Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan sampont, ami nem varázsol oroszlánsörényt? fórum

Tudtok olyan sampont, ami nem varázsol oroszlánsörényt? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. andi6020 (válaszként erre: 18. - Channa*)
febr. 9. 20:18
L'Oréal Wild stylers. Utolsó pillanatban vettem 15 flakonnal. Már nem gyártják. Ez a legjobb hajtőemelő. Illetve volt. Nem tudom van e már helyette új termékük.
32. *lime* (válaszként erre: 31. - L’Engel)
febr. 9. 18:12
nem, de köszi. Itt nem az egész hajról van szó hanem csak a hajtőről, amit samponozok.
31. L’Engel (válaszként erre: 27. - *lime*)
febr. 9. 17:52

Igaz, hogy nem sampon, de tartós egyenesítés nem érdekelne?

Eleve egyenes hajon is elvégzik, pont annak céljából, hogy lapos, fényes, szöszmentes legyen.

30. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - *lime*)
febr. 9. 16:50

Ha gondor a hajtad, az isten sem fogja kivasalni.

Vagyis van az a rakas vasalas. En hordtam egyenesen is. Ritka jol nezett ki, de soha tobbe. Es Angliaba koltozve feladtam. A paratol, 2 csepp viztol az en hajam gondor.


Telen "lenyalt", de vannak az antennak, nyaron gondor a hajam.

29. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 24. - Dominós)
febr. 9. 16:26
elképzeltelek..-)))))
28. Kacsahercegno (válaszként erre: 25. - *lime*)
febr. 9. 14:23
Menj át rajta hajszárítóval úgy, hogy fentről lefelé tartod, szóval így rálapítod vele a fejedre. Meg esetleg próbálj ilyen mindenmentes samponokat, balea med, vagy a rossmann hasonlója? babasampon? Ha nem konkrétan felfelé áll, az nem hangzik annyira rosszul, hosszú egyenes hajon is jobban mutat ha nem cuppan le teljesen az illető koponyájára, hanem van egy kis tartása. Plusz ha vannak benne rövidebb "babahajak", az is okozhatja ezt.
27. *lime* (válaszként erre: 26. - Ágio8405)
febr. 9. 14:02
jó akkor ne nevezzük sörénynek, de eláll a fejemtől. Tök mindegy. A lényeg az, hogy ha tud valaki olyan sampont ami tutira nem boostolja fel a hajat, semmilyen módon, akkor várom az infót.
febr. 9. 13:48
Ha szögegyenes vekony szálú hajad van az kizárt hogy sörény legyen. Fotót nem tudsz mutatni. Milyen amikor nem tetszik és milyen amikor igen?
25. *lime* (válaszként erre: 22. - Kacsahercegno)
febr. 9. 13:46

NEM, hosszú. És az enyém is vékony szálú. És mosás után tul. képpen annyi van, hogy nem lapul le a hajam, hanem a hajtő kicsit meg van emelve felfelé ill. oldalra. Az egész. Nagyobb volumenű = nagyobb tömegű a tőnél, nem lapos.

BEszárÍtás nincs, csak hagyom megszáradni és semmi mást nem teszek rá. Szóval ez csak a samponn.

febr. 9. 13:43
Az én fejem mindentől kb. olyan, mint régen Tina Turner, C.C.Catch, Bonnie Tyler... Szeles időben csak sapkában megyek ki.
23. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - Kacsahercegno)
febr. 9. 13:16
Márminthogy úgy értem a samponon kívüli egyéb termékek, pl hajtőemelő spray...
22. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - *lime*)
febr. 9. 13:16

Rövid hajad van? Csak mert az enyém is vékonyszálú és semmilyen, és egyik volumenes sampon sem ad neki semmilyen tartást, csak a direkt erre kitalált termékek. A balzsamok annyira elnehezítik, hogy azt tizenéve nem használok emiatt... Ezzel a textúrával képtelenség lenne hogy bármitől úgy álljon, mint egy oroszlánsörény.


Az egész feláll? Vagy csak pár szál/tincs? Hogy kell ezt elképzelni? 😅 Beszárítod? Milyen technikával? Nem lehet hogy a hajmosáson kívül van valamilyen "probléma"?

21. simple (válaszként erre: 20. - *lime*)
febr. 9. 12:57
Én csak ilyet használok, sampon és balzsamot is. Mosás után tényleg jó, de másnapra lelapul. Amúgy rengeteg hajam van, csak vékony szálú.
20. *lime* (válaszként erre: 18. - Channa*)
febr. 9. 12:34
Szerintem próbáljatok volument adó sampont és balzsamot. Azok pont erre vannak kitalálva. Biztosan hosszabb távon működnek, mint a többi.
19. *lime* (válaszként erre: 16. - Channa*)
febr. 9. 12:31
Próbáltam balzsamot is, köszi az ötletet. Nem fogod elhinni, hogy az is felfújja a hajamat. :D Én sem akartam elhinni. Azt hittem, hgoy az majd lelapÍtja, de nem. A sampont csak a hajtőre, a balzsamot csak a hajvégre szoktam tenni és amikor használok balzsamot, akkor a hajam vége is szétáll. A NAture Box-tól a sárga balzsamot használom. És olyan terméket nem is veszek ami írja, hogy volument ad. CSak olyat, ahol szó sem esik a volumenről. Mégis ..... Sok évvel ezelőtt nem voltak ilyenek a samponok szerintem (bár lehet, hogy akkor csak nem zavart, hogy feleleli a hajtövet) de most az összes ilyen. Tele vagyok ezzel ... egyszer kitalálnak valamit a cégek, akkor kötelezően azt csinálja az összes. Rohadt fárasztó ....
18. Channa* (válaszként erre: 17. - *lime*)
febr. 9. 12:27

De jó neked!

A legtöbb nő arra vágyik, hogy ne lapuljon a fejére a haja, erre keres megoldást.

Úgy szeretném, ha nem kellene minden reggel átszárítanom a hajam.

17. *lime* (válaszként erre: 9. - Channa*)
febr. 9. 12:24

A Gliss-től a "Split ends miracle" sampont használom (rózsaszÍn flakon) most, mert a korábbiakhoz képest ez kevésbé fújta fel a hajam. DE ez is felfújja, sőt a legutóbbi flakon úgy tűnik, hogy méginkább felfújja mint a korábbi flakon (de lehet, hogy ezt már csak én képzelem). Szóval elegem lett belőle, már alig van az alján egy kevés, alig várom, hogy kipurcanjon. Elég volt belőle!

Amúgy vékony szálú gyenge hajam van, teljesen egyenes, nem sok tartással. Hát ezen "segÍtenek" a samponok sajnos (a nélkül, hogy szeretném ...)

16. Channa* (válaszként erre: 12. - *lime*)
febr. 9. 12:24

Balzsamot próbáltál már?

AZ olyan béna állagot a hajnak és lehúzza.


Pontosan nem értem, hogy mi a bajod azzal, ha nem simul a fejedre a hajad, de a balzsam biztos segít ezen.

15. *lime* (válaszként erre: 7. - Simple)
febr. 9. 12:19
Na látod .. mosás után oroszlánsörény. Az összes ilyen, vagy legalábbis még nem találkoztam olyan samponnal, amelyik nem ilyet csinál. Pár nap után nekem is lelapul, de én rohadtul örülök. Próbálj direktben volument adó sampont, azon biztosan hosszabban hatnak.
14. *lime* (válaszként erre: 4. - Andi6020)
febr. 9. 12:17
a hajtövet szoktam samponozni csak ezért csak a hajtőveknél fűjja fel, a vasalás szerintem ott kevésbé hat. Meg nem is akarom tönkre tenni a hajam vasalással, de azért köszi az ötletet.
13. *lime* (válaszként erre: 3. - Charlize)
febr. 9. 12:16
nem, szerencsére szög egyenes magától.
12. *lime* (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
febr. 9. 12:15
nem, a samponok adnak volument a hajamnak. Pár nap után elmúlik mert amúgy vékony szálú/tartás nélküi hajam van de amikor frissen van mosva akkor "fel van fújva". Nem szárÍtom sehogy csak ráfésülöm a fejemre mert azt akarom, hogy lapos legyen, de amikor megszárad, akkor is lesz egy volumenje és eláll a fejemtől mert van a samponokban egy anyag, amik taszÍtják a hajszálakat. Már nem tudom hányadikat próbálom de mindegyik ilyen és a faxom is ki van. Oliva olajat tettem már a samponba, hogy kicsit "higÍtsam", de hiába.
febr. 9. 10:03
Festett, dauerolt száraz hajra hajpakolás, hajbalzsam gyógynövényes sampon segíthet ha az a probléma.
10. globus (válaszként erre: 9. - Channa*)
febr. 9. 09:18

Enyém is. Fodrász szerint vastag szálú, szög egyenes és túl sok. Minden alkalommal ritkítja.

Én azt vettem észre, hogy a keratinos, 2:1-es samponok nehezítik, vagyis ezeket ajánlanám azoknak, akik laposítani szeretnének.

9. Channa* (válaszként erre: 1. - *lime*)
febr. 9. 09:13

Megírod, hogy milyen hajad van és milyen sampont használsz?

Nekem teljesen sima a hajam és van súlya rendesen, így ha nem foglalkozok vele naponta, akkor csak lelapul a fejemre.

8. Channa* (válaszként erre: 7. - Simple)
febr. 9. 09:11
Igen, engem is ez érdekelne;)
febr. 9. 08:25
Engem az èrdekelne, melyik az amelyik oroszlànsörènyt csinàl. Nekem pont az a bajom, hogy csak mosàs utàn van sörènyem, màsnapra lelapul.
6. f8c32ccd19 (válaszként erre: 1. - *lime*)
febr. 9. 08:24
Hajvasalót használok, lapos és egyenes tőle és kitart a köv. hajmosásig.
febr. 9. 07:46
Nekem még olyan sampont nem találtak ki. Már belenyugodtam, hogy így maradok. Jó módszer hajmosás után sapit húzni. :D 2 nap után újra sörény.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - *lime*)
febr. 9. 06:30
Vasald ki, lapos lesz. Ez szerintem nem múlik a samponon. Bár múlna.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook