Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külföldön dolgozik a párom, egyedül vagyok a gyerekkel fórum

Külföldön dolgozik a párom, egyedül vagyok a gyerekkel (beszélgetős fórum)


12. Jenna3
2020. aug. 16. 20:32
Köszönöm én is így állok hozzá.
11. trapiti (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2020. aug. 4. 12:20
Ket evig csinaltuk, a ferjem volt igy, 6 hetente jott egy hetre. A ket ev mar nagyon a tureshataron volt, nem volt egyszeru ujra osszeszokni sem. En megszoktam hogy mindent egyedul csinalok, egyedul dontok stb. O meg elszokott a gyerektol aki 4 eves volt amikor ez kezdodott, es 6 amikor vegre a ferjem utan tudtunk koltozni... mi is kevesebbre szamitottunk. Viszont nem lehetetlen, mi megerosodve kerultunk ki a nehezsegekbol, azota mar 7 ev eltelt hogy ujra egyutt vagyunk.
10. Jenna3
2020. júl. 4. 23:16
Rendben sok sikert nektek🥰
2020. júl. 4. 21:14

Nézd kedves kérdező.

Nagyon nagyon sok család ment erre hosszútávon tönkre. Van akik hosszú hosszú évekig így élnek majd eltávolodnak egymástól. A gyerekeknek se tesz jót ha az egyik szülő nincs jelent. Én ezt már rég megtapasztaltam.

Nyílván megint más az a helyzet mikor a férj előre megy előkészíti kinti közös életet mint mikor csak hetel vagy hónapokat tölt kint majd alig pár napra/hétre jön haza.

Amiről meg kedves Aszparagusz írt. Nos ez 1 éve történt, férjem már nem hetelt majd 1 éve. Teljesen más helyzetben voltunk és ezektől teljesen független okok miatt ütőtt be a szar. De felálltunk belőle (ebből is). 1 éve teljesen más életbe kezdtünk, teljesen átalakultunk és szilárdabb a családunk a házasságunk mint valaha volt.

8. vidéki3 (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2020. júl. 4. 18:55
Az összes kalapomat emelgetem előtted. Nagyon becsüllek és tisztellek. Olvastam az első fórumodat, aztãn a töbit és a naplódat is. Elismerésem.
2020. júl. 4. 18:51
Aszparagusz egyetértek és így talán könnyebb is elfogadni, sajnos mi nem választhatunk jelen esetben ezt kell tennünk és kicsit támogató kommenteket vártam, de tudom az éremnek 2 oldala van.
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Aszparagusz)
2020. júl. 4. 16:35

Igen 3 hetet voltunk külön. De azóta új életet kezdtünk. És nem egyedül hanem közösen vállaltuk a 3. Nem a semmire.. A házunk meg köszöni szépen alakul. Sőt jelenleg azon vagyunk hogy megvegyük amiben most lakunk.

Senki nem mondta, hogy nem biztosítja az anyagiakat,ahogy eddig is. De gyanítom halvány fogalmad milyen így élni, hogy az egyik fél javarészt nem is részese a családnak.. Mennyiben jobb az életünk most, mennyiben más lett a kapcsolatunk a családunk. Arról nem is beszélve, hogy rengeteget dolgozunk itthon is, mert kertünk és sok haszonállatunk van. Szóval ennyit erről.

5. aszparagusz (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2020. júl. 4. 16:02

De azért bevállaltad a harmadikat a semmire.

Ha jól emlékszem, a férjed 2 gyerek után lelépett, otthagyott egy romos házzal, a rossz egészségi állapotoddal.

Lehet, hogy neked kell a gyerekekkel kapcsolatban mindent "egyedül" megoldani, a férjed ezalatt mit tesz? Biztosítja az anyagiakat.

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Jenna3)
2020. júl. 4. 15:13

Nekünk első lányunk többemberes baba volt.

Én egészségügyileg az első császár után nagyon lepukkantam. Gyakorlatilag folyamatos bél/méh/húgyhólyag gyulladásba ki be járkáltam 2 évig.


Nálunk is sokáig a "cél" lebegett, de tudod mit?


2 évig férjem gyakorlatilag nem is ismerte a lányát és viszont. Rengeteg mindenről lemaradt, a kapcsolatunk is majdnem ráment.

Nincs az a pénz ami ezt újra megérné.

Én a 2.gyereknél kijelentettem nem egymagamnak szülők hanem családba ahol jelen van mindkét fél. Nem vagyok hajlandó továbbra is egyedül nevelni a gyerekeket, gyakorlatilag mindent egyedül megoldani.

2020. júl. 4. 12:04
Igen megértem de tudod van amikor muszáj és ki kell bírni valahogy , talán ha az lebeg a szemem előtt hogy az a cél,hogy együtt tudjunk élni könnyebben bírom. Jól bírtad akkor elismerésem :))
2020. júl. 4. 09:44

Első gyerek előtt 2 évig én voltam kint havi váltásban, megszületett lányunk. Ő volt kint 2 évig, aztán itthon hetelt még 1.5 évet.

Azóta megszületett már a 2. úton épp a 3. Nem engedem hetelni már. Elég volt belőle.

2020. júl. 3. 23:41
Sziasztok, azok véleményét várom akiknek külföldön dolgozik a párjuk és csak havonta egy két napra jár haza és egyedül vannak a gyerekkel segítség nélkül, nagyon nehéz dolog ez, és sokszor sok lelki erő kell hozzá. Ti hogy bírjátok? Persze a cél majd, hogy utána megyünk de addig is bírni kell, és egy idő után megszokja az ember pl 3 hét, de aztán jön a lárja haza, nehezen engedi vissza újra felbolydul minden.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook