Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Se vele, se nélküle... Avagy ki hogy éli meg az ilyen helyzeteket? fórum

Se vele, se nélküle... Avagy ki hogy éli meg az ilyen helyzeteket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. máj. 4. 09:29
Szorítok hogy minden jól sikerüljön köztetek!
2011. máj. 4. 09:29

Tavaly majusban egy vetelest kovetoen elhagyott a parom,azzal,hogy beleszeretett masvalakibe...

Nagyon szenvedtem,de hagytam elmenni,mert ha ugy erzi,velem nem lehet boldog,akkor legyen massal boldog!Persze titkor ereztem,hogy nem lesz hosszueletu a kapcsolata, es sajnos be is igazolodott amit gondoltam...

Mindossze 3honapig tartott,es azota ujra egyutt vagyunk.Se veled, se nelkuled alapon, mar nem az igazi, de nagyon jo baratok vagyunk,es kitartok mellette,mert szeretem.S ez a legnagyobb,legigazibb erzes a vilagon, ha barmennyire is szenvedsz, hagyod elmenni, es ha igazan szeret, ugyis visszajon hozzad!!!

15. de6dcdc43c (válaszként erre: 11. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:28
Én is szándékos provokációnak látom a dolgokat.Ez viszont nagyfokú jellemtelenséget mutat.
14. 4ebcab610b (válaszként erre: 5. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:28
Mondani hogy : szeretlek...nagyon könnyű. Csak egy szó, tettek nélkül mit sem ér. Azt nézd amit tesz. Az mindent elárul...
13. d3009b5fbc (válaszként erre: 11. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:27

Lehet hogy benned van!

Ha szándékos a részéről akkor meg egy senkiházi!Nézze a gyereket,ha már nem téged!Biztosan rossz már így gyerekkel,de hagyd...tényleg.Honnan tudod hogy nincs e valakije?Mert vszinű ez van a háttérben!És amíg a másik nem biztos nem akar a 2 szék közül a földre ülni!

12. de6dcdc43c (válaszként erre: 10. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:26

Ha valaki elmegy, akkor ott lezáródik egy szakasz. Felvállalta, és senkinek nem vagy a bábuja, hogy játszon veled és az érzéseiddel.Ráadásul így.

Nem engedném, hogy hozzám nyúljon, mert csak magadnak teszed még nehezebbé az amúgy is nehezet.

A sebek ha nyitva vannak és nem zárulnak, még jobban fájnak.

11. hancsalean (válaszként erre: 9. - D3009b5fbc)
2011. máj. 4. 09:23
Így vagyok vele én is, csak...bennem van az is, hogy talán nem is akarja másképp, talán szándékosan csinált dolgokat, hogy én küldjem el, őt meg sajnálják. És lehet, hogy ráérez a szabadság ízére. Viszont ha meg ennyit jelentünk csak...
10. hancsalean (válaszként erre: 8. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 09:22
Mit tennél?
9. d3009b5fbc (válaszként erre: 5. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:20

Hagyd!

Engedd!

Ha szeret,akkor tudni fogja mit csináljon!

8. de6dcdc43c (válaszként erre: 5. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:20
Miért hagyod, hogy mégjobban lealázzon?
2011. máj. 4. 09:19
A gyerekek sokkal nyugodtabbak most!
6. de6dcdc43c (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 09:19
Ha valaki így elmegy, az beszédesebb minden szónál. Most legalább tudod, hogy jól döntöttél, mert kiderült hányadán álltok.
2011. máj. 4. 09:19
Napont felhív, találkozunk is, megcsókolja a számat, én nem viszonzom, de nem is utasítom vissza. Azt mondja szeret, én is szeretem. Mégse érzem azt, hogy nem tud nélkülünk létezni. Mert hát nem is mondja, hogy velünk akar maradni, vagy visszajönni.
2011. máj. 4. 09:18

Ne magadat!

A gyerekeket nézd elsősorban!

2011. máj. 4. 09:17
Sziasztok! 1 hete elköltözött a párom, nem tudom hogy álljak hozzá a dolgokhoz. Én kértem meg, hogy menjen el, mert nagyon sokszor megalázott és nem bírtam tovább. Azt mondtam neki, hogy többre tartom magam annál, hogy így viselkedjen és beszéljen velem és hogy ebbe belebetegszenek a gyerekek, mi magunk is. Ez nem élet stb... Ami bánt, hogy nem mondta, hogy sajnálja, vagy bármi, hanem ténylegesen elment. Tudom...én akartam.
2011. máj. 4. 09:15

Nem egyszerű!

Már nélküle,én így vagyok!

És jobb is lesz mert ennyi megaláztatás után....jobb így!

2011. máj. 4. 09:13
Se vele, se nélküle...Avagy ki hogy éli meg az ilyen helyzeteket?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook