Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SOTE II. Szülészete - tapasztalataitok? fórum

SOTE II. Szülészete - tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


1 2
13. danama (válaszként erre: 11. - Bar-Bara)
2010. júl. 13. 18:29
Őt is ismerem nagyon aranyos ő is
2010. júl. 13. 17:41

Szia! Én decemberben szültem ott, először a 6 ágyas vajúdóba kerültem. Mire beért a szülésznőm, 3 ujjnál tartottunk és mentünk is át a szülőszobára, úgyhogy a vajúdás nehéz részén már csak 3-asban voltunk, illetve időnként bejött a szülésznő vizsgálni, segíteni, ctg-t nézni.

Szerintem ha van üres szülőszoba, és van fogadott szülésznőd, akkor elintézik hogy egyből odakerülj, ne pedig a közös vajúdóba.


Gyerekágyon közösben voltam, de akkor épp látogatási tilalom volt, úgyhogy teljesen mindegy lett volna, Apa se így se úgy nem jöhetett be.

Viszont a szobatársak segítőkészek voltak, amire szükség is volt, mert a csecsemős nővérek... hát hogy is mondjam, a hozzáállásuk katasztrófa!! :(

2010. júl. 13. 14:55

még nem tudom, valószínűleg Zergényi-M. Dóra drnő!


Valahogy csak meg lehet dumcsizni, hogy ne a közösben kelljen, nekem ez nagy "háklim", hogy végig 2-en lehessünk.

10. danama (válaszként erre: 7. - Bar-Bara)
2010. júl. 13. 14:51
te kinél fogsz?
9. danama (válaszként erre: 6. - Bar-Bara)
2010. júl. 13. 14:50
amikor már nagyon fáj akkor kerülsz át a vajúdóba, 2 ujjnyyi vagy 3 ujjnyi után, addig szerintem úgysem fog zavarni ha van már ott rajtatok kivül, én beszélgettem
8. danama (válaszként erre: 7. - Bar-Bara)
2010. júl. 13. 14:49
Dr Sára Levente egy nagyon aranyos doki
2010. júl. 13. 14:48
Kinél szültél amúgy?
2010. júl. 13. 14:48

köszi

nekem az is nagyon fontos lenne, hogy a vajúdás alatt is kettesben legyünk Apával...vagyis 3asban :)

5. danama (válaszként erre: 4. - Bar-Bara)
2010. júl. 13. 14:47

én sima hatágyasban voltam, csak annyit kértem a dokitól, ha lehet ne olyanba rakjanak ahol c... is van,


a szobába apa nem jöhet be, csak ha fizetőst szobát kérsz, így utólag én is jobban jártam volna azzal, többet tudtam volna pihenni, mert azén ágyam volt a pelenkázó mellet és ott éjjel-nappal mozgás volt

2010. júl. 13. 14:44

Köszi!

A szülőszobában nem lehet vajúdni?

Azért kell fizetni?

Hogyan "biztosíthatom" be magam, hogy ne kerüljek "közösbe"?

2010. júl. 13. 14:43

szia ! van fizetős szoba 2008-ban 10000 ft volt, naponta


vajúdó szerintem nincs de a szülőszobák gyönyörű egyágyasak, zuhannyal

2010. júl. 13. 14:43
? :)
2010. júl. 13. 14:37

Ami érdekelne:

-van-e egyágyas, egyszemélyes vajúdó/szülőszoba, ezt lehet-e kérni, tehát ha ilyenbe szeretne valaki kerülni, garantálják-e

-van-e egyágyas szoba a szülés utáni kórházi napokra, Apa mennyit lehet benn

-illetve ezek költségei


Kérlek, írjatok :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook