Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2011. okt. 23. 17:20

Sziasztok!! Uj regiző vagyok és pont egy ilyen fórumot kerestem röviden leirnám kicsi történetem mert bár sok hasonlot olvastam az enyém szerintem speciális :(

Ott kezdeném hogy nagyon vágytam már második babára 4 éve vagyok a párommal , elég sok minden zajlott le a kapcsolatunkban amég ugy éreztem tegnapig hogy minden oké, nekem előző házasságombol van egy 5 éves kislányom, 30 vagyok és ugy éreztem jöhetne már a tesó. . . ami most meg is történt hogy teherbe estem , elősször a párom is velem örült, csak közben felvették egy tanfolyamra és kiderült pont 9 honapig tart , novemberben kezdődik. ez idő alatt 50 ezret fog havonta kapni, és most azon vitáztunk össze hogy ő elhalasztaná mégis a babát ugy 3 évig és most inkább ne tartsuk meg . mostanra a vitánk odáig fajult hogy azt mondta döntsem el mit akarok tartsam meg és akkor neveljem a kettőt mert ha végez a sulival 3 évre kimegy külföldre, és nem akar most ezzel bajlodni :'( a történethez még annyi tartozik hogy nem lakunk jelenleg együtt 2 év együttélés után tavaly hazaköltöztünk én is a szüleimhez és ő is mert egyedül én kerestem és sok volt az albérlet! Teljesen tanácstalan vagyok, a szivem megszakad!!! :((

2723. 04e95f637a (válaszként erre: 2710. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 17:07

Szia!Bocsi,eltűntem itthonról!Eddig senki nem írt rám,de gondolom(nem vagyok pesszimista) nem is fog!

Eléggé rossz a helyzet,és nem is vagyok pesti!

Zalában élek,itt nincs lehetőség!

Egyik szakmámmal sem,sőt amúgy sem tudok elhelyezkedni,pedig rengeteg dologhoz értek!

Adtam már fel több hirdetést,járok interjúkra,de az a tapasztalatom,hogy igazából mindenhol megvannak az emberek,még idő előtt,de sajnos nekik meg kell hirdetni!:(

2722. mumster (válaszként erre: 2721. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 16:10

1.500/hó, de ilyenkor minden fillér számít, azért ugye megigényelte?

Ezért jó, amit írtam az X%, de minimum Y ft/hó, mert akkor mindegy hogyan dolgozik a pasi, a minimumösszeg bejön.

Lehet bejelentett állása, csak maximalizálva van, mennyit dolgozhat, de inkább ezt válassza, mert egy esetleges gyerekelhelyezési pernél ez pozitív, hogy van normális állása. Táppénzre, munkanélkülire is jogosult lesz így. Ezzel nem játszanék, ha lehetősége van egy bejelentett, biztos állásra.

Miért kéne tavaszig bepasiznia? Hogy legyen, aki eltartja? Izé, ez olyan, na , izé. Vagy utána már a mamától nem lehet majd pasizni?

Az anyukája sem tud gyesre menni, ha három műszakban dolgozik, az is több, mint a megengedett heti 30 óra. de ha gyesre is megy, attól nem kapja meg gyereket, csak ha mellette a gyámja is lesz/lenne. Ha a nagyi van gyesen, de anyuka neveli a gyerekét, akár munka mellett is, akkor egyszerűen majd lejár a gyes a kicsi 3 éves korában és kész, ettől nem keletkezik joga kislányra az anyával szemben. És bármikor visszacserélhetik a gyest is, lehet vele újra az anyuka gyesen.

2721. 0b18315731 (válaszként erre: 2720. - Mumster)
2011. okt. 23. 15:41

Annak utána nézett 1800 ft-al járna csak jobban.Apuka rafkós hűtőházba dolgozik papíron 4 órába van bejelentve amúgy állítólag 12 órát dolgozik.

Igen most ott tartunk,spóroljon a rezsin,hétközben itt lesznek nálunk,Párom úgy is dolgozik,engem meg feltehetőleg nem akadályoz a munkámba.Igen ha bejelentett meló lenne az nem lenne jó,mert nem kapná mellé a gyest.

Nem tudom,mamája jönne majd vissza a lakásba,tehát tavaszig bekéne pasizni is,de hol kezdjünk hozzá azt sem tudom,nekem nincs olyan ismerősöm aki esetleg nyitna egy egyéves gyerekre is.

Az anyját meg nem értem,3-om műszakban dolgozik bevállalná gyesre a kislányt,szomszédcsajszi meg menjen el dolgozni.Nekem viszont necces,hogy nem egyévre akarnák a kislányt,szóval nem ők szenvedték ki...olyan wáá,szóval ötleteket kérek.

Rezsire való ötletem van,este kell így csak fűteniük mi meg általányba vagyunk,kibírjuk,felőllem itt is főzhet a kicsire annál kevesebb lesz a rezsije.

2720. mumster (válaszként erre: 2717. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 15:27

Bocs, ezen most akat meg a szemem. Bejelenthetik, nem hinném, hogy egy önkori ezzel játszana. Viszont legyen 6 órásban. Ha meg csak a 8 órás megy lehet azzal is jobban jár, ha meg megszűnik a meló, még mindig visszamehet gyesre.


Egyedülállók csp-jét megigényelte már? Viszamenőleg három hónapra van rá lehetősége.

2719. mumster (válaszként erre: 2717. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 15:25

Ha tavaszig lakhat csak ott, utána van hova mennie? Mert ha nem, akkor már most nyújtson be igényt lakásra az önkorinál!


Az nem baj, ha lassú, kétkezi munkára mindig szükség volt és lesz. A lényeg, hogy le legyenek tisztázva a dolgai, onnan már gondolom elmenedzseli magát, csak addig szüksége van a segtségre.

Jó, hogy segítesz neki, mert az ilyen típusú emberek könnyen elveszhetnek, puszán a lassúságuk miatt. Holott egyébként rendesen dolgoznak, ellátják a családjukat, csak hát a problémamegoldás nem az erősségük. Sok sikert!

2718. mumster (válaszként erre: 2717. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 15:22

Értem.

A gyt-t nem tudom pontosan hogyan van, az biztos, hogy nem rövid menet, de úgy tudom, hogy van arra lehetőség, hogy rögtön megállapítsanak egy összeget (pl ezt a 10 ezret) és a per során majd eldöntik mennyi is lesz a gyt, ha a 10-nél több, akkor visszamenőleg a különbözetet ki kell apának majd fizetni és onnantól a megítéltet fizetni. Célszerű úgy kérni, hogy a jövedelem X%-a (ált 15-25%), de minimum Y összeg (pl 20000/hó). Így ha olyan a fizuja, akkor több jut a gyereknek is, ha meg nincs jövedelme (ha csak papíron is), akkor is fizetnie kell a minimum összeget.

Esetleg belevehető, hogy évente-kétévente, a minimum összeg az infláció mértékével növekszik. Így nem áll elő olyan helyzet, hogy 5 év múlva is a mostani 10 ezret kapja, aminek a vásárlóereje kb nulla lesz. Nem kell külön per a gyt emeléséért.

Van a bíróságon ingyenes tanácsadási nap, ott el tudják mondani mi a menete. Mellette én rögtön kérném a gyermekelhelyezést és a láthatás szabályozását is, elkerülendő a későbbi félreértéseket. Amíg az elhelyezés nem tisztázott, addig apuka bármikor felkaphatja a gyereket és helló, majd lehet perelni.

2717. 0b18315731 (válaszként erre: 2716. - Mumster)
2011. okt. 23. 14:51

Igen,igazad van,de ez valami önkormányzati valami,de már rájuk írtunk,hogy ezt lehetne esetleg úgy,hogy nem jelentik be?Várjuk a választ.Éretségije van.Én is gondlokoztam azon,hogy konyhai kisegítőnek a környékben bármi,mert kicsit lassú az anyuka,vagyis nem tudom hogy írjam,szóval logikával van gondja,tehát habár nem észrevehető rajta,komolyan nem,de nehézkes,tehát minden meló ami pénzhez kötött úgy értem,pénztáros,eladói...kilőve.

Egy mesekönyve van,olcsó használtruhákba van a kislány most is,tehát az megoldott...azt én is tudom koordinálni.

A nagyszülő lakásában lakhat tavaszig.

Sajnos nekem nem tud segíteni meg nekem is van főnököm,tehát nem tudom megoldani a melót neki,ha tudnám már megoldottam volna.Viszont annyit igen,hogy amíg ő dolgozik naponta 3-4 órát annyira bevállalom a lányt.

Én úgy tudom,hogyha bíróságra megy,gyerektartás végett akkor is jó pár hónap mire lesz belőle valami.Ugye?Ugyanis apuka ebben a hónapban 10 ezret adott és kész..viszont bíróságra meg nem óhajt menni.

Az is a gond,hogy kezd depis lenni a 24éves hölgy mert úgy érzi mindenkinek teher.A szülei sem korrektek szerintem,mert az anyja menne a kisivel gyesre,de bezzeg a lánya nem kell otthonra?Undorító,komolyan,nagyon sajnálom és szeretnék neki segíteni:-(

2716. mumster (válaszként erre: 2714. - 0b18315731)
2011. okt. 23. 14:43

Oks, akkor majd írd meg mekkora méret kell ruhából és cipőből, aztán megnézem mit találok ebben a méretben.

Ami még eszemb jutott:

- bababörzék: olcsón lehet beszerezni a szükséges dolgokat, vannak ingyen vagy 100 forintért is vihető holmik. Ilyen kicsiknek általában rengeteg cucc szokott kint lenni, könyv és játék is. Eddig sem volt neki könyve és játéka? Megnézem azokat is, mik maradtak.


- takarítást, főzést, nagyobb háztartási munkákba besegítést is hirdethet-vállalhat még


- netes és borítékolási munkához sok szerencsét, de a nagy része kamu, ha bárhol előre kell fizetni, akkor tuti az, ne tegyétek (bocs, ha z nektek is evidens)


- esetleg vendéglátóhelyeken, kifőzdékben, iskolákban lehet még megkérdezni, hogy nincs-e szükség kétkezi segítségre, olyat elvileg szoktak keresni


- gyes mellett otthonában korlátlanul végezhet munkát, munkahelyre bemenőset pedig max napi hat, illetve heti 30 órában - efölötti munkaidőnél már nem jár a gyes sajna


- mi a végzettsége, mit tud vállalni, hátha tud valaki itt munkát ajánlani

2715. 0b18315731 (válaszként erre: 2713. - Mumster)
2011. okt. 23. 14:36
Semmi gond én meg gyorsan írok és én is néha félreütöm:-)Azt is köszönöm hogy legalább te hozzám szóltál,kezdtem elkeseredni,hogy ennyi ez az ország:-(((
2714. 0b18315731 (válaszként erre: 2712. - Mumster)
2011. okt. 23. 14:33

Végre valaki,nagyon szépen köszönöm.


Igen ezeknek a segélyeknek a héten utána nézünk feltétlen igen gyes+családi pótlék.Ruha méret és cipő x passz,de ezt még ma megtudom.


22 ker amúgy,de bővebbet priviben egyeztethetünk ha gondolod.Egy éves múlt és persze a bölcsit beszélgettük,de elvileg fél év mire bekerülhet,emellett valami borítékolási és neten végezhető melókat nézegettünk ma.


Inkább játék kellene és mesekönyv mert plüssfigurák tömkelege van,de készségfejlesztő játék nincsen csak egy kettő,de mesekönyv például abszolút nincs.

Én tudom,hogy sokan nem valósat állítanak,de én egy őszinte nőci vagyok és a leírtak valósak.Én azt se kérem,hogy mindenki ide adjon címeket,hanem írjanak azok akiknek segítség kell és írjanak azok akik segítenének aztán zavarják le priviben....

Szerintem igen is sok embernek kell,kellene valós segítség.

Most itt az általam említett szerencsétlen kis anyukának is.

Köszönöm szépen.

2713. mumster (válaszként erre: 2712. - Mumster)
2011. okt. 23. 14:27
Bocs az elütésekért, de mindjárt lebólintom a monitort olyan álmos vagyok.
2712. mumster
2011. okt. 23. 14:25

Munkaajánlatokat én is szívesev vennék :)


Azt hiszem az emberek sokat csalódtak már, nagyon sok a kamurászoruló, ez sajnos a valódi segítségreszorulókon csattan. Másrészt úgy látom manapság az emberek ha tehetik pénzé teszik a dolgaikat, ha pedig nem tudjákvagy akarják akkor családon, ismerősi körön belül is hamar gazdára találnak ezek a holmik.


Mekkora a gyerkőc? Neme? Ruhamérete? Lábmérete? Van ami konkrétan kell/sürgős? Pl téli cipő, harisnya, overál, sapka, sál? Benti ruhák is? Vagy az van? Helyileg hova kell eljuttani? Szétnézek itthon, tuti vannak cuccaim, kérdés mire van szüksége. A konkrét kéréseket sokszor könnyebben, hamarabb lehet teljesíteni. Készítsen egy listát.


Amit be tud vállalni otthon is:

- varrás: apró javítások, igazítások is

- gyerekmegőrzés

- dolgozó anya gyerkőcének böli-ovi-suliba hordása

- ebédhordás időseknek, rászorulóknak

- ezeket a hirdetéseket kiteheti védőnő-orvos-böli-ovi-suliban



Ha ennyi a havi bevétele az valószínűleg gyes+csp, emellett viszont jogosult gyerekvédelmi támogatásra, lakhatási támogatásra is, átmeneti segély, rendkívüli segély.... önkormányzata válogatja mit és mennyit ad irány a gyermekvédelem és az önkormányzat.


Nem tudom mi a végzettsége, de gondolkodjon előre. Most indul a keresztfélév a felsőoktatásban, jelenkezzen közeli, államilag innszírozott szakra. Vagy nézzen köül a helyi okj-s tanfolyamok között. Ha esetleg nincs érettségije, iratkozzon be suliba. Még van 1-2 éve otton a babával, ha meg tudja oldani és utána könnyebben találht munkát.

2011. okt. 23. 14:03

Hm-hmm elhiszem,hogy vasárnap van,nah de ugye rossz idő és ugyebár sokan nem mentek el tüsszenteni feleslegesen?Inkább itt a helye mindenkinek ezen az oldalon:-)


Nem hiszem el,hogy ennyi?Nem létezik,hol vagytok segítőkész emberek?

2710. 0b18315731 (válaszként erre: 2709. - 04e95f637a)
2011. okt. 23. 13:42

Szia!Remélem kapsz ötletet,remélem hogy ez a fórum sokak számára sikeresen zárul majd.


Nem szégyen segítséget kérni másoktól és nem szégyen segíteni.


Szóval hajrá,jussunk egyről a kettőre.


Gyertek magyarok segítsünk a magyarokon.

2011. okt. 23. 13:40

Egy jó munkára nekem is szükségem,lenne :)


ui:szarban a haza!!

2011. okt. 23. 13:38

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni.

A környezetemben él egy elkeseredett kismama,magára maradt télire és 39.900 ft/hóból kénytelen kijönni és az apuka segítségére nem számíthat.

Bármilyen segítség jól jönne értem én itt akár az 1 éves kortól nem használt már megunt babaruhákat,ötleteket otthon végezhető munkára,gyerekcipőt,megunt mesekönyvet,játékot bármit.Azon kívül várom ide az olyan embereket is akiknek szintén segítségre van szükségük és az olyan embereket akik tudnak segíteni.

Én úgy gondolom vannak még az országunkba olyanok akik szívesen segítenének a másikon,hiszen ők sokkal jobb anyagi körülményben élnek és nevelik a gyerekeiket.Segítsünk,segítsetek.

Én munka keresésben segítem már az illető hölgyet,anyagilag sajnos nem tudom,gyerekem meg nincs,tehát gyerek holmikban,játékokban sem tudom.

Bárkitől szivesen fogadom a privát üzenetet ebben a témában.

Köszönöm előre is:Doris

2707. tunkov
2011. okt. 22. 18:16

Sziasztok!

Egy Gyálon lakó csoporttársam nehéz helyzetbe került, egyedül neveli a gyerekeit, és sajnos az alacsony fizetéséből már nem tellik téli tüzelőre.

Akinek van felesleges bármilyen tipusú kazánban eltüzelhető lomja, tüzelője, kérem segítsen és hívja az alábbi telefonszámot:0670-3605343

Köszönettel:T

2706. a0c1361e44 (válaszként erre: 2685. - 5388512a59)
2011. szept. 27. 16:52

Ha még érdekel:

Opel Tigra 1998 évjárat lejárt műszakival azonnal elvihető sűrgősen helyiány miatt!! Az autó magyar országi, forgalmi, törzskönyv van, érdeklődni csak telefonon: 70/6006937


Ezt a hirdetést az expresszen találtam és ma 16:24 kor adták fel.

2705. kefekötőke (válaszként erre: 2704. - A0c1361e44)
2011. szept. 21. 14:40

Már megint ronda gonoszak voltunk,nulla empátiával.

Az új védőügyvéd már törölte magát.))

2704. a0c1361e44 (válaszként erre: 2703. - Kefekötőke)
2011. szept. 21. 14:21

Igen, igen... egyre biztosabb vagyok benne.


Köszi a megerősítést!

2703. kefekötőke (válaszként erre: 2697. - A0c1361e44)
2011. szept. 21. 13:35

"És biztos vagyok benne, hogy te vagy aki kérte a segítséget is azaz Polipo=Kirike14,..."


Ezt írod te egy vadonatúj regisztrált tagnak,aki teljesen véletlenül épp abban az időben regisztrált (2011.09.21. 08:48),amikor egy Polipo nevű "elhalálozott" és töröltette innen magát.


Én bátorítalak,jó a megérzésed.

Nem kell neked itt magyarázatként a családi dolgaidat kiteregetni.

Mivel a friss regisztrált tagunk egy pillanat alatt olyan bátor lett ,hogy név szerint megszólított engem,méghozzá primitívnek nevezett,mert a helyesírást kértem számon,nálad reagálok a témára.

Nem kell "vadászkutyának" lenni ,hogy kiderüljön a két nicknév között szoros kapcsolat van.

Össze kell hasonlítani a két név alatt írt szövegkörnyezeteket.Néhány szó,-és igen,-a helyesírási hibák mindkét név alatt szinte ugyanazok.

A megszólítás mindkét névnél:"tisztelt fórumozok",így kisbetüvel kezdve,minden mondatkezdés kisbetű,és az azonos szóhasználat:

"a másik,anno,enpátia,namármost,??? "


Az is nyílvánvaló a személyes adatokból,hogy mindketten egykorúak és egy a lakóhelyük.


Mégegyszer mondom én kék irisz-nek válasoltam ,nem kérek reagálást az új tagtól,legfeljebb bocsánatkérést.

2702. a0c1361e44 (válaszként erre: 2698. - 1bf8b74f75)
2011. szept. 21. 12:18

És miért vagyok ezen az oldalon?

Gondoltam segít ha elmondom, hogy ilyet nem tehet egy bank, de úgy látom, hogy sokkal fontosabb az autó...

2701. globus (válaszként erre: 2695. - 1bf8b74f75)
2011. szept. 21. 12:17

Ne haragudj, de olyan átlátszó vagy, mint az ablaküveg.

Legalább a stílust, írásképet változtatnád meg, minden más erőfeszítésed még jobban kiemeli, hogy valamiért hazudni kényszerülsz.

2700. a0c1361e44 (válaszként erre: 2699. - 1bf8b74f75)
2011. szept. 21. 11:59

Az empátia belőled hiányzik nem belőlem!

Mikor viszik tőled az autót? Mert gondolom te adtál nekik, vagy ha nem is autótm, akkor fizeted helyettük ugye? Hiszen te segíteni jöttél. Bár a segítséged abból áll, hogy olyanba is beleköss, aki nem a segítség fontosságát vitatta, hanem azt, amit elvileg tettek velük.


Ostoba, aki hagyja, hogy elvegyék mindenét véletlenül, mert összecserélték egy ugyanolyan nevüvel. És nem nem vitatható! Ha velem ez történne az biztos, hogy mindent megmozgatnék! A lakásból nem tudtak volna kitenni az biztos! Beperelnék mindenkit, aki hozzákapcsolható az ügylethez.

2011. szept. 21. 11:48
bocs irisz! helyesbíttek! ucso mondat belőletek....
2698. 1bf8b74f75 (válaszként erre: 2696. - A0c1361e44)
2011. szept. 21. 11:35
tévedsz kedves Irisz!én én vagyok és nem vagyok annyira ravkos hogy más legyek aki vagyok.!egyszerüen nem tudok elmenni az emberi birkaság mellett és sajna de hát kit érdekel mindig a nagypofám miatt sorolnak be olyannak amilyennek.nem dugom homokba a fejemet és kicsit kiakasztó ha valaki ide téved mert birka módjára azt hisz ez egy empatikus oldal akkor rögtön izekre szeditek.csak azt nem értem ha ennyire lenézitek a bajbanlevöket miért ezen az oldalon vagytok???a másik:élettörténeted valójában elszomorittó nekem 3honap alatt halt meg két testvérem és az apám.miután férjhez mentem anyám rákos lett menthetetlen honapjai voltak vissza mikor diagnoztizálták.20évesen én fürdettem gondoztam és mindezt mosolyogva mert az orvosa szerint amig ő nem beszél az állapotáról addig mi sem tegyük ezt.egy magatehetetlen roncsot csinált a betegség anyámból és az utolsó óráiban is ott ültem az ágya mellett mert nem akartam elhinni,hogy tényleg órák múlva megfog halni mint ahogy az orvos mondta.egyébként elnézésedet kérem tényleg összekevertem egy két hozászolást de talán a tegnapi hölgyek érteni fogják a lényeget akikre valójában vonatkozik. de talán abban igazam lehet ha meggyőződsz róla,hogy ha visszaolvasod az előző véleményeket több hónapra visszamenőleg bárki szerencsétlen ide tévedt rögtön rátámadtak egyesek....egyébként meg azt gondolom bárki aki megtapasztalta,hogy milyen az emberi nélkülözés abban egy bizonyos mértékü empátia részvét megértés kialakul.belöled ez sajnos hiányzik....
2697. a0c1361e44 (válaszként erre: 2694. - 1bf8b74f75)
2011. szept. 21. 11:04

És biztos vagyok benne, hogy te vagy aki kérte a segítséget is azaz Polipo=Kirike14, de azt gondolod, hogy így könnyebb visszavágni.

Nevetséges vagy!

2696. a0c1361e44 (válaszként erre: 2695. - 1bf8b74f75)
2011. szept. 21. 11:02

Valamit nagyon összekevertél!

Nem nyomoztam utána, nem olvastam hozzászólását ezen a fórumon írton kívül. Kivel keversz?

Gúnyt űztem valamiből? Nem hiszem. Pusztán leírtam, hogy mindenkinek vannak tragédiái. Van akinek a műkörmének elvesztése vannak olyanok, mint én is akinek más típusú.

Nem gúnyból írtam le pár szóban a saját életemet, de ha gondolod leírom részletesen.

És ám legyen: 21 évesen mentem férjhez, a szülésem előtt 2 héttel egy napon derült ki, hogy a férjem azaz a gyerekem apja rákos és az anyukám is meghalt, aki 3 nap múlva lett volna 40 éves. Jött 2 kemény év. Anyukámat a szülésem utáni napon temették nélkülem és a férjem nélkül, mert én akkor szültam a férjemet pedig akkor műtötték először. Szülésemkor a férjem így nem volt ott, sőt azt sem tudtuk a másikról, hogy él e, jól van e? Aztán indult a kemoterápia és az idegesség, hogy életben marad e a férjem. Meggyógyult! De aztán meghalt az apukám is 55 évesen, majd a nagymamám is, a férjem apukája aztán a férjem anyukája. Néhány éve munkanélküli lettem. Az addig 200 ezres nettóm helyett 3 hónapig 57 ezer ft munkanélkülit kaptam, majd 36 ezret és kirúgták a férjemet is. Semmit nem tudtunk fizetni ebből a pénzből, így eladtuk a lakásunkat, amin deviza hitel volt, annyi maradt az árából, hogy 2 havi kaucciót kifizettünk és el tudtuk vinni a cuccunkat. Aztán én is beteg lettem, műtét és azóta is gyógyszer. Munkanélküliségünk alatt a fiúnk épp érettségizett, de nem tanulhatott nyugodtan, mert diák munkásként dolgoznia kellett, hogy enni tudjunk és ne beszéljünk az öltönyről, bankettről, stb. Nagy nehezen találtam állást, azaz ő talált meg engem, így én dolgozok, de a férjem és a fiam nem talál munkát pedig nincs nagy igényük. De a férjem 50 felett van a fiam pedig pályakezdő így nem kellenek senkinek. 1 éve tudtunk ismét lakást venni, mert 5 évig albérletben laktunk. Mivel nem érkezett fizetés a számláinkra felmondták a hitelkereteinket, személyi hiteleket az egyik autónkat elvitte a bank, mert nem tudtuk fizetni. Tehát tele vagyok adóssággal. Egy keresetből élünk, aminek 60%-a a lakáshitelre megy a többi a rezsire, ha belefér minden, a segélyekből pedig eszünk. Ha bejön valami, amit még nem fizettünk ki, akkor a bátyám vagy a barátnőm próbál segíteni. Semmiféle támogatásra nem vagyunk jogosultak, mert én jól keresek. Persze senkit nem érdekel az, hogy 2 évig nem dolgoztam és tönkrementem.

Megoldom és nem kérek senkitől semmit.


Szerintem neked nem kellene itt észt osztanod, mert olyanod nincs. Azt sem tudod, hogy ki mit írt, kinek mit kellene válaszolni.

Én nem piszkáltam az autót kérőt, de nem tudok neki adni, pénzt sem, mert nekem sincs. Próbáltam tanácsot adni neki, mert akármit is állítasz olyan nem létezik, hogy egy vadidegen helyett engem semmizzenek ki!!!!! Ha ez megtörtén már valakivel, akkor az ostoba, ennyire erővel a móri gyilkosok helyett is leülhetné az életfogytot, nem?

2695. 1bf8b74f75 (válaszként erre: 2691. - A0c1361e44)
2011. szept. 21. 10:36
én is kiváncsi lettem a csaj "történetére"ezért felhivtam.na mármost a képlet a következő:3gyerekes sztem becsületes család akik !5200"!!négyzetmétert kézi erővel munkálnak meg!értem ezalatt kapa gereblye stb nem tudom ez jelent_e számodra valamit?amit szeretett volna "kapni"20_30000ftért egy öreg trabit vagy ladát warburgot.a történetét igazolva ajánlotta a 2010_es NApló cimú újságot ami Veszprém megyei napilap amiben a róluk megjelent cikk neve:elcserélt József" esete a bankkal!ja és ha te tényleg bankban dolgozol akkor bizonyára van róla tudomásod,hogy hány embert tettek földönfutóvá "jó nevű bankok!csupáncsak egy kis tévedés miatt.ha nem hiszed menj fel a banki károsultak oldalára és tanulj!a másik ami kiverte a biztositékot nálam.ez a szerencsétlen elvesztette a szüleit a nagyszüleit sohasem ismerte és te ebből gúnyt űzöl???kinyomozod mint egy vadászkutya ki is ő mit komentezett eddig a hoxán?ja aki úgymond rászorult az ássa el magát dobja ki a mosógépet de még jobb ha lejár a folyópartra ruhát döngölni mert hát ugye az olcsóbb?na mindegy sorolhatnám, a tehozzád típusú emberekben valami k....a nagy felsőbbrendűség van csak azt nem értem miért ezen az oldalon osztod az észt ha segíteni nem akarsz senkin?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook