Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítene egy picit, aki sportol vagy fogyókúrázik esetleg az egészséges életmód híve? fórum

Segítene egy picit, aki sportol vagy fogyókúrázik esetleg az egészséges életmód híve? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. genlips (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 10. 00:11

étkezéssel kapcsolatban tudok tanácsot adni

a cukor teljes elhagyása eszméletlen sokat segít abban, hogy hétről hétre minden nap jól lakva, tartósan fogyhass. ha ezt gyorsítani szeretnéd, akkor a finomított élelmiszereket is hagyd el, teljes kiőrlésű lisztből készült dolgokat egyél, az átlag finomított napraforgóolaját nagy ívben kerüld el és ahogy írták, sok zöldség, gyümölcs. eleinte ezekkel nem lehet jól lakni, teleeszed magad, mégis üresgyomor érzésed van, de ez később eltűnik

2010. febr. 10. 00:07
21 évesen azt hiszem nem vagy lemaradva még semmiről. Nekem sokat segít a capoeira aerobik ez egy kicsit keményebb mozgásforma, de tapasztalatból tudom mennyit ér. Ettől bíztosan lehet fogyni és centiket veszíteni mindenhonnan. Persze oda kell figyelni mit eszel és mennyit! Éhezni soha sem szabad! Sportolni is napi 1 óra bőven elég.
2010. febr. 10. 00:04

Rengeteg zöldség, gyümölcs, sok sok folyadék (bubimentes ásványvíz, 100%-os gyümölcslevek, teák). Nekem a fenekemet meg a combomat tornával és bringázással szépen lehetett formálni.


Sok sikerT!

2010. febr. 10. 00:03
Csak annyit kérek, edzőtermet ne írjatok, mert arra nincs pénzem.
2010. febr. 10. 00:01

21 éves vagyok. Az elmúlt egy évben 58 kg-ról 67-re híztam. Előtte mindig sportoltam, éveken át kézilabdáztam, de az 58 kg mellé mégsem izmos testalkat párosúlt. Csinos voltam, de nem izmos, puha.

Most nagyon sok lett a hízás óta a fenekem és combom körül az egyenetlen bőr. Nagyon csúnya.

Lefogyhatok úgy, hogy eltűnjön, mit tegyek? Adnátok tanácsokat, hogy mit egyek és mit mellőzzek? Mit sportoljak?

Most futok esténként és néha dvd tornázok.


Hogyan alakíthatom át a testem, hogy ne egy puhány legyek vastag combbal, nagy fenékkel, hanem szép izmos nőies?


Ezzel kapcsolatban várok tanácsokat, étlezéssel, sporttal stb kapcsolkatban.

Hogy tűntessem el a nagy fenekemet és a vastag combomat, vagy lehetetlen már?


Kérlek, segítsetek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook