Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkelők klubja és minden ami szépségápolás fórum

Sminkelők klubja és minden ami szépségápolás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
20. Csurmi (válaszként erre: 18. - Akilah)
2013. nov. 21. 14:16
imádom a youtube smink videókat, csomóra fel vagyok iratkozva már :D + nézzétek meg a Luxi hair- videókat. nagyon jók. tök szép a csaj és csodaszép haja van. Na én is valami hasonlót szeretnék, de az enyém nagyon nehezen nő sajnos :S
19. Csurmi (válaszként erre: 16. - Akilah)
2013. nov. 21. 14:13

arcipirosítóval úgy vagyok, hogy vannak olyan időszakaim amikor rajongok érte, van amikor nem. Most pont a nem rajongásos korszakomat élem :D Viszont tegnap tesóm hozott avon újságot és láttam benne egy tök jó kis arcfényesítő golyókból álló dobozkát, nost ezt beszerzem, mert nagyon tetszik, ha az orcám fényes. Szerintem az nagyon szép.


a szemtusom intenzív fekete igen.

18. Akilah
2013. nov. 21. 13:46

[link]


Egyszerű, de nagyszerű.:)

17. Akilah
2013. nov. 21. 13:44

A gél állagút próbálgatom, de eléggé darabos.:/

Valami szupi ecsettel könnyebb volna..

16. Akilah (válaszként erre: 15. - Csurmi)
2013. nov. 21. 13:28

Intenzív fekete?Igen én is vízállót,de most kiszeretnék próbálni másikat is.Köszi.:)

Arcpirosítót használsz?Én most valami szép korallos színt keresek.:)

15. Csurmi
2013. nov. 21. 13:21
én vízállót, mert a nem víz álló nekem nap végére mindíg lekopott. Mostaninak nem emlékszem a márkájára, de bedagadt tőle a szemem. De ez előtt mindíg astort vettem. azt szerettem.
14. Akilah
2013. nov. 21. 13:02
Ti milyen szemhéjtust használtok melyik vált be?
13. Akilah
2013. nov. 21. 13:02
írtam privit
12. Csurmi
2013. nov. 21. 12:54
és hol lehet ezt kapni?
11. Akilah
2013. nov. 21. 12:51

Itt olvashatsz róla:

[link]


Amúgy a szín árnyalat világos nem mindenkinek passzol.light beige.

10. Akilah
2013. nov. 21. 12:44
Nekem nem vált be a garnieres mert kipattogtam tőle zsíros bőröm van, se a Maybelline pure helyette Tonymoly dear me petit cotton antiallergén bb krém koreából és a SKIN79 Snail nutrition spf45 PA+++ ajánlom zsíros bőrre teljesen beleolvad a bőröm színébe és eltünteti a pórusaimat.Fantasztikus.
9. Akilah (válaszként erre: 8. - Csurmi)
2013. nov. 21. 12:41
Pedig népszerű.:)
2013. nov. 21. 12:34
Lehet kipróbálom a BB krémet, még nem is hallottam róla :)
7. ancsika688 (válaszként erre: 4. - Csurmi)
2013. nov. 21. 12:32
Én BB krémet használok ,nekem az Alterra vált be,UVszűrös,nem drága .R.ssmann termék.
2013. nov. 21. 12:30
Ha sötétedni akarsz járj szoliba de ne alapozóval akarj barnább lenni vagy használj bronzosítót mértékkel.
5. Akilah (válaszként erre: 2. - Csurmi)
2013. nov. 21. 12:29

Szia!


Én mostanában csak bb krémet használok.(Koreából)parabén mentes és fényvédős.Alapozóból nehéz megfelelőt találni színben, de folyékony alapozók természetesebbek.A Maybelline,Bourjois estleg az Astor-t próbáld ki, de mindenképp teszteld le az állványokon.inkább legyen egyel világosabb mert a sötét szín elüt a nyakadtól és az nem szép.Bőrtípustól is függ normál vagy kombinált v.száraz vagy zsíros.A szájfény dúsabb hatást kelt a matt rúzsokat kerüld és csak felül húzd ki az ajkadat vékonyan egyel sötétebb természetes árnyalattal nude pink.

2013. nov. 21. 12:27

én imádom a vichy termékeket, csak az ára miatt ritkán jutok hozzá. használtam a dermablend alapozóját, ami tényleg nagyon jó, de napra nem lehet vele menni, mert nagyon látszik, hogy alapozós az arc. Én ráadásul fehér bőrű vagyok és alapozóval szoktam sötétíteni magamon, csak hát ezért ott van az a bizonyos határvonal.

a mostani alapozó amit használok, hát alig fed, viszont csak 500 ft-ba került :) a szemem alá pedig palettáról szoktam kenyni tényleg fedő alapozót korrektor helyett. A lényeg, hogy még nem találtam meg a tökéletes alapozót.

Sajna ezek az olcsóak semmit nem érnek.

2013. nov. 21. 12:24
Szia én ajánlom a vichy folyékony alapozóját! lehet h nem olcsó (bár én akcióban vettem) de nagyon nagyon sokáig elég és jó színválasztással egyáltalán nem üt el és szépen fed, nem maszk hatású :)
2013. nov. 21. 12:21

szia!

én szeretek sminkelni, viszont van egy olyan gondom, hogy nem találok rendes alapozót, olyant ami tényleg fed, de szinte nem látszik h rajtam van, ugyanis a barátomat kikészíti, ha elüt a szín a fejem és a nyakamnál, szóval ha látszik a vonal oldalt az arcomon. Van valamilyen jó tipped alapozóra?

+ másik a szám formája, én szeretném vastagítani, erre használok szájkontúrt, de a pasim azért is kiakad, ha már egy picivel túlhúzom a felső ajkam vonalát... :S szóval neki semmi nem jó :D

2013. nov. 21. 12:08

Várom azok hozzászólását akik szeretnek sminkelni és a szépségápolást.Frizura, köröm, smink...stb

offolást nem kérek!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook