Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sikeresebb, okosabb, szebb testvér- elviselése fórum

Sikeresebb, okosabb, szebb testvér- elviselése (beszélgetős fórum)


1 2
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Tunrida)
2015. jún. 30. 10:26
Nekem mindig azt mondja a tesóm, hogy én voltam a teszt, hogy ő ilyen tökéletes legyen! XD
2015. jún. 30. 10:25

Én bátyám jól is néz ki, maximalista is, szakmailag nemrég nyert el egy nemzetközi díjat, rengeteget utazik, világot jár.

Soha nem fogok a nyomába sem érni.

De én nagyon nagyon büszke vagyok rá!

Fura, de soha nem irigyeltem tőle a sikereit. Mondjuk lehet azért, mert látom, hogy mennyi munka van mögötte.

Azért persze olyan van, hogy haza ér mondjuk éjjel egy kirándulásból, aztán panaszkodik, amiért 3 óra alvás után kell dolgoznia..na olyankor azért megemlítem, hogy "nagyon" sajnállak. :DDD


Mondjuk igaz, hogy családilag csak mi ketten vagyunk egymásnak, meg az egyik nagyszülőm (persze vannak gyerekeim, meg családom, de más az a család, meg más, ha az embernek még vannak szülei, stb). Szóval lehet azért tartunk így össze. De nem hiszem, mert akkor sem irigyeltem tőle semmit kicsit sem, amikor még gyerekek voltunk, vagy akár 10 éve se.

Mondjuk azt utáltam, hogy neki mindig megvolt még a teljes zsebpénze, akkor, amikor nekem már egy fagyira se futotta..:DDDDD

4. csgybzs (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2015. jún. 30. 10:02

:D :D


Én egyke vagyok, passzolok, de amúgy sz.r lehet nagyon.. :S

3. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Tunrida)
2015. jún. 30. 09:59

Nem tudom, de megkérdezem a tesómat :P

:D

2015. jún. 30. 09:55
Örülök a bátyám sikereinek, megdolgozott érte.
2015. jún. 30. 09:47

Ki hogyan tudja (esetleg tudná) elviselni ha a testvére mindenben jobb nála.

Kinézetben és karrierben is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook