Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Semmi nem jön össze, pedig teszek érte. fórum

Semmi nem jön össze, pedig teszek érte. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. jún. 2. 21:51
Én is csodálkozom, hogy a fekete festék miért nem fehér, pedig teszek érte!
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 02:51

A baj csostol jon mindig. A jo dolgok meg csepegtetve. Es az "ennel lejjebb nincs" nem igaz. Mindig van.

Kozhely, de nem szabad feladni. Annyi-annyi-annyi szar dolog tortent velem is mostamaban az eleteben, es ez biztosan nem vigasztalt volna meg.

Szarul voltam, de tettem, teszem a dolgom, amit parszor tre modon, mert az erzeseim kihatottak a munkamra, kornyezetemre. De csinalni kell. A munkahelyemen egyre jobban elismernek, mert par kaka nap ellenere jol dolgozok.

Es a lakhatasi gondjaimra most csillog egy kis feny. Nem bizom el magam, de tok spontan jott, hogy talaltam egy jeloltet, akivel megoszthatnam a lakast, amit berlek.

Az exem, akivel egyutt elek, most realizalta magamban, hogy nem is olyan egyszeru jo helyet talalni. Meg megsem olyan olcso, ha nem egy patkanyfeszekbe megy vagy 5-10 emberrel osztozik a furdon egy akkora szobaban, ahol lepni sem lehet (amit mondtam neki). Es nem akar fel event sem alairni. Muhaha.... Egy kicsit karorvendo vagyok, mert o akart koltozni. Ez egy kicsit a karma visszanyalt. Mert hogy jobban utana nezett, es megis olcso es kenyelmes velem lakni, de ha egy estere megkerem, hogy "mozizzon" (es tenyleg szeret mosisni, addig element egyedul is), most mar nem akar, mert en massal hetyegek.

Ha ez a srac nem kivan idekoltozni, lesz mas, o meg mehet igy is, ugy is.

Sok lehetetlen helyzeten voltam mar. Es sokszor feladtam. De vegul labra alltam.

Nincs valaki aki seggbe rugna? Aki szeret?

2022. jún. 2. 00:23
Mindjárt vége a retrogád Merkúrnak 😁 Csak viccelek, néha tényleg kilátástalannak tűnnek a dolgok, de semmi sem tart örökké!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook