Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! A párom külföldön dolgozik! fórum

Segítség! A párom külföldön dolgozik! (beszélgetős fórum)


1 2
21. almondeyes (válaszként erre: 16. - Kisj)
2013. nov. 9. 18:07
Nos igen,ez egy másik probléma,hogy bizalmatlan vagyok.Valamennyire ezt már tudom kezelni,de a 100% bizalomtól igen messze vagyok.
20. Sylvia81 (válaszként erre: 19. - Almondeyes)
2013. nov. 9. 18:06
Örülök, ha segíthettem. :)
19. almondeyes (válaszként erre: 18. - Sylvia81)
2013. nov. 9. 18:05
Kedves vagy,köszönöm :) .Találtam soraidban építő jellegű dolgokat,rajta leszek,hogy ne nehezítsem tovább a vágyakozással teli időszakot.
18. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Almondeyes)
2013. nov. 9. 18:00

" mérlegre tette a kapcsolatát és a pénzt,és az utóbbi győzött..."


Szerintem ezt rosszul látod. Ha a pénz győzött volna, simán csak lelép, jah, de előtte még kirak téged.

Át kell állítanod az agyadat. Ne azon gondolkodj, hogy miért nincs ott, hanem azon, hogy amikor ott lesz, akkor mit csináltok? Mit fogsz neki pl. főzni, mit veszel fel, hogyan járhatsz a kedvében, hogy minden pillanat még szorosabbra fűzze a kapcsolatotokat.

És én esténként azt képzelném, hogy madár vagyok, és elrepülnék, megkeresném, és csókot lehelnék a homlokára. És mondjuk megpróbálnék úgy elaludni, hogy az arcát látom magam előtt, amint mosolyog rám.


Ugyan "kívülálló" vagyok, de átérzem a helyzetedet. Bizonyára nagyon nehéz. De gondolj bele abba is, hogy ő bízik benned. Bízik abban, hogy nem omlasz össze a távolság súlya alatt, bízik benned, mert erős vagy.

Kitartást kívánok!!!

17. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. nov. 9. 17:38

En nem ok erintett, de baratnomnek kamionos ferje volt es O nagyon elvezte... X idonkent hazajott es akkor maximalisan figyeltek egymasra. Monnyuk a manyus nem volt a huseg szobra:( kesobbiekben meg agresszivva is valt, ugyhogy igy lett belole valas. Szemely szt.ideig-oraig mukodhet, de sztem nem egeszseges...

Masfel honap az bazi hosszu ido :(

16. kisj
2013. nov. 9. 17:35

Remélem nem vagy féltékeny természetű, mert akkor duplán pokolnak érzékelheted ezt a helyzetet.


Egyébként meg próbáld meg reálisan nézni ezt az egész külföldi munkát. Nyilván meghatározott cél miatt ment ki a párod.

15. szepa74 (válaszként erre: 13. - Almondeyes)
2013. nov. 9. 17:16
Azt nem írtam le,hogy sajnos egyik baba sem él.és így még rosszabb egyedül,de ha nem dolgozik kint se gyere se ház ...semmi.köszönhető az itthoni fízetéseknek./amúgy építőiparban van ami itthon manapság elégé teng./
2013. nov. 9. 17:08
Nekem kedvesem 1 hónapot kint van, 2 hetet itthon. Szóval én fősulira járok, úgyhogy totálisan lefoglalom magam, ha meg éjszaka nekiállnék utána keseregni, akkor előveszek egy pszicho szigorlat tételt :)
13. almondeyes (válaszként erre: 10. - Szepa74)
2013. nov. 9. 17:05
Nem az a típus vagyok,aki örül más bajának,ne így értsd a következőt:nálunk még nincs gyerek,és bizony bele szoktam gondolni abba,hogy azoknak még keservesebb,akiknek nem csak a társ,hanem az apa hiányzik :(
2013. nov. 9. 17:04
Előbb-utóbb megoldják, hogy ne érezzék egyedül magukat... Szerintem hosszútávon csak kivételes esetben működik. A pároknak egymás mellett a helyük...
11. almondeyes (válaszként erre: 9. - 5236d12e25)
2013. nov. 9. 17:01
Nem friss kapcsolat,és tudom,hogy kettőnkért,a közös jövőnkért küzdünk;Ő ott,én itthon.Tudom azt is,hogy a mai világban a pénz az úr;de biztos,hogy fontosabb mindennél?!Néha bizony megfordul a fejemben -hiába beszéltük meg,egyeztem bele- ,hogy mérlegre tette a kapcsolatát és a pénzt,és az utóbbi győzött...Na az ehhez hasonló gondolatoktól hogyan szabaduljak?
2013. nov. 9. 16:58
Mi is 9 éve vagyunk együtt és az első hét amikor németbe vissza megy katasztrofális.4-5 hetente jár haza és egy hetett van itthon álltalában ,de most pl:6 hét után jön és tavaly is ez volt,mind a ketten kikészültünk.De sajnos azt kell felfogni ha itthon marad elveszítjük a házunkat.Sajna két terhességet is végig csináltam nélküle,megprobáltam legalább,hogy uh-ra tudjon jönni velem.Most skypelünk és napi 3-4 sms marad.
9. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Almondeyes)
2013. nov. 9. 16:46

Mi lassan 9 éve vagyunk együtt, lassan 2 éve dolgozom külföldön, havi váltásban.Nem könnyű.

Ezt soha nem lehet megszokni.

Egyetlen pozitívum a skype, sms telefon. Mi is borzalmasan nehezen bírjuk, de valamit valamiért..

Attól függ honnan közelíted meg a dolgot. Ha a közös jövő a cél, akkor bizony nyelni kell, és elfogadni, ha viszont friss a kapcsolat, hát mérlegelnék érdemes e várni.

8. szandyhhh (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. nov. 9. 16:42
Az én párom is kinnt van 9 hónapja úgy,hogy 8-9 hetente van itthon 2 napot kb..úgyhogy megértelek..egy ilyen távkapcsolat próbára teszi a párkapcsolatot :(
7. almondeyes (válaszként erre: 6. - 0c08cb3084)
2013. nov. 9. 16:38
Nap közben még elvagyok,de az esték és éjszakák pocsékul telnek.4-5 órát alszom,azt is zaklatottan,nyugtalanul.
2013. nov. 9. 16:34
Foglald le magad
5. almondeyes (válaszként erre: 4. - Bvaszp)
2013. nov. 9. 16:34
Tisztában vagyok vele,hogy az ő helyzete még rosszabb.Távol az egész családtól,idegen országban,idegen ágyban hajtja le a fejét esténként,annyit tudva a szeretteiről,amennyit én elmondok neki esténként telefonon abban a röpke pár percben.Igyekszem támogatni lelkileg,erősíteni,nem kimutatni,hogy mekkora ürességet érzek a távollétekor;de többnyire minden beszélgetés után összeomlok...
2013. nov. 9. 16:24
Szia! Nekem is külföldön dolgozik a férjem. Szerencsére maximum 2 hetet van távol, de így is nagyon nehéz. Én próbálom szem előtt tartani hogy miért van kint, illetve csal próbálom túlélni! Gondolj bele neki milyen rossz lehet.
2013. nov. 9. 16:23
Amíg a "szerelmes vagyok" korszakot élem,ez nem olyan könnyű.Bárhol vagyok,bármit testek,mindenhol érte is vagyok,érte teszek,folyton a gondolataimban van :) .Ami nem baj,csak pláne esténként fáj...
2013. nov. 9. 16:19
Foglald le magad,tereld a gondolataid:)
2013. nov. 9. 16:15
Érintettek!Ti hogyan enyhítitek a hiányát külföldön dolgozó párotoknak?Van valami gyógyír,hogy ne katasztrófaként éljem neg?Másfél havonta jöhet haza,de én már kiutazása napján kínban vagyok...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook