Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? fórum

Spontán vetélés után, amit műszeresen fejeztek be (missed ab.), mikor estetek teherbe újra? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
385. Sibetti (válaszként erre: 384. - Eri22)
2013. febr. 19. 16:55

Igen, ez tényle érdekes!

Nekem már az is fura volt, hogy engem az első mensi után hívott vissza kontrollra, másokat meg 2-3 hétre a műtét után hívnak vissza!

Ja, és olyat is olvastam, hogy volt akit a műtét után másnap megultrahangoztak mielőtt kiengedték a kórházból.


Hát mi hét hetet vártunk, tegnapig ;)


Örülök, hogy Minden rendben Nálad! :)

384. eri22
2013. febr. 19. 15:52
Voltam dokinál azt mondja minden rendben lehet valami más miatt lehetett. hát legyen igaza. Nekünk a doki 6 hetet mondott hogy addig nuku össze bújás :s ezt se értem némely doki ennyi időt mond a másik emennyit az össze bújásról is:s ilyen kor nem tudom hogy akkor lehet e vagy sem de ugye védekezve persze. és ti?
383. Sibetti (válaszként erre: 380. - Momani)
2013. febr. 18. 14:49
Hát nem egyszerű kivárni az biztos. Lehet, nem várom meg vele a dokit. Ha védekezünk óvszerrel nagy baj nem történhet. Mármint ilyen fertőzésekre gondolok. Egyéb probléma meg remélhetőleg nincs. Csak jelentkezett volna már a hét hét alatt.
382. momani (válaszként erre: 381. - Momani)
2013. febr. 18. 13:32
Bár az előző dologhoz hozzáfűzném, hogy neked a terhesség 6. hetétől borzasztó hányingerem volt, és a műtét után még 5-6 napig nagyon intenzíven éreztem a hányingert, viszont utána egyik estéről reggelre teljesen elmúlt.
381. momani (válaszként erre: 378. - Brig00)
2013. febr. 18. 13:31

Brig00, neked drukkolok nagyon, hogy megjöjjön!!


Más: szeritem sem normális a szédülés ilyen hosszú távon, nem hallottam róla senkitől, hogy ilyen tünetei lettek volna emiatt a dolog miatt. Menj orvoshoz, nem veszítes vele semmit! Ne bagatelizáld el!

380. momani (válaszként erre: 377. - Sibetti)
2013. febr. 18. 13:29

Sziasztok lányok!


Látom hétvégén nem volt nagy a mozgás, hát hiában örül az ember, hogy ideje jut a családra.

Sibetti, szerintem - bár most már megvárhatjágok - de a beavatkozás után 3 héttel nyugodtan megpróbálhattatok volna összebújni. Ha vérzés vagy barnázgatás lett volna, azt mondom, hogy én sem próbáltam volna. De gondolom, hogy nagyon hiányozhat már a dolog mindkettőtöknek. Az én férjem idegi állapotán is meglátszik, ha túl sokáig "váratva" van, bár néha elviccelődjük, de szerintem mindkettőtöknek jó lesz, és nem kell annyira félni tőle, szerintem minden rendben van nálad, nincs akadálya a dolognak. De mondjuk, ha eddig kibírtátok, akkor már az a pár nap nem oszt nem szoroz!..kitartás :)

379. Sibetti (válaszként erre: 378. - Brig00)
2013. febr. 17. 21:58
Ne aggódj, biztos megjön! Drukkolok!!!
378. brig00 (válaszként erre: 375. - Sibetti)
2013. febr. 17. 21:11
Sziasztok! Mi kivártunk 5 hetet vele,bár mi is már alig vártuk mivel novemberben voltunk együtt utoljára. A mensinek még mindig semmi híre :( Szerdán lesz már 6 hete,hogy volt a műtét. Remélem megjön,ha nem vissza megyek a dokihoz.
377. Sibetti (válaszként erre: 376. - Vikucka)
2013. febr. 17. 16:25
Nekem már hét hete volt a műtét. Most kell majd visszamennem dokihoz. Azóta persze nem voltunk együtt. Plusz nekem a terhesség alatt a 8.héten volt egy kis vérzésem szóval november közepe óta nem voltunk együtt. Már elég nehéz kivárni, hogy visszamenjek dokihoz!
376. vikucka (válaszként erre: 375. - Sibetti)
2013. febr. 17. 10:42
2 hét kb. 10 napot mondott az orvos.
375. Sibetti
2013. febr. 17. 10:41
Viszont én is kérdeznék valamit. Ti mennyi idővel a műtét után bújtatok össze először a párotokkal?
374. Sibetti (válaszként erre: 373. - Eri22)
2013. febr. 17. 10:40

Szia!


Nekem szerencsére nem volt ilyen? Ezek szerint Neked van. Mindenképpen menj el a dokidhoz. Lehet, nincs összefüggés, de jobb a biztonság.

373. eri22
2013. febr. 16. 17:57

Stiasztok.


Remélem nem kérdezek hülyeséget de vetélés után mondjuk majd 2 hét eltelt és majdnem állandó szédülés és hányingere volt e valakinek? öv héten megyek dokihoz de addig gondolom megkérdezem volt e valakinek ?

372. Sibetti
2013. febr. 15. 09:38
OK! Vettem! :)
371. vikucka
2013. febr. 15. 09:36
Hát lányok, mi betartottuk a 3 hónapot (ciklust), és kb. még 3 hónapot (ciklust) vártunk, mire összejött. Tényleg tartsátok be, amit az orvos mond. Nem véletlenül kell egy ilyen sokk után a méhnek 3-6 hónap regenerálódás.
370. momani (válaszként erre: 369. - Momani)
2013. febr. 15. 09:02
bocsi elírtam, szóval próbálkozni április elejétől lehet az én esetemben. :)))
369. momani (válaszként erre: 368. - Eri22)
2013. febr. 15. 09:01

Jó reggelt, sziasztok!


Nekem a doki nem a lelki gondok miatt mondta, hanem hogy legalább teljen el két teljesen szabályos, normális menstruációs ciklus. Tehát ha vesszük nekem a januári műtét után, hogy most jött meg, meg megjön márciusban is, akkor a 3 hónapban azaz, márciusban már lehet próbálkozni. A lelki dolgok mindenkiben máshogy zajlanak. Van aki egész hosszú ideig gondol rá. Szerintem akivel többször megesik az nehezebb helyzetben van, mert már úgy érzi, hogy vele nincs valami rendben, talán nehezebb feldolgozni. Reméljük, hogy itt mindenki azok közé fog tartozni, akik a következő terhességüket rendben kihordhatják, akár hányadik vetélésen is vannak túl. Én szívből kívánom ezt mindenkinek!!!!!

Az meg mindenki döntse el, hogy hallgat az orvosára, vagy a maga feje után megy!

Én az előbbire szavazok!

368. eri22
2013. febr. 14. 19:55
Szurkolok nektek hogy össze jöjjön:) Kívánom hogy beköltözzön a pocakodba a várva várt kis manócska:) Olvasgattam pár fórumot még és vannak dokik akik az első mensi után azt mondják hajrá lehet próbálkozni. Mrt a 3 hónapot 6 hónapot a lelki rendbe jövetel miatt mondják hogy elfogadják a kismamák hogy elvesztették a babát. Legszívesbben én is próbálkoznék az első mensi után de majd a dokira bízom ha 3 hónap akkor 3 hónap:)Írd ám majd meg hogy mi volt:)
367. Sibetti (válaszként erre: 366. - Eri22)
2013. febr. 14. 15:58
Én majd most megyek vissza dokihoz, aztán meglátjuk mikor engedélyezi, hogy újból próbálkozhassunk. Jó lenne, ha már egyből mehetne. De ha várni kell, várok. Csak aztán hamar jöjjön, ne kelljen megint 1,5 évig várnunk rá.
366. eri22
2013. febr. 14. 15:37
De reméljük áprilisba vagy májusba már próbálkozhatunk. Sok helyen olvasom hogy első menszesznél próbálkoznak sikerült és egészséges a picuri legszívesebben én se várnék majd de biztos ami biztos. Bízom benne hogy a doki áprilisba zőld utat ad a próbálkozáshoz:) És ki hogy áll most babaprójektben?:)
365. Sibetti (válaszként erre: 363. - Eri22)
2013. febr. 14. 08:51

Szia!


Őszintén szívből sajnálom ami történt! Hidd el átérzem, nálunk is első baba lett volna. Idővel jobb lesz majd, bár most ez még hihetetlennek tűnik. Elfelejteni soha nem fogod. Csak előre nézz,sírj ha úgy érzed segít, és gyere sokszor ide és írd ki magadból amit érzel. Segíteni fog!

364. momani
2013. febr. 14. 08:37

Szia!


Sajnálom a veled történteket, tudjuk mit jelent ez, főleg, hogy első baba lett volna. De semmi esetre se emészd magad túl sokáig, jönni fog egy újabb esély, és mindig csak előre érdemes nézni... Üdv a "csapatban"!

363. eri22
2013. febr. 13. 18:50

sziasztok!


Nem rég bukkantam rá erre a fórumra. Végig is olvastam elejétől a végéig. :( Nagyon szomorú hogy ilyen sok nővel meg történik. DE örömmel olvastam sok jó hírt is:) Én is csatlakoznék :( Szilveszterkor csináltunk tesztet párommal és pozitív lett és rá következő hétre az orvos is meg erősítette. ( 8 hetes terhes voltam) Nagyon Boldogok voltunk, nem gondolkoztunk mert nem gondoltunk bele hogy baj lehet vagy velünk meg történhet. Elmondtuk a családtagoknak barátoknak. Majd mikor betöltöttem a 12 hetet furcsán éreztem magam mintha nem lenne semmi kiskutyám is nem akart jönni a közelembe azt hittük mert tudja baba van nem szabad. 2 napra rá görcsöltem barna folyás egyből mentünk az orvoshoz nyugtatott semmi baj szedje magne B6 és nem lesz baj de elküldött uh ra és ott mondták nincs rendben a terhesség nem volt szívhang:( Kikészültem első terhesség volt.Másnap műtéti beavatkozást csináltak soha többé nem szeretném átélni. Az volt a legrosszabb hogy a szobába olyan lányokkal voltam akik abortuszra mentem akik nem akarták a babát:( Én is mindig gondolok rá most mennyi idős lenne mekkora lenne a pocakom:( Orvos nekem is 3 hónapot mondott nagyon várom hogy leteljen az idő és újra próbálkozzunk, és én is jó hírekkel szolgáljak majd. Szurkolok mindenkinek hogy jöjjön össze és ne legyen semmi baj:)

362. brig00
2013. febr. 11. 17:33
Sziasztok csajok! Nagyon aranyosak vagytok,remélem nálam is mihamarabb jelentkezik! :) Nagyon örülök,hogy nektek már megjött!! :) Ez már egy jó hír!! Szorítok továbbra is nektek!! És biztos hamarosan én is csatlakozok hozzátok!! :) Jelzek mindenképp. Addig is vigyázzatok magatokra!! :)
361. Sibetti (válaszként erre: 360. - Momani)
2013. febr. 11. 10:16

Igen, nagyon örültem neki. Alig várom,hogy visszamehessek dokihoz, hogy ezt Ő is megerősítse!


Brig00-nak meg drukkolunk ezerrel! :)

360. momani (válaszként erre: 359. - Sibetti)
2013. febr. 11. 09:44

Hurrá!


Szóval akkor egy kicsit Te is megkönnyebültél, hogy legalább ez rendben van - legalább is mi úgy gondoljuk. Örülök, már csak Brig00-nak kell csatlakozni, de neki még van ideje! Akkor drukkoljunk neki együtt!

359. Sibetti
2013. febr. 11. 09:23

Sziasztok!


Péntek reggel barnázni kezdtem és vasárnap reggelre megjött a mensim! :)

358. brig00 (válaszként erre: 357. - Sibetti)
2013. febr. 8. 21:36
Szia! Nagyon szurkolok neked,h minden rendben legyen és jelentkezzen a mensid! Írj ha van változás.
357. Sibetti (válaszként erre: 356. - Brig00)
2013. febr. 7. 09:03

Szia!


Nekem holnap lesz a hatodik hét,hogy volt a műtét. Mensinek nincs jele. Ha a hétvégéig nem jön meg, jövő héten elmegyek a dokihoz.

356. brig00 (válaszként erre: 352. - Momani)
2013. febr. 6. 18:48
Szia! Nagyon örülök neki,hogy neked megjött!! :) Nálam még semmi :( Bár most volt 4 hete a műtét, úgyhogy bízom benne,hogy a két hét alatt megjön. Mi sem voltunk még együtt azóta a párommal.Hát igen most örömmel várjuk....reméljük utána meg örömmel veszünk róla tudomást,hogy nem jön!! :) Legyen úgy mindenkinél!!Ma fogom elhasználni az utolsó kúpot is. Nekem a doki írt fel ,hogy a mensi előtt rakjak ,és mensi után.Néha görcsölök de semmi egyéb. Bár neked sem volt előjele...azért most felborult minden. De reméljük mielőbb visszaáll.És már eltelt egy hónap a háromból!! :) Ezzel biztatom magam!! Már nem sokat kell várnunk!! Sibetti neked pedig már csak egy bő hónap van!! :) Szurkolok mindenkinek!
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook