Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsen valaki! fórum

Segítsen valaki! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 3. 15:50
Korai, volt, ne keresd, de szerintem ő sem fog téged:(
2010. jan. 3. 15:50

szia!

Honnan tudod hogy nincs meg neki a csaj? szerintem ez nagyon korai volt .

2010. jan. 3. 15:49
Tényleg ne keresd. Ha akar valamit majd ő keres.
2010. jan. 3. 15:47
Sziasztok. Van egy kis problémám. Röviden, az, h. megismerkedtem három hete egy sráccal egy buliban. Szóba elegyedtünk. Már először megvolt az a szikra. Én 24 leszek, ő 30 éves. Hazakísért..megcsókolt, több nem volt. a vonzódás végig megvolt. Utána nem sokkal megint találkoztunk ugyanazon a szórakozóhelyen, és kérdezte, miért nem voltam múlt héten buliba. Stb. Végig ott volt mellettem, velem beszélgetett, ilyenek. Meg mindig csipkelődtünk egymással. Megint hazakísért, szintén csókolóztunk, más ismét nem volt. Ekkor már elkérte a számom. Majd ő is elküldte sms-ben az övét. Ja, azt elfelejtettem megemlíteni, h. neki van, v. volt egy szeretői kapcsolata, de nem is szereti meg semmi, csak amíg nem jön más, addig tartja meg. Legalábbis azt mondta. Eléggé szórakozott a srác, sokszor nem is tudok rajta kiigazodni, mert egyszer ezt mondja, máskor meg azt. A lényeg az, h. szilveszterkor felhívott, én meg odahívtam arra a helyre,ahol mi is voltunk, beszélgettünk, majd elmentünk hozzá. És megtörtént a dolog... Szerintetek ez túl korán volt? Nem tudom. Három hete ismertem, és akkor taliztunk harmadszor Közbe meg sms-ek voltak. Azt mondta, már nincs meg az a csaj neki, mivel velem összejött. Így többet nem lesz vele. De két nap eltelt azóta, és még nem keresett. De azt hozzá kell tennem, mindig azt mondta eddig, h. én jégcsap vagyok, meg hogy én nem is akarom őt, minek keressen. Nem vagyok belé szerelmes, (még), de én nem akarom, h. ez ennyibe maradjon. De lehet, csak azt akarta. Nem értem. De ugye, én ne keressem? Várom a véleményeket. Legalább párat! Köszi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook