Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készül a tökéletes sárgaborsófőzelék? fórum

Hogyan készül a tökéletes sárgaborsófőzelék? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2020. márc. 10. 07:52
Pont a hétvégén főztem. Mi így szeretük a legjöbban: jól átmosom, de nem áztatom be. Kevés kacsazsíron megdinszteltem a vörös- és fokhagymát, retettem a borsót, majd annyi (általam készített, sokféle zöldségből álló) darált zöldséget tettem bele, amivel elértem a kellő sósságot, és babérlevelet. Mikor megfőtt, 25 dk borsóra számítva tettem hozzá 2 dl natúr yoghurt és 1 ek mustár keverékét, összerottyantottam és kész. Én már jó ideje nem teszek bele lisztet, így is nagyon besűrűsödött. Másnap melegítésnél újraforraltam egy kis vízzel. Annyira szépen megfőtt h nem kellett turmixolni. Ha van füstölt bőr vagy ilyesmi, azt én is teszek bele. Feltétnek mehet kolbász is, de többnyire csak paprikás zsíron megdinsztelt hagymakarikákat teszek rá.
64. Bözsi néni (válaszként erre: 61. - 989059ae1f)
2020. márc. 7. 13:44
Szia, ügyes vagy:-) Örülök, hogy sikerült és finom lett.
63. Guruljka (válaszként erre: 62. - Guruljka)
2020. márc. 7. 12:11
A köményt meg az elején szoktam hozzátenni, hogy azzal főjön.
62. Guruljka (válaszként erre: 61. - 989059ae1f)
2020. márc. 7. 12:11

Egy dl olaj a rántáshoz nagyon sok, de ha így szereted...

A kolbásszal én úgy szoktam, hogy a kolbászkarikákat kicsit megfuttatom az olajon, majd a kolbászt kiszedem, és ebben a kolbászos olajban készítem a rántást.

2020. márc. 6. 23:47

Köszönöm a sok választ, segítséget! Megcsináltam, és végül nagyon finom lett, úgy örültem. ☺️


A sárgaborsót beáztattam vízbe, többször átmostam. Nagyjából 5-6 órán keresztül ázott főzés előtt. Akkor egy közepes fej vöröshagymát apróra felszeltem, mellé két gerezd fokhagymát, ezt olajon üvegesre pároltam. Hozzáöntöttem a borsót és annyi vizet, hogy ellepje. Tettem bele egy darab kolbászt, 3 db babérlevelet, sót, borsot és főzni kezdtem. A habját mindig leszűrtem. Amikor puha lett, 1 dl olajhoz tettem 2 ek lisztet, pirítottam, majd lehúztam a tűzről. Tettem hozzá egy ek tejfölt és 1 dl vizet, összekevertem, majd hozzáöntöttem a főzelékhez. Egy tk köményt beleszórtam, kivettem a kolbászt és a babérlevelet, majd összeturmixoltam. A végén kolbászkarikákat sütöttem hozzá, és azzal tálaltam. Szerencsére az állaga is jó lett (nem híg), és ízre is nagyon finom! 😊

60. New(l)
2020. márc. 6. 10:37

Valaki azért áztatja (meg a hüvelyeseket általában), mert magas a fitinsav tartalma, ami csökkenti a vas, cink és egyéb ásványi anyagok felszívódását.

Ha egy éjszakát vízben úszik, a fitinsav szint csökken.

Gondolom ez abban az esetben megfontolandó, ha az egyén rendszeresen sokat eszik ezekből az ételekből.

59. Alessandro (válaszként erre: 57. - Csalános)
2020. márc. 6. 10:34

A lencsének és a sárgaborsónak valóban elég 1 óra áztatás. Egyedül a vörös lencsét nem kell áztatni. Azonban a babot, ha nem áztatod, sokkal hosszabb főzési idő kell. És mondok én még valamit. Azért is kell az áztatás, mert a jó magyar szokás szerint a bolti babokat összekeverik a régebbi babokkal. Ezt szinte minden hüvelyesnél megteszik. Attól van az, hogy vannak köztük olyan szemek amik kemények maradnak, míg a többi már rég megfőtt.

Emiatt is kell az áztatás, mert akkor ezeknek a régebbi szemeknek is van idejük felpuhulni.

Szokták a babot a füstölt hússal együtt főzni, de mivel teljesen más a főzési idejük, én inkább külön szoktam megkuktázni a füstölt húsokat. Csak a főzés vége felé szoktam csak beletenni és még egy kicsit együtt főzni a hüvelyesekkel.

58. Alessandro (válaszként erre: 47. - 1c0f052a51)
2020. márc. 6. 10:14
Még egyszer leírom akkor én is: Én inkább maradnék az igazi zöldségek mellett. Lehet, hogy léteznek már ilyen-olyan bionak kikiáltott adalékmentes kockák, vélhetően horror áron, de azok csak kockák maradnak. A városi emberek csak használják azt. Bár aki igazán finomat szeretne enni, az ott is csak kimegy a piacra és nem kockát vesz, hanem zöldségeket. A vidéken élő emberek meg kimennek a kertjükbe és hoznak be friss zöldségeket. A kockák meg eszükbe sem jutnak, ráadásul nem fognak azok miatt a távoli városokba utazni a saját kertjük helyett. Régen, amíg (fő)városban laktam én is szoktam használni ételízesítő kockákat. De amióta vidéken élek, azóta elhagytam a kockák világát. Ugyanis ha minden zöldséget beleteszel egy levesbe vagy főzelékbe frissen vagy akár fagyasztva is, nem kell bele semmilyen kocka sem, csakis fűszerek.
57. Csalános (válaszként erre: 17. - Alessandro)
2020. márc. 6. 10:06
Én soha sem lencse, bab, sárgaborsót nem áztatok. Ha füstölt valamivel főzöm, akkor úgyis a füstölt húsnak is kell a főzési idő. Van aki sárgarépával főzi, az elveszi a hüvelyesek "puffasztó kedvét"!
56. Bözsi néni (válaszként erre: 52. - Df1e1c376c)
2020. márc. 6. 00:03
A borsólevest nem rántom, staubolom.
55. Bözsi néni (válaszként erre: 50. - 1c0f052a51)
2020. márc. 6. 00:02
Úgy, ahogy mondod.
54. Bözsi néni (válaszként erre: 52. - Df1e1c376c)
2020. márc. 6. 00:01

Egy evőkanálnyi liszt mitől lenne lapát?


Te még nem ettél jó főzeléket ezek szerint. Egyébként pedig nem kötelező szeretni, de akkor minek írogatsz egy főzelékes fórumba?

53. Guruljka (válaszként erre: 52. - Df1e1c376c)
2020. márc. 5. 23:35

Nem pár lapát az, Te!!! (Csak a menzákon.)


Egy időben előfizettük a helybeli kaját. A férjem általában nem tudta megállapítani, mi is a főzelék.

Az ételhordóból kiborítva megállt abban a formában és kocsonyásan reszketett.

Melegítés után derült ki, hogy micsoda.


Na az vastagon volt rántva, az biztos.

52. df1e1c376c (válaszként erre: 49. - Bözsi néni)
2020. márc. 5. 23:08

Én nem szeretem a rantas ízét.

Egyetlen étel a friss borsófőzelék és a -leves frissen egyszer tavasszal. Amúgy semmi fozeleket én nem kotyvasztok. Utáltam mindet gyerekkoromban, és többé nem gyotrom vele magam.

Szerintem undorító a főzelék, és az élet igazolt is :P

Hol javakkal ma, hogy pár lapát lisztet adjunk hozzá a zoldsegekhez?

51. df1e1c376c (válaszként erre: 46. - Guruljka)
2020. márc. 5. 22:55
Én vajjal csinálom az ilyet, és kell az izehez.
50. 1c0f052a51 (válaszként erre: 49. - Bözsi néni)
2020. márc. 5. 21:47
Bizony, és még az se mindegy, hogy mennyire pirítjuk meg azt a lisztet, van, amihez picit jobban, van, amihez kevésbé.
49. Bözsi néni (válaszként erre: 42. - Df1e1c376c)
2020. márc. 5. 21:13
Pedig a rántás íze kell némelyik ételhez. Mert nem csupán sűrítés, de a zsíradékon pirított liszt is hozzátesz egy ízt, és máris más az étel.
48. Guruljka (válaszként erre: 47. - 1c0f052a51)
2020. márc. 5. 21:10
Én csak por alakú szárított, sómentes keveréket ismerek, de annak is állandó az összetétele, tehát mindig ugyanaz az íze.
47. 1c0f052a51 (válaszként erre: 41. - Alessandro)
2020. márc. 5. 20:46
Meg egyszer írom: léteznek adalékmentes , azaz sómentes kockák is. Szárított zöldségekből állnak. Az legalább annyira igazi, mint a fagyasztott :) Ha nem próbáltátok még, akkor nem ismeritek az ízét.
46. Guruljka (válaszként erre: 45. - Df1e1c376c)
2020. márc. 5. 19:15
Nem. Jó a kókuszszír is, de a sima étolaj már nem jó.
45. df1e1c376c (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2020. márc. 5. 19:11

Nem feltétlen kell ghee.

A sárgaborsó kemény, így annak egy részét turmixoltam, ha ilyet használtam. És krémleves el használom.

A csicseriborso felét is turmuxolom, a sárga lencse határeset, a vöröslencse meg szétesik.


Szerintem amúgy semmi baj a "hegyomanyossal", csak én nem szeretem.

Majd egyszer ki megy a trendbol, amit szeretek, de én mindigazt fogom enni.

44. Guruljka (válaszként erre: 42. - Df1e1c376c)
2020. márc. 5. 19:02
Igen, ha van itthon ghí, akkor az abban pirított fűszereket öntöm csak bele, a lisztes rántás csak amolyan szokás.
43. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. márc. 5. 19:01

Az apám utálta a sagraborsot, az anyám nem szerette. soha nem főztek.

Egyszer nálam ettek dahlt belőle. Más az állaga, ami a lényeg. És más fűszerezessel. Szerették.

2020. márc. 5. 18:58
Szerintem minden huvelyes és zöldség büntetés lesz liszttel. Egyetlen kivétel az életemben a friss borsófőzelék egyszer tavasszal.
41. Alessandro (válaszként erre: 35. - 1c0f052a51)
2020. márc. 5. 18:54
Én inkább maradnék az igazi zöldség mellett. Van is a fagyóban mindig pár zacsi ilyen-olyan zöldségkeverékem, mert néha ha lusta vagyok friss répákat puccantani 😊, akkor a fagyasztottakat használom. És még csak szöszmötölni (pucolni, szeletelgetni) sem kell velük. Nagyon meggyorsítják a főzést. Ha mégis kell valamibe a fűszereken kívül még valami, akkor sómentes ételízesítőt használok, de kockákat azt soha. Igaza van Guruljkának, olyan egyforma (mellék)ízt adnak minden ételnek.
40. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2020. márc. 5. 18:50
A legkiralyabb kaját az anyám csinálja. És soha nem csinál sárgafőzeléket
2020. márc. 5. 18:38

Kicsit be kell áztatni, hogy ne legyen túl kemény. Pont, mint a lencsét. Aztán hideg vízben kell főzni, egy nagyobb babérlevêllel. Amikor nagyjából megfőtt, leöntöm a vizet róla, hogy ne puffadjak tőle.

Én füstöltet semmit nem teszek bele, csak a lencsébe teszek. Ebbe nem igazán kell. Amikor megfőtt a sárgaborsó, egy botmixerrel átmegyek rajta, kicsi vizet hagyva.

Egy kisebb hagymát apróra vágok, rántás, pici, minimális pirospaprika, kevés fokhagyma reszelve rá, aztán berántom. Amikor besűrűsödik, veszek ki belőle, egy kisebb doboz tejföllel, hőkiegyenlîtêssel behabarom (ugye ebbe már nem kell liszt)

Ennyi. Só a saját ízlésednek megfelelően, ezt így leírni nem lehet. Kóstolni kell. :)

2020. márc. 5. 18:37
Tudom, hogy a szakácsok a Delikátról hallani sem akarnak, de én só helyett azt rakok bele, semmi mást. Áztatni nem szoktam. Hideg vízben teszem oda főni, hamar megfő. Nem turmixolom, hanem addig főzöm, amíg szét nem fő. Aztán vékony rántás rá. Arányokat nem tudok mondani. Hol így sikerül, hol úgy.Isteni!😊
37. Guruljka (válaszként erre: 36. - Bless the child)
2020. márc. 5. 18:32
Én meg a kockák (mellék-)ízét nem szeretem. :D
36. Bless the child (válaszként erre: 34. - Alessandro)
2020. márc. 5. 18:00
Szeretem az E betűt:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook