Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítene valaki a vérkép értelmezésében? fórum

Segítene valaki a vérkép értelmezésében? (beszélgetős fórum)


10. aszparagusz (válaszként erre: 7. - K-né Zsóka)
2022. nov. 5. 07:54
Pedig doktor hoxa-ból sokan vannak.
2022. nov. 5. 06:25
Tünetek vagy a vérvételt megelőző esetleges betegség ismerete nélkül erre egy orvos sem tud semmit mondani itt. Orvosi diploma nélkül is tudom, hogy melyik mit jelent, de magam sem diagnosztizálnám:)
2022. nov. 5. 01:37
A Baloldali a Tiéd,a Jobb Amihez tudod hasonlítani,mert az a jó érték!Tehát ami nem jó nálad,be is van jelölve pirossal.Hasonlítsd össze a kettőt,és látod mi jó,mi nem.Egyébként nincs nagy bajod,a tigriceid kicsit magasak,de az semmiség.
7. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2022. nov. 4. 18:57
A lehető legrosszabb, amikor önjelölt "szakértők" tüzetesen szemügyre veszik a laboreredményt és kimondják a tutit, hogy bizony halálodon vagy. Miért nem bízod orvosra a dolgot? Ő biztosan tudja, hogy mi mit jelent, mire van szükséged. Addig csak kínzod magad a bizonytalansággal.
2022. nov. 4. 15:11

Szia! Ne izgulj a laborod miatt, ezt így laikusok nem tudják értékelni.

Az orvosod tudja mihez kérte a vizsgálatot, ahhoz fogja majd arányítani.


Jó egészséget!

2022. nov. 4. 14:15
4. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2022. nov. 4. 14:14

én sajnos nem tudom mi micsoda, de itt azért nézz körül:


[link]

ek-ertelmezese/

2022. nov. 4. 13:28
De úgy nézem, hogy pirosan is kihozza az eltéréseket (tehát ami a normál tartományon kívül esik) és írja, hogy magasabb vagy alacsonyabb az érték. Nem bogarásztam végig, de nem sok eltérés mutatkozik, úgyhogy nem tűnik rossznak ez az eredmény (bár én nem vagyok eü. dolgozó, szóval nem értek hozzá).
2022. nov. 4. 13:24
Én csak annyit tudok, hogy az eredményben listázott számokat össze kell vetni a referencia értékekkel. HA a megadott intervallumba esik, akkor jó az eredmény (tehát nem alacsonyabb és nem magasabb a normálisnál).
2022. nov. 4. 12:31

Hétfőn fogad az orvosom. De érdekelne hogy mennyire jó vagy rossz az alábbi laboreredmèny.

Köszönöm szépen a segítséget.


[link]

[link]

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook