Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség bajban lévő anyukák, kismamák részére! fórum

Segítség bajban lévő anyukák, kismamák részére! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. Ami.
2012. márc. 29. 21:07

Szerintem sorold fel a lehetőségeket.

Írtad h ideiglenes örökbe adni,míg javul a helyzet.Vagy anyaotthon babával együtt.Mik vannak még?

2012. márc. 29. 20:12
Gratulálok! Ha mindenki kivitázta magát az abortusszal kapcsolatban ,aminek egyébként semmi köze a témához (legalábbis nem ez volt a cél),akkor talán visszatérhetünk az eredeti témához. Ha valakinek segítség kell ,akkor várom levelét!Élő gyermekekről és szüleikről szeretnék hallani,ha valaki már elvetette nem kell neki segítség!
74. csgybzs (válaszként erre: 73. - Dcd32040b0)
2012. márc. 29. 17:12

Hát...... nem tudom... sok embert még az állatok szintjéig sem emelnék fel.... nemhogy fölé..... a gondolkodó értelmes lények nem teszik tönkre a környzetüket, ölik meg a társukat, stb. Az emberek lopnak, csalnak, hazudnak, erőszakosak egymással is és más fajokkal is, tönkreteszik más fajok életét, stb stb stb....

Ezzel szemben az állatok ilyet nem csinálnak. Van egy két faj, ami csinál durva dolgokat, de általánosságban nem jellemző. Ha ilyen szemüveg mögül nézzük a dolgot, akkor az ember a leghitványabb.....


Aki nem védekezik, az nyilván magára vessen, ez egyértelmű.

73. dcd32040b0 (válaszként erre: 72. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 16:36

Ne hasonlítsuk az embert az állatokhoz. Az ember elvileg gondolkodik és értelmes lény. Az állatok ösztönlények.

Emberek és állatok ugyanúgy szeretik utódaikat, de az állatok ivarérettsége után nem ritka a ..hogyisírjam.. szexuális kapcsolat, embereknél meg az már elég beteges, nem?

Másrészt: ember- és állatbántalmazásért igenis behoznám a villamosszéket. Mert annak volt elrettentő ereje.

Viszont aki nem védekezik, és a saját hülyesége és felelőtlensége miatt lesz terhes, és ezért abortuszra megy, azt ki is pakolnám, hogy többé ne legyen esélye ily módon ölni. Mert az sem különb tett az előzőknél...

72. csgybzs (válaszként erre: 71. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 15:02
Miért szerinted az állatnak aki levágnak, hogy megegyed nem fáj? Vagy a cápának, akit visszaengednek elpusztulni, miután levágták az uszonyát? És még ezer meg egy példát tudnék sorolni......
71. Sz.Izolda (válaszként erre: 70. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 15:00
Nekem az a bajom ezzel, hogy azért túl az elveken vannak objektív igazságok is. Pl. hogy fáj-e az abortusz a magzatnak. Elvileg bizonyítva van, hogy igen. Akkor nincs hova "szerintemezni".
70. csgybzs (válaszként erre: 69. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:58
Én is pont így vagyok egy embrióval. Mindenki másképpen gondolja....
69. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 65. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:55
Hát.... én kicsit többnek látom a sajátjaimat a szomszéd kiskutyánál, de izlések és pofonok. Nem vitatkozom ezzel, senki érzéseit és hozzáállását nem akarom megbántani.
68. Sz.Izolda (válaszként erre: 65. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:54
Az első mondatod sajnos igaz. Nem nevezném meg, kik követik el ezt leginkább. Nagyon elítélem.
67. Sz.Izolda (válaszként erre: 65. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:52
Aztamindenit... lennék a kutyád, de komolyan :)
66. Sz.Izolda (válaszként erre: 60. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:51
Egységben az erő. :)
65. csgybzs (válaszként erre: 63. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 14:51

Hát... nem kell azért Afrikába menni, hogy halomra szülő nőket találj.... sőt, még külföldre se.

Minden élet érték! Nem ér többet a tiéd sem és az enyém sem akár egy kutyáénál.....

64. csgybzs (válaszként erre: 59. - Hannapanni)
2012. márc. 29. 14:50
Így van! Jollymama írj a lehetőségekről, hátha valaki most is olvassa csak nem szól hozzá, mert offolva van a topik!
63. Sz.Izolda (válaszként erre: 58. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:50

Ja, hát ha ez a kérdés, hogy hova kell 7 milliárd ember, akkor hagyjuk. Az emberi élet érték.

A tyúké is az, de az emberért van.

Amúgy Afrikát én sem értem, miért szülik halomra a gyerekeket, akik aztán éhenhalnak. Az nem a szeretetről szól. De én szeretnék sok-sok gyereket.

62. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 59. - Hannapanni)
2012. márc. 29. 14:50

Szerintem nem off, ami itt folyik.

Mert aki bajban van, annak tudnia kell mindeféle hozzáállást, véleméynt, hátha valamelyikből erőt tud meríteni.

61. csgybzs (válaszként erre: 54. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:49

Védekezünk is, elhiheted.


Mert nem akarok.

60. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 55. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 14:49

Szoktam :)))))

Tiltottak már ki miatta oldalról, támadtak már abortuszos képek miatt sokan. Hogy mit képzelek, meg egy k..va avgyok, aki így sokkolja direkt az embereket és a többi.

2012. márc. 29. 14:49

Mintha szétOFFolódott volna a topik.

Nem az ab a kérdés itt, hanem, hogy van más lehetőség is.

Mert amíg ez nincs, addig tényleg veszélyes lenne tiltani.

Hajrá Jollymama, és gyertek ide, akiknek szüksége van segítségre!

58. csgybzs (válaszként erre: 52. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 14:48
Tudod mi emberek zsákmányoljuk ki ezt a földet, tesszük tönkre sok száz éve itt élő állatok élőhelyét, esélyét az életre. Kihasználjuk őket, megnyomorítjuk őket, gyilkoljuk (akár kedvtelésből). Mondd te mégis miről beszélsz??? Hova kell 7 milliárd ember? Mindent tönkreteszünk magunk körül. Attól van megbolondulva a világ, hogy az ember istennek képzeli magát! Úgy látom egyre többen vannak....
57. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 52. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 14:48

Tényleg fura, hogy ha nem etetem az állatomat, akkor törvényt sértek, ha nem etetem a gyerekemet, vagy ver az apjuk, akor meg csak családi ügy.

Szégyen.

56. Sz.Izolda (válaszként erre: 54. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:48
Ezt nem értem én sem, soha. Feltalálták a védekezést elég régóta...
55. Sz.Izolda (válaszként erre: 49. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:47
Mondd el a véleményed minél többeknek. Hátha kikel valaki szívében.
54. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 51. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:47

Ezért kell védekezni. :)


Miért vetetnéd el?

53. Sz.Izolda (válaszként erre: 51. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:46
Az utolsó kérdésed ha magad ellen fordítod, mi jön ki belőle? Ha a magzatod kérdezné, hogy hogy jön ahhoz bárki is...?
52. Sz.Izolda (válaszként erre: 50. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:45

Engem azért érdekel kevésbé, mert az állatvédőknek akkora hangjuk van, az EU már a tyúkok életét teszi kényelmesebbé, az ember az meg pusztuljon... Ez így nem normális. Az ember haljon éhen, legyen a tojás 50 meg még több forint, de a pici tyúk jól érezze magát a ketrecében. Megbolondult a világ?!


Amúgy szeretem az állatokat, van is.

51. csgybzs (válaszként erre: 47. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 14:45
De nem szabad elfelejteni, hogy nem mindenki felelőtlen tini. Lehet az egy jól működő házasság is (mint az enyém), mégis elvetetném, ha terhes maradnék. Hogy jönne ahhoz bárki is, hogy rendelkezzen a testem és az életem felett??? Szerintem butaság lenne...
50. csgybzs (válaszként erre: 42. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:43
Persze, hogy megértem amit írsz. Az előző hsz-ben benne van a véleményem erről. Tudjátok mikor jövünk itt a nagy "emberölés" szóval... mindig eszembe jut, hogy hány meg hány állat hal meg nap mint nap az emberek miatt, miattunk, hányat öl meg közülünk itt bárki közvetve, vagy közvetlenül. Olyanokat is, akik "felnőttek", akik ki vannak szolgáltatva nekünk, akik ugyanúgy éreznek. Azok mégsem érdekelnek senkit....
49. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 45. - Sz.Izolda)
2012. márc. 29. 14:43

Köszönöm, átadom. :)

És jó tudni, hogy végre nem vagyok egyedül a véleményemmel... megnyugodtam. Annyira rossz már, hogy bárhol vagyok, ha elmondom a hozzáállásomat, akkor hülyének néznek, vagy álszentnek. Vagy mindkettőnek.


Eszükbe sem jut, hogy én ezt nagyon komolyan gondolom.

48. Sz.Izolda (válaszként erre: 46. - Cae9f2c8c5)
2012. márc. 29. 14:42
De ha olyan törvény is lenne, hogy Julcsi nénit felakasztják érte, akkor nem biztos...
47. Sz.Izolda (válaszként erre: 43. - Csgybzs)
2012. márc. 29. 14:41

Hogy mi lenne? Talán meggondolná minden kis hülye tini, hogy kivel hányszor, mit...

De így, hogy mindent szabad, nem kell gondolkozni, felelősséget vállalni semmiért.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook