Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » S.O.S!!Ha volt egy kis vérzés, doki kérdi görcs van milyen fájdalmas a görcs mikor menjek kórházba?? fórum

S.O.S!!Ha volt egy kis vérzés, doki kérdi görcs van milyen fájdalmas a görcs mikor menjek kórházba?? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. aug. 16. 18:57
Szaisztok köszi a segítséget,megjártam és azt mondta a doki,hogy megrövidült méhszájam van CI:2000 tudtok erről valamit????Nem irthatok ki ma több "tudásbázist"Ha valaki tud irjon köszi.
2007. aug. 16. 17:20
nem kérdés azonnal,nem szabad várni.
2007. aug. 16. 17:09
Azonnal menj korházba!
2007. aug. 16. 15:05
Egyértek az előttem szólókkal: szerintem is menj be a kórházba, vizsgáltasd meg magad - nehogy komolyabb baj történjen! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!
2007. aug. 16. 15:00
Így látatlanba szerintem senki sem adhat nyugodt szívvel tanácsot. A vérzésnek, görcsnek ezer oka lehet. Lehet, hogy semmiség, de az is lehet, hogy komolyabb probléma első tünete. Szerintem mindenképpen menj el az orvosdhoz (ha nincs, akkor a kórházba az ügyeletes orvoshoz)! Ott majd felelősséggel eldöntik, hogy van-e okod az aggodalomra, vagy nincs! Legrosszabb esetben 2-3 napra befektetnek megfigyelésre. Még mindig jobb, mint otthon tépelődni, hogy lesz-e baj, vagy sem.
2007. aug. 16. 14:50

Igaza van Pitypangnak, csak most neztem meg az adatlapodat, meg a terhessegek vege fele is fontos, hogy a baba minnel tobb idot toltson ott bent, vagyis kivarja az idejet, nemhogy egy terhesseg kozepen, mindenkeppen vizsgaltasd meg a verzes okat.

Az orvosoknak biztos sok a tapasztalatuk, de neked ez a baba a babad, ennek kell egeszsegesen vilagra jonnie, neha kezbe kell venni a dolgokat, mert az ember csak magaban bizhat, az orvosnak pedig nem ugyanazt jelenti egy gyerek, mint a szulonek.

10. davider (válaszként erre: 6. - Vargate)
2007. aug. 16. 14:50
Hello nekem is volt hematomám ami 5.héttől 8.-hétig volt vérzés,barnázás de azota semmi lehet,hogy még az ürül???Most 22 betöltött hetes vagyok
9. davider (válaszként erre: 5. - Pitypang)
2007. aug. 16. 14:48
Szia az tuti,hogy mozog a pici pocaklakom és a vérzés az kb.annyi volt mint a kisujamon a köröm azota voltam már negyszer és semmi szerinted???Azért az rossz lenne ha ilyen hamar "Megindulna"ez a pici vérzés igy van valami vélemény????
2007. aug. 16. 14:45
Lehet csak megerőltetéstől van, de azonnal irány a kórház!!!
2007. aug. 16. 14:45

Ne halogasd, menj! Nekem a 28. hét körül volt ilyen, kaptam gyógyszert, semmi baj sem volt később.

Minden rendben lesz, de vigyázz magatokra! :)

2007. aug. 16. 14:45
Nekem már a 8. héttől volt vérzésem egy hematóma (vérömleny) miatt és 5 hétig folyamatosan véreztem,de végig kórházban voltam, orvosi felügyelet mellett. Nem lett baj,de jobb ha Te is elmész az orvoshoz!!Ne várj!
2007. aug. 16. 14:40

Nekem mondjuk először a 32. hét körül volt ilyen, én azonnal a kórházba mentem. Szerencsére nem volt baj. A dokim szerint csak a méhnyak rövidülésének köszönhetően elpattanhatott egy hajszálér vagy ilyesmi.

Aztán 35 hetesen újra ez lett. 1 hét múlva megszületett a kisfiam. Annyi, hogy én előrehaladottabb időben voltam már, mint te. Ja, és a 26. héttől visszatartó gyógyszert kellett szednem. A 36. hét után tilos, abbahagytam és rá 3 napra született meg a baba... Vagy véletlten egybeesés, vagy tényleg a gyógyszer segített a babát benntartani. :)


Látom, hogy 22 betöltött heted van. Semmiképp sem akarlak megijeszteni, de szerintem inkább menj be és nézzenek meg, minthogy baj legyen! Ilyenkor adhatnak injekciót vagy ha szükséges, visszatartó infúziót.

Sokat kell pihenni és TILOS IDEGESKEDNI bármin is! :) Nem lesz semmi baj, csak vigyázz magatokra!

2007. aug. 16. 14:40
minnél elöbb menj be a korházba ne hogy gond legyen a babával és veled
2007. aug. 16. 14:38
A terhesseg vege fele orvosi vizsgalat utan is lehet minimalis verzes a felpuhult mehszaj miatt (serulekeny), de szerintem is vizsgaltasd meg magad, nehogy megis baj legyen.
2007. aug. 16. 14:36
Azonnal menj be, vagy legalabb is amilyen gyorsan csak tudsz, foleg ha gorcsol is melle. Sok minden okozhatja, mindekepp kell egy ultrahang es orvosi vizsgalat!!!!
2007. aug. 16. 14:33
S.O.S!!Ha volt egy kis vérzés, doki kérdi görcs van milyen fájdalmas a görcs mikor menjek kórházba??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook