Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Se vele, se nélküle... Avagy ki hogy éli meg az ilyen helyzeteket? fórum

Se vele, se nélküle... Avagy ki hogy éli meg az ilyen helyzeteket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
107. de6dcdc43c (válaszként erre: 104. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 11:05
Az általad leirt(már ha valósak, de miért ne lennének valósak?) dolgok után-nincs kompromisszum.Semmi, csak kár, amit meg kell szüntetni.
106. hancsalean (válaszként erre: 103. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 11:04
Hát tudod, az anyja ételét is így ette, itthon meg elmondta, hogy mennyire nem szereti ahogy főz, de em merte soha elmondani neki.
2011. máj. 4. 11:03
A másik pedig: nem kell semmit mondani a kajára a pasinak neked, ha látod, hogy kétpofára eszi ő is és a gyerekek is, és nagyokat nyelnek és repetáznak ezerrel:DD
104. hancsalean (válaszként erre: 100. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 11:03

Igen, Ők az elsők, ezért kell arra törekedni, hogy kompromisszunot köthessen az ember.


Nálam most ez azt jelenti, ha akarna változtatni a dolgokon, tenne is érte, nem akarnám, hogy széthulljon a család. Nekem iszonyatosan hiányzott az apám, a normális család.

Nem akartam ezt a gyerekeimnek, mégis most ebben élnek.

103. de6dcdc43c (válaszként erre: 101. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 11:03

Én gyerek korom óta ilyen vagyok.


A másik pedig: nem kell semmit mondani a kajára a pasinak neked, ha látod, hogy kétpofára eszi ő is és a gyerekek is, és nagyokat nyelnek:DD


Vagy egy apró önkéntelen megnyilvánulás kicsúszik a másik száján, hogy milyen jó hazajönni:)


Ennél több nekem sosem kellett:)

102. de6dcdc43c (válaszként erre: 95. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 11:01

+Én egy kapcsolatban magamat adom,azt ami belőlem jön, nem sémák, külső dolgot, megfelelés, más emberek tettei alapján.


Én sosem voltam alázatos "szolga"..

101. hancsalean (válaszként erre: 98. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 11:00

Hát, nekem rosszul esne, ha nem mondaná a férfi soha, hogy finom az étel, szép a lakás, vagy én magam stb...


Persze nem vagyunk egyformák, elfogadom a véleményed, nekem is van, nem kell ennek okvetlenül egyformának lennie. Szürke lenne a világ. :)

100. de6dcdc43c (válaszként erre: 95. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:58

Amikor már egy kapcsolatban a gyerekek sérülnek, és fellélegeznek, megnyugodnak akkor amikor a férfi elmegy, annak a kapcsolatnak vége.Végérvényesen.

Függetlenűl attól, hogy te szereted-e még. Mert a gyeekek az elsők.


Én így látom:)

99. hancsalean (válaszként erre: 92. - Arcansas)
2011. máj. 4. 10:57

Én is így voltam sokáig, sőt sokszor megsértődtem, hogy nem igaz, hogy én nem kapok csak úgy semmit.


Mára ez már jelentéktelen...tudom, hogy célozgatni kell. Elvégre a férfi úgy nő fel, hogy Ő az aki kap a nőtől. Ahogy telnek az évek, magától is átáll (szerencsés esetben hamar) az agya és megtanul adni.


De nem kellenek nagy dolgok, én ezerszer jobban örültem az út melett szedett pipacsnak, mint egy drága csokornak.

98. de6dcdc43c (válaszként erre: 93. - Arcansas)
2011. máj. 4. 10:55
A kimondatlan bíztatás, tettekkel ösztönözve, hidd el többet ér 100x mint a szavakbeli dícséret.
97. de6dcdc43c (válaszként erre: 92. - Arcansas)
2011. máj. 4. 10:54
Minden pasinak meg kéne néznie a Mi kell egy nőnek c. vigjátékot:) alaptanítás:DD
96. de6dcdc43c (válaszként erre: 89. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:52

Én nem hisztiztem sose:) Nálam az nem gyere be..Én elég kínosan érzem magam amikor dicsérgetnek, és valahogy igen ritkán, ha valami tényleg full-ra sikerül, én inkább csak akkor.. De ez én vagyok, más meg más.


Például a házimunkát, én egy légyszívessel intézem el. De ha látom, hogy "hullafáradt", akkor én megcsinálom. Ez oda vissza működik.

95. hancsalean (válaszként erre: 88. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 10:51

És ha már itt tarunk, kész férfit kapunk egy kapcsolatnál, amit otthonról hozott azt várja el a pártól is. Az anyja és a testvére is halálra kényeztették, egy nagy gyereket kaptam, aki még boltban sem tudott vásárolni. Tényleg! Mellettem férfivá érett, külsőleg és belsőleg is. Mindenki így látja. Otthon soha nem kellett semmit megtennie, nehéz volt rávezetni arra, hogy így jobb élni, így kell élni, segítve egymást.


Én is megkaptam, hajajj, hogy mi a nő dolga és ki az úr a háznál.


Szép szavakkal elértem amit szerettem volna.


Tudod mi a legnagyobb hibám? A megbocsájtás. Még a Biblia is hirdeti. De vajon jó-e az, ha minden felett szemet hunyunk? Előzőleg is elrontottam, én hibáztam, mert sokat megengedtem a másiknak.


Azt hittem attól fog megbecsülni, ha nőként, anyaként, társként, mindenesként is a legjobb vagyok. De ez nem így van, minél odaadóbb egy nő, annál értéktelenebb egy férfinak.


Anyu egyedül nevelt fel minket, soha nem volt példa, minta előttem. Csak annyi, hogy egy nő mindenre képes, egyedül is boldogul.

2011. máj. 4. 10:49

Hát pedig nem minden férfi tudja mi kell egy nőnek, de attól még ők nem rosszabbak. Igenis meg kell mondani mit szeretnél, ha nem akarod mondani, akkor meg el kell viselni, ha nem kapod meg. Ha nem kapod meg Tőle.


Ahogy hancsalean írta: rá kell vetni őket:D

2011. máj. 4. 10:48
a pasiknak tényleg kell a bíztatás,akármilyen erősnek és határozottnak is mutatják magukat,egy nőnek mindig nagyon megakarnak felelni.Szerintem nem kezelte gyerekként,azért mert megdícsérte,ez bók,és természetes...
92. arcansas (válaszként erre: 89. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:46

Sajnos a férfiak sose tudják maguktól,hogy mi kell a nőnek,és a nőknek sajnos mondani kell.Régebben mindig irigykedtem a barátnőimre,mikor mesélték mit kaptak a barátjuktól,vagy az mit meg nem tett nekik.Aztán mikor az egyik ábrándozott,hogy givenchy parfümöt kapott születésnapjára,rá kellett jönnöm,hogy azért,mert annyit emlegette a pasinak,hogy jaj így meg úgy kellene az a parfüm.

Bár én mindig is úgy voltam ezzel,hogy nem akarok azért virágot kapni,mert elmondom,hogy vágyom rá.Ez kis dolog,de szerintem alap lenne.Nem akarok semmit azért,mert megmondom,hogy nekem ez kell,pedig te nem tetted meg!

91. 4ebcab610b (válaszként erre: 88. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 10:45
Megértelek. De az igaz, hogy egy pasinak nagy szüksége van erre....
90. 4ebcab610b (válaszként erre: 87. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:44
Úgy fogadta, hogy adjak neki még esélyt....és hogy majd rájövök, hogy ő a legjobb nekem, mert ő ismer a legjobban, ő mindent meg tud adni nekem stb. de én nem adtam azóta még esélyt már majdnem 2 éve volt, bár találkoztunk többször. Gondolom most azt hitte, ha megkéri a kezem, akkor majd elájulok. De ma nekem többet ér egy megbízható férfi, mint az aki kinyalja a popóm, cserébe gyakran lehord a földig, ha elszál az agya.
89. hancsalean (válaszként erre: 88. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 10:43

Azért mert megdícsérem még nem tartom gyereknek. Ő is megdícsért a tiszta lakásért, a finom ételélt, a gondoskodásért. Akkor engem is gyereknek nézett? Vele így lehetett békében lenni, ha morogtam volna, hogy már megint nem segítettél semmit, azzal sose jutottam volna előrébb. Ha megkértem, segített. Egyszer olvastam is erről, hogy egy férfinak mindig világosan kell elmondani azt amire vágyunk. Miután megtette, megdícsértem. Ő is minden este megdícsért, ezt kölcsönös volt nálunk. Nézhetjük a szexet is, ha azt mondom, hogy nem tud kielégíteni, még a kukaca se áll fel legközelebb egy férfinek, ha elmondom ire vágyom és még megdícsérem utána, akkor csak úgy dagad, szó szerint a büszkeségtől.


A szép szó ezerszer többet ér és használ, mint a hiszti.

88. de6dcdc43c (válaszként erre: 85. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:36

Tudod hol hibáztál? Gyerekként kezeltél egy felnőtt férfit és nem társként, felnőtt egyenrangu társként.

Én nem vagyok dicsérgetős tipus.

87. hancsalean (válaszként erre: 84. - 4ebcab610b)
2011. máj. 4. 10:31
És hogyan fogadta, hogy jöttetek ismét össze?
86. 4ebcab610b (válaszként erre: 80. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:31
Te tudsz valamit!:)
85. hancsalean (válaszként erre: 83. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 10:31
Így van, én is így tettem. Megkértem szépen minden nap valami apróságra. Vagy úgy tettem fel eleve a kérdést, hogy mosogatni szeretne vagy kiteregetni, hogy minél hamarabb egymással foglalkozhassunk És utána mindig megdícsértem. főzni soha nem tudott, de ha egy rántotttát összedobott, látványossan ujjongtam. Ez kell nekik, hidd el.
84. 4ebcab610b (válaszként erre: 78. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:30

A lényeg hogy nem sipákoltam mellette hogy milyen egy izémizé, hanem léptem, bár bevallom nem rögtön, mert kellett hozzá idő.

Pont azért tehette meg előtte hogy megalázott, mert biztos volt benne, h nem lépek.

83. de6dcdc43c (válaszként erre: 79. - Dorisia)
2011. máj. 4. 10:28
Vagy csak spontán fürdetés, etetést beiktatsz számára..
82. hancsalean (válaszként erre: 80. - Hancsalean)
2011. máj. 4. 10:27
Nekem az elején sokat segített, aztán szépen lassan magamra maradtam mindenre. Megtettem mindent helyette és utána már követelte is, hogy bevigyem és elétegyem az ételt, még a vizet is! Nagyon elrontható egy férfi, ne hagyd.
81. de6dcdc43c (válaszként erre: 79. - Dorisia)
2011. máj. 4. 10:27

Hétközbenre tedd, kondizás után is lehet a gyerekkel foglalkozni:) Gondolom nem minden nap megy..

A hétvége feltöltődésre, kikapcsolódásra, lazitásra való, hiszen Ő huzza az igát hétközben többet..

80. hancsalean (válaszként erre: 79. - Dorisia)
2011. máj. 4. 10:25
Hétvégén együtt kell kimozdulni, de rosszul teszed ha hagyod, hogy csak ennyi legyen a dolga. Nem vitázni kell, hanem szépen rávezetni a dolgokra. Ha hagyod, utána ne is reklamálj, mert egy férfit mindig a nő nevel. A szabályokra neked kell erőszak és hiszti nélkül rávezetned, sok-sok dícsérettel. Ettől dagad a mellkasuk és méginkább kedvet kapnak hozzá.
79. Dorisia (válaszként erre: 77. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 10:23
Otthon vagyok én is, nem megyek sehova, csak hétvégén az ő reszortja a nevelés, és ha kell kicsit besegítek!
78. hancsalean (válaszként erre: 73. - 4ebcab610b)
2011. máj. 4. 10:19
Otthagytad és mi történt utána?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook