Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sós, alacsony szénhidráttartalmú ételek receptjei fórum

Sós, alacsony szénhidráttartalmú ételek receptjei (beszélgetős fórum)


1 2 3
55. Kamillka (válaszként erre: 49. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:44

Igen, értem mit akarsz mondani, de nem mindenki ilyen mint te vagy én stb.


Azt viszont hozzátenném, hogy van amikor a 100. hasonló fórumban jobb dolgokat olvasok, mint az addigiakban, mert új emberek is hozzászólnak, vagy frissebb tapasztalatokat osztanak meg. Szóval nem feltétlenül haszontalan ez, vagy totál ismétlés. Ez igaz a diétákra is- én pl még nem nagyon osztottam meg semmiféle receptet és nem valószínű, hogy csak úgy bekéredzkednék bármilyen titkos fogyis naplóba ismeretlenül, viszont úgy már lehet igen, ha szimpatikus hsz-eket olvasok egy fórumozótól. És ki tudja? Lehet lett volna ma is olyan a témában, aki tudott volna valami érdekeset többünknek is mondani és mondjuk emiatt ránézek a naplójára/receptjeire.

54. d71ef05a8e (válaszként erre: 53. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:35

Hááát, azóta többet szedtem vissza, egyszer a teherbeeséshez úgy 8-at (tényleg túl soványra fogytam), azóta meg a többit:)


De köszönöm. Jó érzés, hogy tudom, ismerek egy módszert, és bízhatok a szervezetemben, ha majd kell, újra meg fogom tudni csinálni:)

53. katykóca (válaszként erre: 51. - D71ef05a8e)
2013. febr. 15. 20:31

Fél év alatt húsz..6x4,3=25,2..szóval ha heti 0,5-1 kiló/az ajánlott fogyás/ a tutkó, akkor optimális volt a fogyásod:D Gratulálok hozzá,és vigyázz rá:DDD

És ebben igazad van,a kezdők nem tudják,hogy sokszor ugyanazta receptet olvassák,ha pl az egyik csészében a másik dekában adja meg:DDD

52. katykóca (válaszként erre: 50. - 9b10f3d7ff)
2013. febr. 15. 20:23

Most tényleg hívtad a Modit???ért nem jön mert nem offoltam....az offolás a témából kilépést jelent...én a témán belül kérdeztem,és ez nem offolás bocsika:DDBárhogy is szeretnéd,,ez nem jön be!

De nem értem miért akarsz innen kilökni.?

Kérdezzzük meg a órumindítót,ő tényleg akar -e választ a kérdésére.....mert ha igen,akkor tényleges választ akar!

51. d71ef05a8e (válaszként erre: 44. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:20

Fogyáshoz nekem is nagyon bevált, fél év alatt szaladt le 20 kg, talán túl sok is.


Amúgy a szócsatákat félretéve: alapvetően én is egyetértek azzal, hogy csak akkor indítson valaki fórumot egy témában, ha máshol nem talál hazsnos információt. De rengeteg olyan téma van ennek ellenére, ahol megtapasztaltam, hogy az általánosságok, amelyek hivatalosan megtalálhatók akár könyvekben, akár szabadon fent a neten, semmit nem érnek az életközeli tapasztalatokhoz képest, főleg egy kezdő számára.


Ez lehet akár a receptcsere - nem is gondolná talán mindneki, hogy a hoxás receptkönyvben, hányszor szerepel betűről ugyanaz az étel forrás nélkül, tehát több ember is magáénak vallja -, vagy bármi más. Hányszor tapasztalni az utánaolvasások során, hogy egy témában hiába jön ki sok találat, az oldalak is egymástól veszik át a betűről betűre egyező, és sokszor ezzel együtt is használhatatlan "tudományos" szövegeket.


Nem látok bele a fórumindító fejébe, de szerintem talán csak annyiról volt szó, hogy különösebb személyes történet nélkül - hogy miért is szeretne CH-szegény ételeket gyűjteni -, bevált és egyszerű ötleteket szeretett volna kapni kezdésnek. Egyébként néhány ötlet után sokszor több nem is kell, mert az ember maga ráérez a dolog csínjára-bínjára.


(Így jártam pl. egy magyar hölgy nagyon-nagyon jó módszerével, illetve utolsó szakácskönyvével, megvettem, aztán rájöttem, hogy ezeket már igazából én is tudtam volna, nem mondott újat, "fejére nőttem":)

50. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:17
Miért kell 'offolnod? Nem tetszik tovább lépsz. Ha a moderátornak nem tetszik törli. Engem nem érdekelnek pl. mások szexuális szokásai,naponta indul 8, vagy kinek mekkora, hova tegye,ne tegye. Lépek, mert nem érdekel ennyi, nem osztom az észt.
49. katykóca (válaszként erre: 48. - Kamillka)
2013. febr. 15. 20:15
Ellenetétben velem.../33 .hsz/ de ettől még azonos a véleményünk.És tényleg---/kár puffogni,én jövök ki sz@rul az egészből../
48. Kamillka (válaszként erre: 42. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:09

Ellentétben veled, igen, volt hszem a témában:) h mennyire hasznos mindenki eldöntheti magának;)


Értelek, én sem nyitnék fórumot- használom a keresőt pont mint te. Viszont nem mindenki ilyen. Kár puffogni:)

47. d71ef05a8e (válaszként erre: 46. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:07
Például azt, hogy akinek azt írtad, semmi érdemlegessel nem járult hozzá a fórumhoz, önszántából megosztott pár receptet, ami megfelelhet a fórumindítónak:):):)
46. katykóca (válaszként erre: 43. - D71ef05a8e)
2013. febr. 15. 20:03
Van egy finom bája a kötözködés szónak a te szádból??????????????????????Ez mit jelent a TE szádból???
45. Kamillka (válaszként erre: 35. - Katykóca)
2013. febr. 15. 20:03
Szupcsi vagy:) Ki gondolta volna, h ilyen hamar megvan. Nem ezt kérdőjelezte meg senki;) joga van mindenkinek az infó gyűjtögetéshez úgy, ahogy jól esik.
44. katykóca (válaszként erre: 41. - D71ef05a8e)
2013. febr. 15. 20:02

Bocs,az előző nem neked ,hanem Kamilkához szólt!

De szerintem is sok az offból,és azt gondolom még mindig hogy ha valaki egy témába bele akar menni mielőtt kérdést tesz föl olvasson utána,vagy csak egyszerűen tegye bele a keresőbe....nem..nem naplókra gondolok,csak egy sima recepttárra pl...és nem ..nem misztifikálom túl a ch mentes létet,csak fogyásilag tartom jó opciónak,de itt nem merült fel miért is kéri a fórumindító,így elhanyagolható...

43. d71ef05a8e (válaszként erre: 42. - Katykóca)
2013. febr. 15. 19:57

Van egy finom bája a kötözködés szónak a Te szádból, de most már tényleg abbahagyom:)


Amúgy imádom a vizslákat!!!!!!!!!!!

2013. febr. 15. 19:55
És mire próbálok a te összeesküvés elméletedben utalni?! Nem ,nem csípi egyel több felesleges fórum a szemem iit a Hoxán,2005 óta elég sok feldobta magát..inkább az a kérdés,hogy felesleges akadékoskodók miért ütik be magukat?? tettél hasznos hozzászólást??Nem. akkor miért is kötözködsz??
41. d71ef05a8e (válaszként erre: 39. - Katykóca)
2013. febr. 15. 19:54

:)


Eleve nem akartam ennyire belemenni, már ez is sok az offból. Mit kell lefordítani azon, amit írtam?


Olvasd vissza az első hozzászólásaidat, mennyire lekezelőek voltak a fórumindítóval, amiért esetleg tényleg nem járatos itt, nem tudja, hogy sokan naplót vezetnek a témában, és lehet, beugrik, mit értettem túlmisztifikálás alatt.

40. Kamillka (válaszként erre: 33. - Katykóca)
2013. febr. 15. 19:49

De, fogta mindenki mire próbálsz utalni, csak az nem vilu, h miért csípi a szemed eggyel több fórum a témában. Vagy hoxa önkéntesként te vagy a hetes fórumösszevonásban?


Kb millió fórum van arról is, h töröljem Ki a gyerek hátsóját stb, de meg sem nyitom, mert nem aktuális és pont hidegen hagy. Aki meg akarja püfolje a klaviatúrát a témában és hagyom őket békében eszmecserélni.


Nekem pl az atkins nem jött be- inkább kombinálok ezt azt a tapasztataim alapján.

2013. febr. 15. 19:47
Akkor jó,te sem érted,ez megnyugtat.
38. d71ef05a8e (válaszként erre: 37. - Katykóca)
2013. febr. 15. 19:46
Nem, ne haragudj:)
37. katykóca (válaszként erre: 36. - D71ef05a8e)
2013. febr. 15. 19:44
???? Lefordítod?
36. d71ef05a8e (válaszként erre: 26. - Katykóca)
2013. febr. 15. 19:42

Túl nagy feneket kerítesz ennek, és szerintem túlságosan felbecsülöd a kutatómunkádat:)


Természetesen VAN különbség aközött, hogy átböngészel egy csomónaplót, és kimásolgatod csak a neked tetsző recepteket, és aközött, hogy megkérsz mást, hogy osszon meg veled bevált receptet, csak éppen ez a különbség nem etikai, mint aminek beállítottad, hanem max. kényelmi.


A lustaság találékonnyá tesz, ennyi. Aki szeretné, ha az egész életművét átböngéssze valaki egy jó pogácsareceptért, az úgysem fogja megosztani a kis kincsét itt. Aki meg szívesen segít, de nem ír naplót, az megteheti itt, és biztosan köszönetet fog kapni érte, sőt, elismerő szavakat is.


Nem kell annyira túlmisztifikálni a dolgot, mintha az alacsony CH-diétát tartók valamiféle szabadkőműves-páholy lenne, és csak a kipróbáltak és beavatottak juthatnának hozzá a tudáshoz, van, aki ennél egyszerűbb teremtés, és le fog írni itt ötleteket. Te nyilván nem, és ez jól van így:)

35. katykóca (válaszként erre: 32. - Kamillka)
2013. febr. 15. 19:40
Ez 2 sec volt nálam...gyakorlatlanoknak ötbe is tellett volna....ennyit erről.
34. Kamillka (válaszként erre: 32. - Kamillka)
2013. febr. 15. 19:39
* legegyszerűbb megoldásnak
2013. febr. 15. 19:39

Oké,semmit nem fogott senki..klassz:D

A hoxán található receptek a recepttárból ch mentes kivitelben.:



[link]

[link]

Atkins hamis bolognai spagetti (Módosítás) (Törlés)

(Megnézték: 364) Húsételek katykóca


Atkins padlizsános hús

Egytálételek arabrab82


Atkins gazdag saláta

Saláták, öntetek mimózalevél


Atkins tofus -kínai kel rakottas

Egytálételek mimózalevél


Atkins kontyos hús/1 adag

Húsételek mimózalevél


Gyors atkins tiramisu

Sütemények, édességek mimózalevél


Tojáspörkölt az atkins diétában

Tojásételek tundek


Atkins cappuccino mousse

Sütemények, édességek gina.g


Eperparfé Dr. Atkins ajánlásával

Sütemények, édességek tinendo


Atkins muffin

Sütemények, édességek Gabus


Tojásos egytálétel Atkinseseknek

Tojásételek Ivett 1


Párizsi Atkinshez

Egytálételek Cicabojsó


Atkins paradicsomos káposzta

Levesek, levesbetétek zsuzsy31


Atkins nyami 1 fázishoz

Egytálételek s-anami


Diós süti Atkins módra

Sütemények, édességek éva*


Rakott Atkinses kelkáposzta

Egytálételek Újév

32. Kamillka (válaszként erre: 22. - Katykóca)
2013. febr. 15. 19:37
Ja, van millió weboldal meg könyv is a témaban-eléggé felkapott, de lehet nincs ideje rá, h végigbújja az összeset és ez bizonyult a legegyszerűbb a számára.
2013. febr. 15. 19:36

Én ezt nem értem.

Mát az is baj, ha valaki receptötleteket kér?

Beszarás...

30. katykóca (válaszként erre: 29. - Bekacomb)
2013. febr. 15. 19:28
Ki mondta hogy bunkó?? Sőt...csak nem nézett körbe mielőtt kérdezett,de nem bunkó,sőt változtatni akaró ember,és ez tök jó...de így nem ér célt.
2013. febr. 15. 19:27
Valaki segítséget kér és egyből lemagyarázzuk? Miért? Azért, mert recepteket kért, még nem egy bunkó...
28. katykóca (válaszként erre: 24. - 8a30904b5b)
2013. febr. 15. 19:26
Jaaj dehogy is sejtek mögé semmit:DD Egyszerűen lehet hogy nem ismered itt még a járást.Baromira sokan raknak föl ebben a témában ötleteket,recepteket,életmód ötleteket.Ha a keresőben nézelődnél látnád,hogy ez a téma bejárt már.De nem akarok én itt a feketeseggű lenni,nézz rá a Norbisokra az SBd-sekre ,az atkinsesekre, a Kikwickesekre,az összes ch mentesre ,és láthatod ennek a témának a telíttetségét itt a fórumon.Nem hiszem,hogy akik igazán ch mentesek,egy ilyen feldobott témára érdemben reciket kezdenek gyűjteni neked,mert kéred őket.Ez annál már régebben zajlik itt,hogy felhívd a figyelmet rá,pont azoktól akik segíteni tudnának...ezét írtam ,hogy inkább keress rá mint kérdezz..de mindegy:DDD
27. katykóca (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2013. febr. 15. 19:19

Na ,ez már más!! én is belinkelem a fórumokat..ha az érdeklődési körbe esnek..Ez tök jó...

De itt a Hoxán van recepttár is:D

26. katykóca (válaszként erre: 21. - D71ef05a8e)
2013. febr. 15. 19:17

Tényleg nem érted??Ez jó:D

Tényleg nem érted hogy én mint XY utánanézek és kikeresem magamnak ami érdekel,vagy én mint XY bekérem az egész portálról az ezzel foglalkozók receptjeit?! Szerinterm nagy a különbség...de tényleg én ülök fordítva a lovon:DDDValszeg...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook