Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


124. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 122. - AirMan)
2008. okt. 2. 12:16

Abszolút egyetértek. Aki már abban hazudik, hogy mi célból találkozunk, hogyan várhatja el, hogy várhatja el bárki is, hogy elhigyjem, hogy igazat mond.

Konkrét példa: az Amwaynek nagyon sok tisztítószerét használom, tényleg nagyon jók, a fogkrém, szájvíz, mindk klasszak. Az arckrém család viszont a futottak még kategória - szerintem. Viszont van itt egy fórum, ahol néhányan állítják, hogy a krémekben kőolajszármazékok vannak. Megkérdeztem egy ismerősömet, aki szintén használja néhány terméküket és ő megkérdezte a mentorát, hogy mi az igazság. Na most füleljetek, mi a válasz: ne ezzel foglalkozzon, hanem az üzlettel......... Na, az ilyeneket azonnal ki kellene tiltani mindenféle hálózatból.

123. Margo34
2008. okt. 2. 10:28

Igen, sajnos nem szabad elmondani, hogy hová hívod...

És ez elég ciki, fóleg ha egy jó ismerősöd akarod meghívni!

Hogy attól tartanak e, hogy nem elég jó, vagy attól, hogy a neve miatt már el sem jönnek, ezt nem tudom.Talán éppen ez az oka, hogy sokan negatív tapasztalatokkal gondolnak az mlm-re, és mindenkit egy kalap alá vesznek.

Ez az egész számomra úgy "jött le", mintha szégyellnem kellet volna, hogy mit is csinálok, mit akarok ajánlani. Ha azt várnák el a tagoktól, hogy büszkék legyenek, hogy milyen jó cég és milyen jó marketing, stb., akkor épp az ellenkezőjét kellene csinálni.Bátran felvállalni a céget,és nem titkolózni. Nálunk matricákat ragasztunk a kocsira, meg hasonló reklám termékekkel népszerűsítjük a céget, amit képviselünk.

122. AirMan (válaszként erre: 121. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 2. 08:38

Pont ez az, amiről beszéltem. Túl vonalas és szigorú az Amway üzletépítése nekem. Én vezetőként nem várhatok el kötelező dolgokat egyik alsóbb vonalamtól sem, hisz nem vagyunk alkalmazotti viszonyban, főleg nem kérhetem, hogy hazudjon, vagy kenje a dolgokat.


Ha nem lennénk tisztességesek, akkor nem lennénk hitelesek, ha nem lennénk hitelesek, akkor senki sem bízna bennünk. Az pedig azt jelentené, hogy az általunk képviselt cégben és annak termékeiben sem bíznának.


Az Amway a mellett, hogy kivívta a network marketingesek szabadságát, a tanított technikákkal, a sumák módon történő meghívással sok ember bizalmát elvette. Igaz, hogy ez nem a cégen, hanem annak képviselőin múlott, akik elvakultan, törtetően és önös indokokkal "darálták le" az ismerőseiket.


Ez a technika nem működik ma már, sőt néha életre szóló emlékeket hagy a jelöltben.

121. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 120. - Margo34)
2008. okt. 1. 23:09

Igen, ez elég hervasztó tudott lenni, s nem kevésbé dühítő. Van is egy-két ismerősöm, akiben igencsak megrendült a bizalom, amikor többszöri kérdésemre, hgoy ugye neeeeeeeem.........??? S amikor kiderült hogy mégis, simán ott hagytam. Az egyik éppen a háziorvosom volt......


De azt nem tudtam, hogy nem is mondhatta meg, ez így még szánalmasabb. Ezek szerint maga a cég sem bízott abban, hogy elég jó az amit hallani fognak az emberek???

120. Margo34 (válaszként erre: 119. - AirMan)
2008. okt. 1. 22:05

Szerintem Te bonyolultabbnak látod a dolgot, mint valójában. A Webso, az internetes áruház neve volt, ahhonnét terméket rendeltünk. Azért csak volt, mert már amway név alatt lehet elérni. A Network 21, magam sem tudom mit értettek alatta, de konkrétan soha nem találkoztam vele.


Igen, ez sajnos elég gáz, hogy odamész és azt sem tudod, hogy fizetni kell. Ettől már csak az volt rosszabb, hogy el sem árulhattad, hogy hová hívod szerencsétlen jelöltet, nehogy lelépjen ha meghallja, hogy miről is van szó.

Attól rosszabb nincs mikor bemész valakivel,meglátja mi is a szitu, és hogyan hervad le a mosoly az arcáról...:-(

119. AirMan (válaszként erre: 118. - Margo34)
2008. okt. 1. 08:11

Én nem dolgoztam soha sem az Amway üzletben, bár több Network-21-es és Webso-s családi bemutatón is részt vettem már, ill. egyszer meghívtak egy nyilvános előadásra is, de nem voltam hajlandó pénzt fizetni azért, hogy még egyszer meghallgassam az előadást. Nem a pénzért, hanem az elvért nem ültem be.


1. a meghívó nem szólt előre, hogy itt fizetni kell (1.000,- Ft);

2. lehet hogy jó lehetőséget kínálnak, de nem fizetek azért, hogy valaki a már meglévő hálózatomra építve megnyerjen az Amway-nek. Azt mondják, hogy ennyi befektetést megér. Ja! Akkor a meghívó miért nem fizette ki az én jegyem is? Talán akkor megint meghallgattam volna az előadást és lehet, hogy egy-két termék meg is foghatott volna...


Félre téve a szitut, és az Amway minden úttörő munkáját elismerve, szerintem túl szigorú szabályai vannak, a marketingterv semmi pihenőt nem enged mert a szinteket simán el lehet bukni, illetve túl vegyes a termékpaletta és már azt sem értem, hogy melyik cég, mit csinál, az internetes rész hogy tartozik ide és miért mások a nevek...


Ha valaki jártas e téren, akkor szívesen venném, ha levezetné, hogy ki kivel van és melyik cég hogy kapcsolódik az anyacéghez, ill. miben különböznek egymástól.


Én speciel szeretem az egyértelmű és átlátható dolgokat. A kevesebb és szintvesztés mentes marketingtervet, valamint a fejben tartható és egy-két vonalas termékcsaládot.

118. Margo34 (válaszként erre: 115. - Hetimea)
2008. szept. 30. 20:55
Hallottam, hogy mostanában sokan hagyják ott az Amway-t, olyanok akik már kiépítettek egy szép hálózatot, és keresnek jobbat. Ez is bizonyítja, hogy aki egyszer megértette az mlm lényegét, az nem hagy fel vele, hanem másik "zárat" keres:-)
117. hetimea (válaszként erre: 116. - AirMan)
2008. szept. 30. 13:59

Mindenesetre húzóerőként hat rám minden olyan ember, aki elért valamit az mlm üzletében. Ezt sosem gondoltam volna, de van bennem valami "állatias" erő, egyszerűen nem tudom és nem is akarom elengedni azt a lehetőséget, amit a kezemben tartok, nevezetesen, hogy végre nálam a kulcs az álmaimhoz.. csak sokat kell próbálgatnom a zárban és minden az enyém lesz :))

Erre bíztatok mindenkit!

116. AirMan
2008. szept. 30. 13:33

Gyorsan nagy üzletet...


Valahol (asszem Tonk Emilnél) olvastam, hogy a bizonyíték arra, hogy a piac nem fog soha sem telítődni az, hogy vannak olyanok, akik azért nem csatlakoznak, mert azt hiszik, hogy a piac telített. :))


Valószínű, hogy sok volt üzlettársat áthoztak, mert 2-3 hónap alatt hihetetlen magasságra törtek.

115. hetimea
2008. szept. 30. 08:39

Nagy tudásuk, illetve gyakorlatuk lehet , mert az FLP-ben most már biztosan nehezebb gyorsan nagy üzletet felépíteni.. gondolom sikerült az amway-ből pár emberüket, esetleg csoportot (?) átcsábítaniuk magukkal.. hm..izgalmas :)

van még valamilyen jó pletyi?

114. AirMan (válaszként erre: 112. - Marica615)
2008. szept. 30. 08:29

Igen, átjöttek az FLP-hez. Azt mondták, hogy már rég figyelik az FLP hazai működését, megnézték, hogy ki a legsikeresebb és becsatlakoztak Berkics Miklós frontjára. Pár hónap alatt Soaring Managerek lettek, ami azt jelenti, hogy 5 jogdíjas frontigazgatójuk van már.


Tényleg jöhetnének "titkokat" osztani. Szerencsére a tudásukat és a sikereik titkát az országos rendezvényeken lassan, lassan felfedik.

113. Sznebk2 (válaszként erre: 1. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 30. 00:18

[link]

Itt van egy-két válasz, miért jó MLM-ben dolgozni.

Remélem segítettem...

112. marica615 (válaszként erre: 110. - Margo34)
2008. szept. 29. 22:50

Sziasztok!


Úgy tudom FLP be léptek át, vagy legalábbis azt is csinálják.

111. Margo34
2008. szept. 29. 22:05

Basszus, most olvastam, hogy kirúgták!

[link]

110. Margo34 (válaszként erre: 106. - AirMan)
2008. szept. 29. 22:03

Gidófalviék Amway-ben "utaztak", és ha jól emlékszem ott szép sikereket értek el.

Otthagyták volna valami másért?

109. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 106. - AirMan)
2008. szept. 29. 21:04
Csak nem a billentyűsről beszélsz?? Mármint Gidófalvi Attiláról?
108. hetimea (válaszként erre: 106. - AirMan)
2008. szept. 29. 19:54
Sziasztok.. jó a téma :), szóval Tonk Emilt én is szeretem, fantasztikus előadó, kellemes humorral, jó kis tanmesékkel..Gidófalviék neve ismerősen cseng, olvastam is róluk valamelyik könyvben, de sajnos nem jut eszembe melyikben ...:( ha valóban ilyen profik, ide is bekukkanthatnának egy picit, titkokat megosztani :)
107. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 106. - AirMan)
2008. szept. 29. 16:51
Imádom Tonk Emilt,és nálunk még Dr Sebestyén Tamás professzor is szokott előadást tartani!Mindkettőt szeretem!
106. AirMan
2008. szept. 29. 08:42

Én Tonk Emil előadásait szeretem, bár néha már előre tudom, hogy milyen poén jön, mert olyan, mintha a könyveit olvasná fel - persze profi előadásmódban.


Bence előadásaihoz is volt már szerencsém, mert a mi hálózatunkban rendszeresen (kb. félévente) tart előadásokat az országos rendezvényeken.


---

Nem tudjátok véletlenül, hogy Gidófalvi Attila és Kati melyik üzletben dolgoztak az elmúlt 14 évben? Csak azért kérdezem, mert mint igen sikeres hálózatépítők pár hónapja "átnyergeltek" hozzánk és már nagyon magas vezetői szintre jutottak. Igazi profik!

105. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 104. - Cszsuka)
2008. szept. 28. 22:07
Bár itt egy kicsit off és elnézést kérek érte, de ugyanezt éreztem Müller Péterrel kapcsolatban. Szinte az összes könyve megvan, bár egy részét még nem olvastam, de nemrég voltam egy fesztiválon, ahol előadott és nagyon csalódott voltam. Szinte azt sem értettem, hogy miről beszél. Ha pedig jól értettem, akkor nem akarom!!!!! :)). A szerelem és a házasság összefüggéseiről beszélt. Ahhoz képest, hogy saját bevallása szerint 30 éve szerelmes a feleségébe, elég megdöbbentő dolgokat hordott össze.
104. Cszsuka (válaszként erre: 101. - Hetimea)
2008. szept. 28. 22:05

Érdekes, hogy én voltam mindkettőnek az előadásán, s bár a könyvről beszéltek és azt mondták el, ami a könyvben van, nem az élő tetszett jobban..

Valahogy hiányzik a személyes varázsuk.:I

103. Margo34
2008. szept. 28. 16:38

Dolgozunk...

Nekem is Kyosaki a kedvencem, és főleg a Gazdag papa, szegény papa.

Aztán ott van még Brian Tracy: Maximális teljesítmény c. könyve, ami nem csak az üzlethez ad tanácsokat.

102. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 101. - Hetimea)
2008. szept. 27. 14:52
Kyosakit minden mennyiségben. Nagyon úgy néz ki, hogy jövő év elején személyesen is lesz alkalmam meghallgatni néhány tréningjét :)))
101. hetimea
2008. szept. 27. 13:56

Nógrádit én is szeretem, fantasztikus lenne egyszer élőben is meghallgatni őt, talán egyszer sikerül bejutni az előadására, bár elég ritkán tart itthon szemináriumot..(az is hihetetlenül drága :(( ) tetszett még a Milliomos elme titkai c- könyv, a gazdag 1% gondolkodásáról mesél az író, nagyon olvasmányos és praktikus..

most a sikerkalauzt olvasom, párhúzamosan a kettőt..:)

100. AirMan (válaszként erre: 99. - Hetimea)
2008. szept. 25. 11:58

Bocs, de valóban dolgozgatunk... én is.


Viszont volt itt egy lány, aki egy könyvet keresett. Itt szeretném megkérdezni, hogy Ti melyik könyveket olvastátok, melyik a kedvencetek, melyiket szereti a csapatotok, ill. melyik adta a legnagyobb indítást?


Én a legjobbak között tartom számon:

Nógrádi Bence: MLM II., Hétköznapi harcosok

Tonk Emil: Üzleti patika sorozat

stb.

2008. szept. 25. 11:18

hahóóó, :)

egyedül nehéz beszélgetni! meséljetek :)

2008. szept. 23. 18:17

sziasztok :)


Rég nem írtam, de hát eddig dolgoztam :) végre mindenki itthon van a nyaralásokból, könnyebb a munka mint nyáron. Akkor vadászni kellett az emberekre, most szinte maguktól kopognak :)

Örülök, amikor olyan hozzászólást olvasok, mint pl. sziszipuszié :) Jó látni, hogy vannak még érdeklődő nyitott emberek, akik nem zárkóznak el egy jó dologtól csak azért mert mlm. Én imádom, a legjobb benne talán a saját személyiségfejlődés, amin keresztül megy egy üzletkötő. Nekem is jót tett, férjemnek is édesanyámnak is.. mindenkinek ki kellene próbálnia, nem azért, hogy pénzt keressen vele, hanem hogy lássa mit tud kihozni magából az mlm segítségével. Én tehát bíztatok minden vacillálót, higyjétek el megéri! Jobb ember lehetsz tőle!!

97. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 96. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 22. 12:38
Illetve még azt sem mondanám, hogy dolgozom :))). Csak ülök és mesélek, mint a nagy Vitray :))))
96. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 95. - AirMan)
2008. szept. 22. 12:38
Dolgozik bizony :))
95. AirMan
2008. szept. 22. 12:34
Úgy látszik, hogy kimerült a téma... vagy lehet, hogy egyszerűen mindenki "csak" dolgozik!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook