Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsen valaki! fórum

Segítsen valaki! (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. bared (válaszként erre: 23. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 3. 16:32

lehet, hogy a napi plusz 5 törzspontért..:DDDDDDDD

/húúúú, ez nagyon rosszindulatú volt:DDD/

viccet félretéve: lehet, hogy valaki bement, akinek nincs köze hozzá, jött valaki, el kellett mennie stb...majd elolvassa később...

33. bared (válaszként erre: 32. - 6d239b08e1)
2010. jan. 3. 16:31
remélem lesz is)) köszi))
32. 6d239b08e1 (válaszként erre: 25. - Bared)
2010. jan. 3. 16:24

aztaa :)

gratulálok :))

még sok-sok boldog évet Nektek :)

2010. jan. 3. 16:23
Korai volt vagy sem..ez nézőpont kérdése, kinek mi a korai :) Ha jó volt, akkor egészségedre, de szerintem se keresd a pasit.Ha akar majd keres. De ez a megfektetjük dolog és 2 nap múlva jelentkezünk, nem valami biztató. Olyan: "Majd felhívlak!" szaga van a dolognak.
30. fbb53e1d99 (válaszként erre: 29. - 4278f24526)
2010. jan. 3. 16:20
Kiírja ide, h segítsen valaki, aztán lelép..wazze...
29. 4278f24526 (válaszként erre: 23. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 3. 16:18

Dehogyisnem! XD


Na jó, viccen kívül nem jó ómen ez, de én azért felhívnám a srácot. Ha nem venné fel a telót, vagy kitérő választ adna, egyből tudnám, hogy mi van, és elfelejteném sürgősen..

2010. jan. 3. 16:16
Szerintem ez a eset arra jó, hogy levond a tanulságokat: legközelebb hasonló szöveg hallatán mondhatod, hogy a hülyék a szemközti házban laknak!! Ha viszketne, inkább egyedül vakarnám meg, minthogy bedőljek egy ilyen hülye szövegnek...
27. fbb53e1d99 (válaszként erre: 25. - Bared)
2010. jan. 3. 16:16
jó, de gondolom, nem így viselkedett a párod?:)
26. Sirga
2010. jan. 3. 16:14
Korai volt, csak annyi célja volt, hogy ágyba vigyen. Szerintem akkor okozod Magadnak a legkisebb fájdalmat, ha minél előbb elfelejted - illetve csak tapasztalatként emlékszel rá! Azt írod, sokszor nehéz kiigazodni rajta. Nem lehet, hogy össze-vissza hazudozik, és ő maga is elfeljti?
25. bared (válaszként erre: 24. - 6d239b08e1)
2010. jan. 3. 16:12
nálunk 3 nap, ennek 7.5 éve, és 5 éves házasok voltunk decemberben))
2010. jan. 3. 16:09

tényleg vannak esetek, amikor nem korai a 3 hét... nálunk pl. másfél hét után történt meg a dolog, mindkettőnknek első alkalom volt, de azóta is együtt vagyunk...másfél éve :)

de szerintem ez nem az a helyzet... :(

ha akarna valamit, már biztos, hogy hívott volna...

2010. jan. 3. 16:09
Ezt én nem értem..mért indít valaki egy fórumot, ha le se xarja a válaszokat?
22. bared (válaszként erre: 21. - Survivor3)
2010. jan. 3. 16:08
nem nézel te túl sok romantikus vígjátékot?DDD
21. survivor3 (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2010. jan. 3. 16:07

Szia!

Nem biztos, hogy korán volt.

Hívd fel telefonon, hogy kieshetett nála a fülbevalód, vagy valami ékszered és meg kéne keresni.

2010. jan. 3. 16:06

Szia!


Az, hogy valakit "megtart" amíg nem jön más, elég gáz.

Szerintem nem fogja kidobni a másikat.

Ez tipikus pasi duma :(

19. bared
2010. jan. 3. 16:05
szerintem ne temesd még ezt a dologt, de mindenképpen várd meg amíg ő keres téged!
2010. jan. 3. 16:04
Én mindig az elején tisztázom a helyzetet. Nincs azzal gond, ha egy pasi csak szexelni akar csak akkor ne áltasson már azzal, hogy komoly kapcsolatot keres. Arra sincs recept, hogy mikor korai a szex. Volt, hogy elsö este megtörtént mégis több mint 3 éves kapcsolat lett belöle, de olyan is, hogy fél év után voltunk elöször együtt és ö a férjem lett késöbb. Egyébként én felhivnám és tisztáznám a helyzetet, szerintem jobb tudni a dolgokat. A pasi el is titkolhatta volna a szeretöjét de nem tette. Kérdezz rá nyugodtan!
2010. jan. 3. 16:01

Na, nézzük a jó oldalát! Ha neked jó volt vele lenni, akkor nincs gáz!

(Én nem hinném el, hogy a másik csajt lekoptatta, de ez én vagyok!:o)


Azt mondtad, nem vagy szerelmes, akkor annyira nem törhette össze a szíved. Szerintem is (egyenlőre) hagyd a srácot! Ha valamit szeretne, ha komolyan lehet venni egy normális kapcsolat szempontjából, jelentkezni fog, ha meg nem, akkor remélem volt egy klassz estéd, tapasztalatnak jó volt, és megmarad az esély, hogy egy tényleg normális fiú kerüljön az életedbe! (Én azt gondolom, ha egy kapcsolat az elején macerásan indul, általában jobb, ha nem gabalyodsz bele! Neked lesz csak sz@r, azt meg minek? (...)


Egyébként meg ne rágódj azon, hogy korai volt-e ágyba bújni, vagy sem, mert felesleges! Már megtörtént!

16. szika
2010. jan. 3. 16:01
Most látom, hogy 21 éves vagy... akkor miért írod, hogy 24 leszel? Bár biztos leszel.. pár év múlva.
2010. jan. 3. 15:59

"...csak amíg nem jön más, addig tartja meg..."


Milyen ember az ilyen? És te még többet akarsz tőle? Ez véleményt alkot rólad is. :(

14. szika
2010. jan. 3. 15:58
Hát kislány, jól átvertek. De basszus eleve ez a duma, hogy megtartja, amíg nem jön más. Nem volt gyanús kicsi sem? Meg ez a jégcsap sztori... Ezek a pasik mindig találnak maguknak valakit ágymelegítőnek, amíg vannak olyan lányok, akik félreteszik az agyukat, amint valaki ledugja a nyelvét a torkukon. És most durva voltam, gonosz, meg minden. De legyen már eszetek lányok. Erre nem lehet tartós párkapcsolatot alapozni. Nem vagy szerelmes. Még. Hát nnna.. Én ennek már oviban sem dőltem be.
13. kisis
2010. jan. 3. 15:57
- Bocsi de máskor legyél ovatossabb! - szerintem átvágott! - de ha nem azt is tudasd velünk.
2010. jan. 3. 15:56
Valószinű.Legkönnyebb mindent elkapkodni.A végén meg csak nézel,mert bajban leszel!
11. 3da32a728c (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2010. jan. 3. 15:54
A szakirodalom szerint az első randi után egy héten belül keresnie kellene, de mivel ez a kijelentés a női magazinok egyik sara csupán + nálatok első szex volt és nem első randi, így azt kell mondjam: hagyd a francba. Engem legalábbis eddig még mindig kerestek a szexelés után és nem napok múlva... Másik pedig: 30 éves srác diszkóba jár? Ennyi idősen szerintem már csakis könnyű numerákat keres ott az ember, főleg ha nyíltan vállalt szeretője is van...
2010. jan. 3. 15:54
Én egy határozott nő vagyok és csak azt tudom mondani,amit Én tennék.Felhívnám és kerek perec megkérdezném mit is akar.Ha nem akar semmit,megmondja,ha pedig szeretné folytatni,azt is közli.
2010. jan. 3. 15:54

ne keresd!

de őszintén, szerintem ő nem akar semmi komolyat tőled...akkor már keresett volna...max. akkor fog, ha megint "akar egy menetre".. sajnálom, de szerintem jobb lenne hagynod az egészet, és keresni egy normális srácot...neki csak a tested kell...sok sikert!

8. e773b192c8 (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2010. jan. 3. 15:53

Szia szerintem is korai volt még az "ágyjelenet" de utólag okos az ember mindig:)


Ne keresd szerintem se, igaza van az elöttem szólóknak, majd keres ha akar valamit, ha meg nem akad még elég manus a világon, nem maradsz egyedül :D

2010. jan. 3. 15:53
hát sajnos lehet,h csak ennyit akart, és ez milyen szöveg,h ő minek keressen?!
2010. jan. 3. 15:52
szerintem téged nagyon csúnyán átdobtak a palánkon...:(((
2010. jan. 3. 15:52
szerintem csak arra hajtott h megfektessen aztán annyi.ez biztos.és az is hogy megvan neki az a csaj.Nekem van egy barátnőm ugyanez volt nála a helyzet csak ők vonaton találkoztak és megakarta fektetni a bnőmet de ő időbe rájött hogy még van az a másik csaj neki
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook