Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség, munkanélküli lettem! fórum

Segítség, munkanélküli lettem! (beszélgetős fórum)


1 2
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Andika751)
2013. dec. 14. 19:22

Munkanélkülit fogsz kapni, illetve kérhetsz rendkívüli segélyt, stb.


Nekem nem marad 40 ezer kajára havonta. Mi hárman vagyunk...


Nem tudsz visszamenni a régi helyedre?

2013. dec. 14. 19:09

Sziasztok!


Sajnos a jobb munka reményében hoztam egy rossz döntést, és munkahelyet váltottam a biztos több éves állásomról. De ez most 4 hónap után megszűnt, és munkanélküli leszek januártól.


Ami nagyon gáz, hogy a férjem ilyenkor nem dolgozik, csak majd 2 hónap múlva kezd, és ami van tartalék az pont a téli rezsire lett elrakva, mivel az én béremmel kiegészítve nem is lett volna gond, hiszen évek óta ez így van.


Mivel a munkahelyem megszűnt, most ezalatt a két hónap alatt, míg nem kezd el dolgozni nagyon szűkös lesz, és ha minden hitelt, rezsit kifizetek, élelemre 40.000 fog jutni, 2 kisgyerek mellett, nekik fogok igényelni gyermekvédelmit, és ők 3x esznek bennt, tehát a reggeli, vacsi kell 4 főre, plussz az ebéd 2 főre és a hétvégéket megoldani.


Tippeket várok, hogyan osszam be, heti 10.000 ft jut így kajára. Egy kicsit több is lehetne, de gondolni kell arra, ha pl. gyógyszert kell venni, vagy bármi mást, így egy keveset visszatartok ezekre.


Hát ez van, igazából ez annyira friss, hogy még fel sem fogtam, 10 éve voltam utoljára munkanélkülin, azóta volt munkaviszonyom folyamatosan, még a gyes alatt is.


Rémálom az egész, de remélem hamarosan találok munkát!!!


Nagyon várom a segítséget, sajnos brutál árak vannak a boltban.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook