Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

2008. ápr. 27. 12:21

Jajjjj. Valaki irt nekem priviben,hogy kellenek a ruhák,de valahová elkavartam az üzit.

Ha olvasod légyszi jelentkezz.És ne hari...

53. Donyta (válaszként erre: 51. - Rekasi19)
2008. ápr. 27. 06:47

Szia Ibolya!


Nagyon sajnálom,hogy ilyen beteg szegény kedves szomszédod! Ébredni még mondhatni, hogy jól ment, de később nekem is volt min törnöm a kobakom! (a fiam) Vigyázz magadra és a kis családodra! Rendes Tőled, hogy segíted a szomszédaidat!

Puszi: Dony

2008. ápr. 26. 08:58
A napokban új fagyasztót veszünk. A régi már nem mai darab, de működik. Ha valakinek jól jön, ingyen elvihető Gyálról (Budapest XVIII. kerület közvetlen határán). Néhány napig nem leszek gépközelben, ne aggódj,ha nem azonnal válaszolok.
2008. ápr. 26. 08:17
szia Donyta!Remélem jol ébredtél sajnos én nem képzeld kiderült hogy a szomszéd asszonyom anyossának daganata van és nem tudnak rajta segiteni mert utolsó stádiumba ért sajnos nagyon kedves asszonyka most is itvagyok vele azért irok kora reggel mert most rájuk fér a segidség remélem tik jol vagytok puszi ibolya
50. Donyta (válaszként erre: 49. - Rekasi19)
2008. ápr. 24. 11:41
Ne aggódj, priviben indent leírtam. Gondoltam erre is! Tudok vele várni ameddig nem érzed biztosnak az anyagiakat.
2008. ápr. 23. 17:08
Donitám elöször ird meg hogy mennyibe kerül a posta kőlség és ugy küld nehogy bajom legyen és netudjam kifizetni ibolya
2008. ápr. 23. 12:27
Sziasztok. 1 és 3 éves gyerköceim által kinött ruhákat szivessen felájánlom v.kinek.Bodyk-zoknik-harisnyák stb.Van sok plüss állat is.
47. Donyta (válaszként erre: 46. - Rekasi19)
2008. ápr. 23. 12:12

Szia Iboly!

Írd meg Neked mikor lenne jó, hogy ne legyenek anyagi problémáid emiatt! A címetés a telót köszi!!

2008. ápr. 23. 12:09
szia Dony köszönöm hogy nemfelejttél el aranyos vagy de igen elöbb légyszives szolj ha küldöd hogy kitudjam fizetni az utánvételt készül neked is az ajándék cim:abony mikes kelemen ut 64 2740 rékasi ferencné tel 06205541424 puszi ibolya
45. Donyta (válaszként erre: 44. - Donyta)
2008. ápr. 21. 11:21
Helló Ibolya! Pontos címet és telefonszámot kérek! A csomagot küldöm!!!(küldeném)
44. Donyta (válaszként erre: 43. - Rekasi19)
2008. ápr. 9. 22:50

Kedves Ibolyám!

Mivel idegesítenél? Egyáltalán nem zavar ha írsz. Szívesen válaszolok is ha tudok bármire! Amúgy sem vagyok könnyen kihozható a sodromból. Inkább várok a válasszal, minthogy bántsak valakit! Na majd ha hazamentem, itt úgy is jelzem!

Puszi, jó éjt és vigyázz magadra!

2008. ápr. 9. 10:01
Szia Donyta irtam neked neidegeskedj nem tesz jot.Kérlekvigyáz magadra és csak nyugodtan intézd adolgaidat rá ér nekem nem azért irok hogy csak kapjak hanem azért mert szeretem ha irsz szia ibolya
42. Donyta (válaszként erre: 41. - Rekasi19)
2008. ápr. 8. 09:29
Szia Ibolya! Sajnálom, hogy nem csak a lányod lett beteg, de te is bekaptad a fájdalmat. Remélem egy kis meleg és pihenés segíyt ebben! Priviben megint válasz ment... Minden nap figyelem amíg itthon vagyok, a leveleket, de nem láttam semmit. Ezt a fórumot is lesem, és ha véletlen lemaradok, azt annak tudd be, hogy csak reggel vagyok a gépen!! Ha most elmegyek a lányomékhoz, akkor viszont nem igérem, hogy gépközelbe jutok!!!! De azután mindent intézek!! Pussz: Dony
2008. ápr. 8. 09:24
Szia Donyta nem is gondoltam olyat hogy a szádbol se... csinálsz csak énsem tudtam párnapig irni a gereinc fájás miatt és aszthittem ezért nem válaszolsz puszi ibolya
40. Donyta (válaszként erre: 39. - Rekasi19)
2008. ápr. 8. 07:39
Ha nekem szántad a kérdést, akkor nem haragszom semmiért a felelet! Miért is lenne okom erre? Nem mindig vagyok bent a gépen, csak általában reggelente. Ha meg felmegyek Pestre akkor még annyit sem leszek itt. Utána megint a megszokott időben vagyok. Amit megbeszéltünk az rendben, ne aggódj,. nem csinálok a számból s..get! Priviben ment a válaszom a leveledre!!!Pussz. Dony
2008. ápr. 7. 20:39
szia nemirtál vélaszt talán valami baj van? Vagy márt neszeretnél nekem irni nyugodtan ird meg nemharagszom érte szia ibolya
38. Donyta (válaszként erre: 37. - Rekasi19)
2008. márc. 30. 13:16
Köszönöm neked a jókívánságaidat. Azt is ahogyan rólam írtál, kedves. Én sem mindig vagyok ám ilyen mint a képen. Bár ezek pont egy csúnya családi gond után készűltek. De ha akarom, igen; tudok jól is kinézni! Általában persze itthon nem foglalkozom evvel, pedig talán kéne. Ha viszont a munkában vagyok, vagy máshova kell mennem, akkor készülnöm is kell. Na meg azt sem kéne kihagynom, hogy adottságtól is függ. Nagyon sok rossz történt az életben velem is, de megpróbáltam mindig valahogy kikecmeregni mindenből.
37. rekasi19 (válaszként erre: 35. - Donyta)
2008. márc. 29. 18:17
Kivánom hogy te is legyél boldog az életben a gyerekeiddel soha nelegyenek betegek persze tese nagyon jolnézelki a fényképen hogy tudod tartani a formádat ilyen jol vagy az idöbegyogyítot mindent? És megnyugodtál. Talán egyszer énisa megtudom tartani magam sokat segit hogy irsz tudod a szomszédom nélkül márt elvesztem volna akitöl irok neked szia ibolya
2008. márc. 29. 16:40

Egy ismerős családba májusban érkezik a gólya egy kislánnyal. Az ő számára kellenének használt ruhácskák, azokól, akiknek már nincs rájuk szüksége!

Sajnos fizetni nem tudnak érte... :-(


Aki tud segíteni, írjon privátba, és megadom a telefonszámukat!


Köszönöm a nevükben is!

35. Donyta (válaszként erre: 34. - Rekasi19)
2008. márc. 29. 13:33
Örülök, ha örömet tudok okozni másoknak. Kívánom, hogy legyenek még szép boldogságban eltölthető éveid, a gyerekekkel együtt. Nekik is kell egy kis öröm ebben a nehéz létben, és ez a kis öröm ilyen formában is megnyílvánúlhat. Egy igazi anyának, mindig a gyerekei a legfontosabbak. Így nekem is ők jelentenek mindent. Vigyázz az egészségedre, mert az még mindennél fontosabb, csak így tudod jól és sokáig boldogan élni az életed!
2008. márc. 29. 12:57
Nyugtató nagyon a beszéded nemtudom miért de annyira hogy egykicsit mégjobkedvem is lett mert sajnos mostanába nagyon beteg voltam a vesémmel éslevoltam hangolva demostmárt jobban vagyok szégyellem egy kicsit a hejzetem de igatadvan nemtartom magamba sokatszenvedtem az életben most tudok élni egykicsit a gyerekeimmel ök a legfontosabbak nekem SZIA IBOLYA
33. Donyta (válaszként erre: 31. - Rekasi19)
2008. márc. 29. 06:56

Nem kell hallgatnod, és szégyellned sem! Nem mindig csak az tehet a sorsáról aki benne él a szegénységében. Tapasztalatból tudom magamról én is!

Igaz, ilyenkor a szégyenlem mindig ott van, de ha nem beszélünk róla, nem is változik semmi és nem is hallja meg aki segíthetne!

32. Donyta (válaszként erre: 30. - Rekasi19)
2008. márc. 29. 06:53

Szia Ibolya!

Megkaptam, és válaszoltam is. Remélem olvasod és Te is írsz még nekem. Amit kértél szívesen megteszem amint lehetséges azonnal! Veled érzek, mert nekem is voltak nehéz éveim, de szerencsére nem nagyon kellett akkoriban nélkülöznöm. Jobb világ volt és elérhetőbb minden.

Puszi: Dony

31. rekasi19 (válaszként erre: 1. - Donyta)
2008. márc. 28. 08:53
igazadvan halgatok énis a hejzetemröl sajnos énis sokat nélkülözöm a gyerekekkel a szomszéd segit amit bir onnan irom a levelet is ibolya
2008. márc. 28. 08:50
ibolya vagyok Donytának üzennék hamegkapta a levelemet válaszoljon rékasiné ibolya
2008. márc. 15. 20:53

Van egy franciaágyam, amin látszik, h már nem ma lett vásárolva, de semmi baja nincs, újat vettük, ezért feleslegessé vált. Valamint van egy szintén régi, de kitünő állapotban lévő szekrénysor és Ikea-s, hasonlóan már használt könyvespolt, egy kisebb irattartó szekrénnyel!


Budapesten vannak, akinek kell szóljon! Szállítás ügyben nem tudok segíteni sajnos...

28. Donyta (válaszként erre: 25. - 5e67f791bc)
2008. márc. 7. 08:10

Szia!

Igen, nagyon! Köszönöm is őket, igaz megnézhettem volna amikor odaadtad, mert van benne olyan ami nekem is megvan már. De semmi gond, vannak a családban még lányaim, akik örülnek ha kapnak. Ha nem én adtam volna a gépet, nekem is lenne kedvem egy jót rötyögni (bocs) a szitun, de nem tettem, mert megijedtem. De nem is értem, hogy egy felnőtt, hogy nem tud vigyázni főleg első alkalommal amikor nem ismeri milyen a masina!? Én is óvatosan próbáltam ki egyzser, mert féletem, hogy kicsúszik alólam a sok görgő. De azért van a kapaszkodó, hogy ne essen el. Tényleg nagyon sajnálom, és elképzeltem mennyire fájhatott neki!

2008. márc. 5. 12:27

Nekem rengeteg tankönyvem van, vannak közte középsulisok is (abból majdnem minden), meg fősuliból is maradtak (PSZF-en végeztem).

Ha valakit érdekel szóljon!

26. cukilany (válaszként erre: 9. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 5. 12:24

Én átválogattam azokat a ruhákat és édesapámmal elvitetem vidékre, ahol anyu nőtt fel (ő halt meg), ott biztos hasznát veszik ezeknek, még a régebbieknek is, mivel nem a divat a fontos ott elsősorban!

De ha nem lenne ez a lehetőség, akkkor nagyobb hiperek parkolóiban már láttam nagy konténereket, ahol kifejezetten ruhákat gyűjtenek össze, oda vinném el...

25. 5e67f791bc (válaszként erre: 24. - Donyta)
2008. márc. 5. 12:15
Ugyan már! Nagyon örülök a gépnek, és ez nem panasz volt, csak úgy, mint első élményt meg akartam osztani Veled! :) Tetszenek a könyvek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook