Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? fórum

Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
535. pidiko (válaszként erre: 534. - Sibetti)
2013. jún. 7. 12:40

sajnálom:(

nekünk második lett volna van egy 1 hónap múlva 2 éves nagy lányunk:)

534. Sibetti (válaszként erre: 532. - Pidiko)
2013. jún. 7. 08:48

Szia Neked is!

Nálunk a 12. heti genetikai uh-on derült ki, hogy nagy baj van, a 13. héten műtöttek.

Ma már fizikailag jól vagyok, lelkileg még megvisel ha kismamát látok. A július elejétől félek, akkor született volna. :(


Neked is első babád lett volna?

533. Sibetti (válaszként erre: 531. - Noemi30)
2013. jún. 7. 08:47

Szia!


Örülök, hogy rendes dokit találtatok és elküldött vizsgálatokra. Most már minden OK lesz! Bár biztos nem lesz könnyű mire mindent végigjártok!

532. pidiko
2013. jún. 6. 21:39
Sziasztok ma voltam kontrollon vagyis csak beszélgettünk a rendes kontrollt eltolta a doki a gyógyszerek miatt 2 hét múlvára. Azt mondta 6 hónap várakozás:(
531. noemi30 (válaszként erre: 529. - Momani)
2013. jún. 6. 15:47
Nagyon szepen koszonom,remelem mas nem fog talalni es ezt a sziv alaku mehet meg a mutettel korigalja es aztan nyugottan belevaghatnk....
530. momani (válaszként erre: 523. - Pidiko)
2013. jún. 6. 15:41

Szia!

Hát a Te eseted sem dobta fel a napomat, szomorú, hogy ilyenek történnek, de hát mit lehet tenni. Nem elég az embernek ez az egész szitu, még úgy kaparják ki az embert, hogy maradjanak szövődmények. Egy kedves ismerősöm, szülés után járt így, szegénykémmenk bentmaradt egy kis méhlepény darab, szülés után 5 nappal hamamehetett, aztán magas lázzal került vissza a kórházba, ahol napokig azthitték tejlázva van, meg biztos meg van egy kicsit fázva és azért, addig a kislánya az újszülött osztályon volt és ott sírt, hogy nem láthatja, mert beteg, a férje nem viheti haza, mert hogy olyan pici....a tejét reménytelen fejte, de nem adhatta a babának a gyógyszerek miatt....mire 5 nap után kikaparták, és jé...hát ezért volt a láz, mert a bentmaradt lepénytől gyulladás volt a szervezetében, majdnem vérmérgezést kapott.....hadd ne soroljam, jah és időközben mivel nem szoptathatott elapadt a teje, és a picibaba a tépszert kellett kapja, utána nem fogadta el a cicit, pedig első nap rákapott a drága, nagyon ügyes kislány volt...szóval nagyon sokat sírt a lány, de meg is értem. Szörnyű, hogy mik megtörténnek az emberrel.


Na a lényeg, hogy Te rendbejöttél!

529. momani (válaszként erre: 524. - Noemi30)
2013. jún. 6. 15:37
Sziasztok! Hát fel a fejjel, reméljük hamar túlesel ezen a kisebb bevatakozáson - szórítok, hogy az legyen, semmi komoly - és akkor abból hamar felépülsz, és újult erővel kezdhettek bele babygyártásba! Talán jó is, hogy kiderült, ez lehet az ok, amiért nem marad meg a terhességed, és most már nem azon agyal az ember, hogy "mi lehet velem a gond?" Tényleg szívből kívánom, hogye ezzel minden problémád megoldódjon.!
528. noemi30
2013. jún. 6. 10:14

uhh csajok....csak hogy idopontott kerjek genetikai vizsgalatra debrecenbe mar az kesz kalvaria...vagy 5 szamot hivtam ,majd vegul valaki kozolte hogy idoponter csak szerdai napokon telefonaljak...

valakinek a genetikaval debrecenben nincsen velemenye,ez tenyleg ilyen huzos???mikor lesz ebbol eredmeny ha ilyen sokan vannak...:((

527. noemi30 (válaszként erre: 526. - Pidiko)
2013. jún. 6. 09:12

koszonom szepen,nincs kod,a regi pappirjaimon monden diagnozis koddal is el volt latva ez most nem,de koszi,

tehat ezzel ki lehet hordani a babat....o azt mondta ez is koze lehet a vetelesekhez....erdekes mert szerintem is majd csak a baba nagy korara lenne hatassal hisz 9 hetesen meg csak par mm...na de inkabb legyek tul a muteten...

526. pidiko (válaszként erre: 525. - Noemi30)
2013. jún. 5. 20:39

Ut.arcuatus :Az arkuált méh (uterus arcuatus) esetén a méh teteje kissé benyomott, résnyi ürege a normálistól eltérően szív alakú. Emiatt ugyan kihordható a terhesség, bár fekvési rendellenesség (harántfekvés), koraszülés illetve vetélés gyakrabban lép fel. Bizonyos esetekben hiszteroszkópos műtéttel a néh ürege normálissá tehető.



ezt találtam a másik kettőre nem találtam semmit:(


esetleg kód nincs hozzájuk?már mint diagnózis kód

525. noemi30
2013. jún. 5. 20:25

DIAGNOZIS:

ab.habit-ezt ertem

st.p.bef.Cu

Ut.arcuatus

St.p.appendectomia

ezekbol semmit nem erte:)

524. noemi30
2013. jún. 5. 20:10

Na halli mindenkinek,hazajottunk,mint kiderult a mehemmel van gond...nem igazan ertettem,de valami olyasmi hogy a hatanal el van deformalodva,vagy van rajta valami ami vetelest okoz,de laparoszkopias mutettel megoldhato...na ezt a reszet se ertem...es egy csomo vizsgalatot nirt ki...hormo,genetika,immunologia,valami liszterzekenyseg teszt,valami diagnostikus HCG,laborvizsgalatok a menszeszem 3 napjan meg a 21 napon,es a paromnak andrologiai vizsgalatok.

Hosszu folyamat lesz az bisztos,a genetikara mndta 2 honapot kell varni

Nagyon szimpi volt a doki iszonyu kedves figyelmes es emberszamba vett,megvizsgalt,huvelyi ultrahangot is csinalt es kenetet vett a rakszureshez.Osszesen egy 10.000 est kert el,tobbre szamitottunk...

Mondta gyonyoru 18 mm petem van,de ker hogy ne essek teherbe:)


csajok aki erti hogy mi van a mehemmel es hogy milyen mutetre szamithatok irjon kerlek szepen

523. pidiko
2013. jún. 5. 19:15

Sziasztok:)

Sajnos én is átestem lassan 2 hete egy missed ab-on üres petezsák miatt:( Holnap kell mennem kontrollra. Én a műtét után vissza is kerülte magas lázzal és iszonyú görcsökkel a kórházba és 1 hétig bent voltam és újra is műtöttek mert egy pici darabka és egy csomó vér bennem maradt és ettől begyulladt a méhem:( Mára már jól vagyok még vérezgetek hol így hol úgy . Egyenlőre azt még senki nem mondta mikor foghatunk bele az újabb baba gyártásba de ezek után sejtem hogy minimum 3 hónap de lehet inkább több lesz:(

Ja egyébként 9 hetes volt és a szövettanból nem igazán derül ki semmi annyit írtak rá hogy mola terhességre utaló nyomokat nem találtak.

522. Sibetti (válaszként erre: 521. - Noemi30)
2013. jún. 5. 11:43
De hátha tud valami okosat mondani.
521. noemi30 (válaszként erre: 519. - Sibetti)
2013. jún. 4. 15:29
Aranyos vagy hogy erdeklodsz...de meg csak holnap megyek,jun 5 kaptam idopontott 17 orara,ha hazaertunk irok hogy mi volt,de szerintem hlnap meg nem fogok tudni semmit,lehet csak vert vesz le hogy elkuldhesse laborba,vagy nem tudom,de bisztoos hogy holnap meg nem leszunk okosabbak....
520. noemi30 (válaszként erre: 517. - Momani)
2013. jún. 4. 15:27
....igen sajnos,nem az elso,hanem a harmadik....de remelem egyben az utolso is...
519. Sibetti (válaszként erre: 516. - Noemi30)
2013. jún. 4. 15:19

Szia!


Mi volt a dokinál? Remélem, minden OK.

518. Sibetti (válaszként erre: 517. - Momani)
2013. jún. 4. 15:18

Szia!


Nekem is volt gondom a mensivel. A műtét után megjött 6 hétre, aztán rá két hétre megint pont mikor kontrollra mentem. Akkor kaptam norculotot két ciklusra, attól megjött rendesen. Az elmúlt ciklus volt az első norcolut nélküli, akkor 2-3 napot késett. Remélem, most is megjön időben ha nincs baba.

Valamilyen szinten normális lehet, hogy borult a ciklus.

517. momani
2013. jún. 4. 08:45

Sziasztok lányok!

Már vagy 2 hónapja nem jártam itt,

Látom Brig, Sibetti vagytok még, hasonló cipőben jártunk januárban, ha emlékeztek még. Nálunk áprilisban volt az első próbálkozás, azóta sincs semmi, már mint babavárás terén. Az idő meg csak telik! Viszont nekem a missed ab óta, rendetlenkedik a mensim, volt, hogy rendesen megjött, most már másodszor fordult elő, hogy majd egy héttel hamarabb jött, és sokkal tovább tart, és erős alvadt jellegű általában. Én tamponos voltam, de mióta túlestem a műtéten - doki javaslatára is - csak betétet használok, és így sokkal jobban látszik a dolog. Nem tudom ez baj-e, ha esetleg a rendszertelenség többször előfordul gondokozom rajta, hogy elmegyek dokihoz. Így talán a peteéréseim is összevissza vannak, nem úgy, ahogy én gondolom. Ki tudja, mások a ciklusok.

Noemi30 nagyon sajnálom, hogy így történt! Fel a fejjel, reméljük legközelebb minden rendben lesz. Nem nagyon van időm visszaolvasni, de neked ez már nem az első volt, ugye? Nagyon rossz lehet ezt többször átélni, szorítok, hogy legközelebb szerencsével járjatok!

516. noemi30
2013. jún. 3. 10:52
Sziasztok,szerencsere mar nem pecsetelek,de a mellem meg mindig feszul es hanyingerem is van,pedig mar lassan 3 hete...de 5 megyek a dokihoz es remelem ninden rendben lesz...
515. Sibetti (válaszként erre: 514. - Noemi30)
2013. máj. 25. 22:09
Nem tudom, nekem hála Istennek nem volt ilyen! Remélem, azóta már megoldódott a dolog. Mindenképpen menj el dokihoz, ha másért nem akkor azért, hogy megnyugtasson. Majd írj, hogy mi volt!
514. noemi30
2013. máj. 25. 15:17

Jaj csajok bocsi hogy nyersen fogalmazok de nagy darabkak jonnek ki,ugy tudom hogy az nem jo....


lehet elbaszta amiert nem adtam penzt neki....szemet...igy legyen az embernek fogadott dokia 3 eve...


mit tegyek?

513. noemi30
2013. máj. 25. 12:34
Lanyok en csak parazok....tegnap nem volt egy csep barnazas sem ,semmi apszolut,ma eresztem hogy gorcsolok egy kicsit,mentem iis a wc-re es vereztem eleg rendesen....remelem csak tisztulok...meg rendes mensi nem lehet ennyi idore ra...ez telyesen mas mint az elozo mutetemnel...remelm nem basztak el valamit....
512. Sibetti (válaszként erre: 511. - Noemi30)
2013. máj. 24. 08:41
Örülök,hogy találtatok dokit. :)
511. noemi30
2013. máj. 23. 17:15

Koszi lenyokk,egy kicsit megnyugodtam,pedig hatarozottan emlekszem a mulkor csak par nap volt,mar feltem hogy valami nincs rendben...

Sikerult dokit talalnunk debrecenben,Dr Fekete Istvan,allitolag nagyon jo doki,es a babatlan parokra van raallva:)vetelesek,inszem,lombik,meg hasonlok...beszeltem vele es jun 5-re kaptunk idopontott a magar rendelojebe.Remelem csak 1-2 alkalommal hiv oda mert eleg borsos tarifai vannak...

Koszi szepen csajok megegyszer!!!

510. Sibetti (válaszként erre: 508. - Noemi30)
2013. máj. 23. 14:02

Szia!


Nekem is nagyon sokáig volt barnás folyásom, rendes vérzésem kb. 2 napig a műtét után. Barnás folyásom szerintem 3-4 hétig volt, igaz a végén már csak nagyon picit. Aztán 6 hétre jött meg. Jobbulást minden értelemben!

509. Zsannii (válaszként erre: 508. - Noemi30)
2013. máj. 23. 13:14

Szia!

Nekem sajnos a teljesen "tiszta" napom a 11. nap volt. A végén már nem volt olyan intenzív ugyan, de volt azért, így elég sokáig, szédelegtem is folyton, gyenge voltam.

Remélem, hogy hamar regenrálódsz és megnyugszol lelkileg is!Minden jót!

508. noemi30
2013. máj. 23. 13:07

Lanyok aki tulesett muteten,hany napig pecsetelt?

Az elozo mutetem utan 2-3 nap volt hogy pecseteltet,most meg mar tobb mint egy hete,szerdan volt egy hete.....

507. Sibetti (válaszként erre: 506. - Noemi30)
2013. máj. 17. 09:05

Sajnos nem vagyok ismerős Debrecenben,de megpróbálok picit kutakodni a barátainknál,hátha tudnak valakit.

Így ismeretlenül is küldök egy nagy ölelést!

506. noemi30
2013. máj. 16. 19:29

Sziasztok....


Kerek szepen mindenkit aki tul van tobb vetelesen es volt genetika,immunologia es kromoszoma vizsgalaton debrecenven segitsen orvost talalnom

Nekem Dr Szeverenyi Petert mondtak,de elegem van a szivtelen,penzehes dokikbol....szeretnek vegre egy dokit akiben telyesen megbizok, emberszamba vesz es segit ...

Az elmult 3 ev alatt tul vagynk 3 vetelesen....a fizikai fajdalom az a legkevesebb,a lelki....arrol nem is beszeelek....az anyagi...hm...nagyon sokban van...minden vizsgalatnal boritek,volt hogy hetente tobszor is...nem azert mondom mert sajnalom a penzt,akkor nem adtam volna,de a mutet napjan nagyon megbantam...2 eve jarok a dokimhoz,olyan bunko volt hogy azt szavakba nem lehet foglalni....tudom hogy csak egy eset voltam a szamara....de ennek az esetnek van lelke es szive...nem volt eleg a babam elvesztese meg o is megforgatta bennem a kest...

3 het mulva hivott vissza kontrolba,de mar nem szeretnek soha visszamenni hozza.

KERLEK HA TUDTOK DOKIT AJANLANI DEBRECENBEN MEGKOSZONNEM

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook