Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sötét titka a férjemnek fórum

Sötét titka a férjemnek (beszélgetős fórum)


68. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 63. - Moonlight13)
2014. okt. 23. 11:32

Ha eltitkolt egy gyereket, biztos vagy benne, hogy az anya azt mondta védekezik??


Én nem.


Az a pasi akkor is felelőtlen volt a párjával, és még most sem tanult az akkori hibájából, úgymond hülyére vette a mostani párját is.


Az lentebb leírtak miatt, a mostani párjának, és az Ő közös gyerekeik kárára, képzeld bele magad a helyzetbe. Esetleg a mostani pár szülei, rokonai egy halom pénzt áldoznak a most épülő lakásba, és egy eltitkolt kapcsolat miatt, a mostani gyerekeket , feleséget károsítja meg anyagilag.


Ez a pasi nem tud felelősen viselkedni senkivel.

67. moonlight13 (válaszként erre: 58. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 23. 11:29
Azért ez sem kis dolog, szerintem komolyabb, mint egy megcsalás!
66. moonlight13 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2014. okt. 23. 11:28
Attól függ, tanul-e még a gyerek, és milyen képzésben vesz részt. Visszamenőleg maximum 6 hónapra kérhető a gyerektartás.
65. Muraja (válaszként erre: 52. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 11:28

Ez az miert baj ? annyit megis megtehet erte inkab probald megismerni es meglatod jobb lesz az összes erintettek szamara.

Ha valakit szeretek szeretem azt is amit a multja hoz a jövöbe itt pl. egy gyereket.

Mar az is peldas hogy az fiatal lany edesanya nem igenyelt idaig semit az apatol.

Ö is csak egy gyerek ki ki nem magaakaratabol kerte ide magat. Miert kell csak is mindent a penzben latni lehetne egy kis emberseges oldalt mutatni .

64. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 11:27

reménykedj abban, hogy nem kerül elő még 5 gyereke :) biztos megbeszéltétek a dolgot, ettől nem dől össze a világ, bár elég furcsa, hogy ennyire nem érdekelte a gyereke eddig, akkor is, ha fiatal volt még a születésekor.

én azon aggódnék, hogy ennyire hazug és sumák, és képes ilyeneket mondani, hogy nem biztos benne, hogy az ő gyereke. persze... de azért a nevére vette. valószínűleg a lánya sem a hasára csapva tudta meg az emailcímét, és elég gáz, ha csak ilyen formában tudta elérni. szóval én azért tisztáznám vele mindenféle mellédumálások és csúsztatások nélkül. ne azért hazudozzon, mert fosik attól, te mit fogsz lépni, elég fontos ez a dolog ahhoz, hogy egyenesen beszéljen


nem hiszem, hogy ettől akkorát változna az életetek, csak most sokkokat kaptál :) én biztos nagy balhékat csapnék különben, egyrészt azért, mert nem mondta el nekem, másrészt azért, hogy milyen apa az ilyen, aki szarik a gyerekére, a közös gyerekekkel is ezt fogja tenni, ha valami zűr jönne?

63. moonlight13 (válaszként erre: 43. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 11:26

Ne add ki az útját szerintem se! Nem volt szép tőle, hogy nem mondta el, de az egy fiatalkori ügy volt, most meg már évek óta boldogok vagytok együtt. A gyerek anyjától sem volt szép dolog, hogy azt mondta, hogy gyógyszert szed, és egyszer csak megjelent nagy pocakkal. Az ilyen nőket nem bírom, aki ezzel akar megfogni valakit.

Biztos lesz pár rossz napod emiatt, de valahogy tedd túl magad!

62. ina87
2014. okt. 23. 11:25
nem kell ugy tenni mintha nem történt volna semmi inkább azon törekedni h a megtörtént dolgot hejre hozzátok ne söpörd a szönyeg alá a dolgokat!
61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2014. okt. 23. 11:17

Nem tudhatod a gyereket mennyire foglalkoztatta ki az apja.

Most lett nagykorú, lehet most tudta meg.

A fórumindító sem tudhat sokat, mi történhetett, miért kereste meg az apját, és miért kéri (jogosan) a támogatást. Él még vajon az anya, ha él, tudja támogatni a gyerekét?

Kicsit gondoljunk már bele, ha minket hagy ki az apánk az életéből 18 évig, ugyan hogyan esne? Már írtam, nem a gyerek erőszakolta meg az apát, anyát, hogy a világra jöhessen.

Idáig le a kalappal az anya előtt, az apa felé, hogy ekkora tartása volt, nem zaklatta az apát.


Bennem inkább az apa jelleme, hagy kivetni valót. Semmibe vesz egy gyereket, nem támogatja. Eltitkolja a mostani párja elől ezt a nem lényegtelen momentumot.

Gondoljunk bele, ha esetleg a mostani házastárs egy vagyont invesztál a kapcsolatába, és nincs házassági szerződésük, a férj előző kapcsolatból született gyereke, viszi a mostani feleség vagyonából az apa után járó köteles részt, a mostani feleség gyerekei kárára.

Nem olyan kisdolog ez. Nagyon is komoly anyagi vonzatai lehetnek, a kalandnak.

60. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Anya4005)
2014. okt. 23. 10:55
Ha a lány már 19 éves, akkor a bíróság sem kötelezi az apát, ehhez korábban kellett volna felkelniük, bár nem ismerem a jogszabályokat, hogy visszamenőleg mi van és nagykorúság után mi az, amiről neki gondoskodnia kell.
59. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 10:48

Szerintem durva, hogy csak most akarja, hogy az apja apja legyen, amikor pénz kell neki.


Nem a lányt hibáztatom, hanem hogy az anya soha nem kereste az apát egyáltalán. Az egy dolog, hogy a férjed sem foglalkozott eddig a dologgal és nem finanszírozta eddig sem, szerintem akkor sem lehet bepótolni 19 kiesett évet. Egyrészt az érdektelenségét nem tudja kárpótolni most pénzzel, másrészt a túloldalon sem kapcsolattartásra, szeretetre vágynak, csak pénzre. Ezért ha meg is adja nekik, totál esélytelen, hogy feléje néznek ha a jövőben megbetegedne vagy szüksége lenne rájuk.


Mindkét részről semmi értelme a kapcsolatnak, és egy dns vizsgálatot meg bármikor meg lehet csinálni utólag is, ha még abban sem biztos, hogy az övé.

2014. okt. 23. 10:42
Bele se merek gondolni,ha egy ilyen dolgot ennyire komolyan vesz valaki mi lenne ha megcsalná az illető és az derülne ki....
57. Cucicsillag (válaszként erre: 53. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 10:41
Gondolom, mostanra meg mar annyira kialakult koztuk egyfajta kotodes, hgyha az derulne ki, hgy nem is O az apuka, akkor is tamogatna ,nem? Volt errol szo, hgy csinaltat DNS vizsgaltot? Beszeltetek azota? Kicsit jobban vagy?
56. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 53. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 10:39
Sok pasi ilyennel takarózik, a másiknak kellett volna,,meg azt mondta........egy frászt, hibázott, felelőtlen volt, és kész. Mondhat akárki, akármit, ha felelősségteljesen viselkedik, védekezik, biztos, ami biztos alapon.
55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - 72497ec515)
2014. okt. 23. 10:32

Mint gyermek, akárhány éves, ami jár, az jár. A gyerekrészéről jogos, hiszen nem Ő akart a világra jönni.

A gyereket ne okold! Egy férfit nehéz megerőszakolni.

15 éve történt, ha jól éltek, rendezzétek el a dolgot. Gondolkozz el, ha a gyerekeitek szeretik az apjukat, mekkora törés lenne, ha új kapcsolatba kezdenél, ott biztos nem lenne csontváz?

Készíttessetek egy apasági vizsgálatot, hogy biztosak legyetek a dologban. Bár egy pasi nem igazán dobálja csak úgy a nevét, gondolom én.

54. 72497ec515 (válaszként erre: 50. - D1e807c461)
2014. okt. 23. 10:30
????
53. 72497ec515 (válaszként erre: 46. - Cucicsillag)
2014. okt. 23. 10:29
Lentebb írtam hogy fiatalkorú volt az anya a férjem éppen hogy "felnőtt korú" . Azt mondta védekezik ,szakítottak ő meg megjelent nagy hassal hogy ez van. Megszületett a gyerek bírósági pernél senki nem állt mellette ez meg akkora marharépa volt hogy DNS vizsgálat nélkül inkább nevére iratta.
52. 72497ec515 (válaszként erre: 51. - Muraja)
2014. okt. 23. 10:26
Mert tovább akar tanulni és azt akarja hogy finanszírozza.
51. Muraja
2014. okt. 23. 09:35

Van mas fele tamagatas is mind anyagi , miert kell azonnal a rosszal valakit gyanusittani ?

Ha igazan az edesapja akkor joga van hozza es kesz hogy megismerje ki is az edesapja . . Inkab legy megertö es segitö kesz nem pedig mar mi lesz ha a parod meghalna ? örökseg es hasonlo ökörsegek ?

Csak a penz es a negativ hozzaalas de ha idaig nem kert penzt akkor miert most ?

2014. okt. 23. 09:07
pasizik?
49. kisj
2014. okt. 23. 07:55

Ez nem a világ vége:)

Sőt még arra sem vennék mérget, hogy valóban!! övé a gyerek.

48. andi6020 (válaszként erre: 44. - 72497ec515)
2014. okt. 22. 23:55

Nem akarom lebecsülni a problémát, de annyira azért nem tragikus ez.

Embered sokkal jobban át lett rántva a palánkon, mint te.

47. csutkamano (válaszként erre: 40. - 72497ec515)
2014. okt. 22. 23:53

Tudom, egy kívülálló mindíg másképpen lát egy szituációt.

Próbáld meg elfogadni, hogy ami történt a múltban, azon változtatni már nem lehet.

A jelen a fontos, a gyemekeidnek pedig szükségük van az apukájukra. Ha nem szeretnéd, hogy a srácaid is apa nélkül nőjenek fel, akkor bocsáss meg a párodnak, amiért nem tett említést a múltban arról a kapcsolatáról, amelynek következménye egy apa nélkül felnőtt lány lett.

46. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 72497ec515)
2014. okt. 22. 23:41

Mindenkepp leulnek vele megbeszelni a dolgokat.

Nyilvan, tudja, hgy ez nem egy olyan dolog, mint pl. egy tini kori balhe miatt vezekelni, aminek nem volt kovetkezmenye, max.egy heg a bokajan...

De ez nem az. Egem is erdekelne a magyarazat.

Lehet, hgy csak nemreg tudta meg vagy X indok, de valojaban azt kell nezned ,ami MOST van.

Van, csaladotok, szeretitek egymast, vegulis nem most ment mas utra es ugye manapsag oltari ritka, hgy elsore mindenkinek osszejon minden.

Higgadj le es sztem siman lehettek ugyanolyan boldogok,mint eddig. Csak, ha megbocsajtassz neki-ugymond-akkor ne vezeketesd a hatralevo eleteteken at, mert akkor megmergezi az egeszet... Drukkolok, hgy sikeruljon helyrehozni!

45. 6b006fc769 (válaszként erre: 43. - 72497ec515)
2014. okt. 22. 23:40

Próbálj megnyugodni kicsit. Gondolom ő is zaklatott lehet, nem számított ő sem ilyen fordulatra.

Együtt ki fogtok lábalni ebből.

2014. okt. 22. 23:38
Most elköszönök megyek álomba sírom magam :(
2014. okt. 22. 23:37
Köszönöm hogy írtatok nagyon kedvesek vagytok . Nem adom ki az útját. Szeretem őt.
42. 72497ec515 (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2014. okt. 22. 23:35
nem
2014. okt. 22. 23:35

Lehet nem is az ő gyereke.

Amúgy fizetett gyerektartást az elmúlt években?

40. 72497ec515 (válaszként erre: 38. - Csutkamano)
2014. okt. 22. 23:35
egy képet láttam , amin szerintem hasonlít de az anyjára is .. Nem tudom fogalmam sincs.
2014. okt. 22. 23:34

Nem hiszem, hogy aljasságból hallgatott a dologról, inkább azért, mert eddig semmilyen hatással nem volt az életére a "gyereke" - azért az idézőjel, mert a nevén kívül, meg ha igaz, az örökítőanyagon kívül gondolom mást nem adott bele a dologba. Szóval nem számított rá, hogy bármilyen hatással lesz az életére, életetekre és semmilyen érzelmi kötődés sem volt a részéről.

Nem hiszem, hogy ezért útilaput kellene kötni a talpára, nem akart ő bántani és átverni sem téged.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook