academy, az X-faktor viszont újat adnak, meg a hasonló tehetségkutató műsorok, bár az X-faktor mostani zsűritagjain kicsit elámultam, amikor megláttam, hogy kik azok, szerintem nem igazán illenek oda, hiszen szakmailag nem sokat tettek még le az asztalra, sőt, némelyike, brrr!
381. Birgit77 (válaszként erre: 346. - Ancsika688)
2016. okt. 18. 18:05
Hát, tény és való elég csúnyán ráhúzták a vizes lepedőt a műsorra, pedig a való életben nem csak rossz van, hanem jó is. Van ebben is rossz, pl. a nyilvánosság előtti légyottok... de a politika, vagy isten tudja mi miatt nem lenne szabad beskatulyázni a tehetségeket, mert azért itt is vannak, pl. Iván, Reni, Alexandra. Emberileg teljesen mások, de tehetségek, van hangjuk és színpadra is születtek. Szerintem. Inkább örülnénk neki, hogy vannak még olyan magyar fiatalok, akik igenis tehetségesek és nem kéne őket kitenni a csatornák veresenyzésének, vagy politikai harcnak, vagy mit tudom én minek. Ez a két cikk is mindenről szól, csak a versenyzők tehetségéről nem! - nekem már csak ezért sem hiteles az egész rosszindulatú szöveg.
380. virgilius (válaszként erre: 370. - Zebracsikó)
2016. okt. 18. 14:19
Azért az nem úgy van, hogy büntetlenül pakolgatjuk lehetetlen hangnemekbe a dalokat. Szabályos hangközökkel lehet inkább odébb pakolni, fél hanggal nem biztos, hogy szerencsés, pont egy ilyen bonyolult Presser dalt... De persze mindent lehet, a hamisságon az se segített volna, mert nem csak lent volt hamis.
379. zebracsikó (válaszként erre: 377. - Virgilius)
2016. okt. 18. 14:18
tök mindegy, ő teljesen beleállt a földbe...
378. zebracsikó (válaszként erre: 374. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 14:17
hát, ott mi labdába se rúghatunk :))
377. virgilius (válaszként erre: 372. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 14:17
Nem mindegy? :)
376. zebracsikó (válaszként erre: 373. - Zebracsikó)
2016. okt. 18. 14:17
(*jav. Neme=nekem)
375. zebracsikó (válaszként erre: 374. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 14:16
:D
374. túrógombócka (válaszként erre: 373. - Zebracsikó)
2016. okt. 18. 14:12
nekem általában nincs igazam, csak amikor VCS a téma :P
373. zebracsikó (válaszként erre: 365. - Virgilius)
2016. okt. 18. 14:12

Adrián? Na, tényleg ne vicceljün, ha kérhetem! :))


Neme az eleje óta megggyőződésem, hogy Alexa nyeri, túrógombócka pedig Ivánt mondja. És általában neki van igaza :))

372. túrógombócka (válaszként erre: 367. - Virgilius)
2016. okt. 18. 14:11

ruhatáros gyerek :DDD

nem a múzeumot őrizte?

371. túrógombócka (válaszként erre: 368. - Virgilius)
2016. okt. 18. 14:10

csak remélem, h Iván.

Alexa biztos nem, őt nagyon hamar kiszavazzák a nézők.

370. zebracsikó (válaszként erre: 365. - Virgilius)
2016. okt. 18. 14:09
nem kellett volna sokkal magasabban, egy fél hanggal feljebb már jobban szólt volna az alja.
369. Birgit77 (válaszként erre: 347. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 14:09
Lehet.
368. virgilius (válaszként erre: 366. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 14:08

Nagyon rövidesen kiderül. :)

Bár te vagy a jó jós általában. Szerinted ki nyeri? Iván?

2016. okt. 18. 14:08
Iván hangja nagyon kevés, a Bohém rapszódiánál ez kiderült, azóta nem is nézem őt sem meg, mert az valami borzalom volt, bár legalább lehetett rajta röhögni. De énekileg értékelhetetlen volt. Mondjuk olyan hang kb egy évezredben egy születik, mint Freddie, szóval kiszúrás volt neki adni azt a dalt. (És nem, a ruhatáros gyerek sem ér a nyomába sem, az a Tabáni vagy hogy hívják.)
366. túrógombócka (válaszként erre: 365. - Virgilius)
2016. okt. 18. 14:07
csak nem nyeri meg egy Adrián, ne vicceskedjünk már...
365. virgilius (válaszként erre: 362. - Zebracsikó)
2016. okt. 18. 14:06
Nem bírta volna magasabban, ő altos - amivel nincs is baj, de akkor viszont lent kell bírnia. Vagy akkora hangterjedelmű dalokat kell énekelni, mint az az Adrián vagy hogy hívják teszi. :P Aki szerintem mellesleg meg fogja nyerni, hehe.
2016. okt. 18. 14:04
Az a baj, hogy ahhoz nekem Alexa személyisége kevés, hogy elnézzem neki a hamisságot. Mert nyilván szinte mindenki hamis olykor, kérdés persze, mennyire. Van, akinél kevésbé zavar, tőle rosszul esett. A többi lányt meg sem hallgatom, ők elviselhetetlenül hamisak számomra, Erika (vagy hogy hívják a kis szőke ducit) pedig uncsi.
363. túrógombócka (válaszként erre: 361. - Zebracsikó)
2016. okt. 18. 14:02
nekem pont a hangja tetszik Ivánnak, olyan szépen, természetesen képzi a hangokat.
362. zebracsikó (válaszként erre: 360. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 14:00
Hamis volt több helyen, egészen meglepődtem. Mély is volt neki egy kicsit a dal, lehet, ey kicsivel magasabb lágéban kényelmesebb lett volna neki.
361. zebracsikó (válaszként erre: 359. - Virgilius)
2016. okt. 18. 13:59

Igen, ők ketten legalább valamilyenek.



De valljuk be őszntén: ha Iván nem ez a "vöröshajú-szemüveges" lenne, csak egy szmpla barnahajú gimnazista fiatal ugyanezzel a hanggal és fellépéssel, akkor őt se vennénk észre

360. túrógombócka (válaszként erre: 359. - Virgilius)
2016. okt. 18. 13:55

én nem hallottam hamisnak Alexát.

azért gondold végig, hogy akiket régebben néztél tkutatókban, tényleg akkora ászok voltak-e, vagy csak a körítés, a hype, meg az újdonság varázsa...

359. virgilius (válaszként erre: 358. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 13:54

... hát, legutóbb Alexa rettentő hamisan dalolászta el a Katona Klári dalt.

Ivánt meg végig se tudtam nézni, annyira unom őt is.

Az tény, hogy ez a két ember emelkedik ki, mert a többiek szóra sem érdemesek.

358. túrógombócka (válaszként erre: 357. - Virgilius)
2016. okt. 18. 13:51
Iván és Alexa.
357. virgilius (válaszként erre: 356. - Túrógombócka)
2016. okt. 18. 13:50

Biztos, de én azokat se néztem, ugyanezért. Egy színvonal alatt sérti a fülem sajnos ez a dolog. Vagy csak szimplán elalszom rajta. ;)ű

Szerinted pl ebben a szériában melyik versenyző jó, érdekes, és futhat be?

356. túrógombócka (válaszként erre: 355. - Virgilius)
2016. okt. 18. 13:49
sztem nem gyengébb, mint a Voice, a RS vagy az X3-4-5...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook