Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítséget kérek! Félelem leküzdése... fórum

Segítséget kérek! Félelem leküzdése... (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
9. Andee5 (válaszként erre: 8. - Mamcili)
2010. aug. 29. 23:21
Annyira rossz, mikor már majdnem aludnál, de kizökkent valami, meghallasz egy hangot, percenként nyitogatod a szemed, van- ott valaki/valami, és egyszerűen nincs nyugalmad... Nekem ez van...
8. mamcili (válaszként erre: 5. - Andee5)
2010. aug. 29. 23:19

én jóval idősebb vagyok mint te és bizony én is félek a sötétben...

de ez nekem egy sorozatos trauma következménye


most úgy tudok lefeküdni, hogy morog a tv (időzítve) a fülembe a lakás zárva, a szobaajtó csukva...


valahogy így bírom...

A hangokra nem csak én, de kicsim is elég érzékenyen reagál...


de van, hogy teljesen éberen alszom... és reggel mégis friss vagyok...


de olyan is van hogy úgy beájulok, hogy ha beébreszt a gyerek a szívem esik ki a helyéről...

2010. aug. 29. 23:15
Lehet hogy hülyének néztek, de szeretnék már végre nyugodtan aludni akkor is, ha nincs senki velem...please
2010. aug. 29. 23:11
Most is éppen egyedük kell majd aludnom, senki nincs itthon... A legutóbbi ilyen esetnél az volt, hogy direkt sokáig fent maradtam, hogy kifáradjak,elálmosodjak, ezért fél 3kor feküdtem le, de az lett belőle, hogy fél 6kor tudtam csak elaludni...borzalmas volt...
2010. aug. 29. 23:09

Sziasztok!


A segítségeteket kérem!!! Fél éve vagy egy éve vettem észre, hogy esténként nem tudok nyugodtan elaludni, csak akkor ha van ott mellettem valaki. Nagyon félek, ha egyedül kell aludnom. Egyszerűen nem megy. Régebben nagyon sok horrorfilmet néztem-akkor még bírtam - de most ott tartok, hogy 21 évesen még mindig félek sötétben...Azt hittem, hogy majd kinövöm, de még eddig nem...

Tudtok valami gyógyírt erre? Nagyon nagy szükségem lenne segítségre, mert nagyon rossz...

2010. aug. 29. 23:07
nézz szembe vele, csak úgy lehet!
3. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Andee5)
2010. aug. 29. 23:05
Mitől félsz?
2010. aug. 29. 23:05
írd ki magadból írj naplót
2010. aug. 29. 23:04
Segítséget kérek! Félelem leküzdése...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook