Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sajnos nekem nem jönnek be a mackós férfiak.És akik... fórum

Sajnos nekem nem jönnek be a mackós férfiak.És akik... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
79. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 77. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 21. 09:43
Titok..-)
78. Channa* (válaszként erre: 77. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 20. 16:26
Bízzunk benne, hogy nem a műkörmösnek🙃
77. dfc04c70e4 (válaszként erre: 75. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 20. 16:16
Valljál színt! Melyik típusnak felelsz meg? 😀
76. dfc04c70e4 (válaszként erre: 66. - Timycat)
2023. jan. 20. 16:13

Kimondott ideálom nekem sincs, nem is volt. Úgy értem, nem döntöttem előre el, hogy nekem mondjuk kizárólag szőke, kék szemű, vagy barna hajú barna szemű, esetleg ezek keveréke legyen az a pasi, akit elfogadnék hosszú távra. Viszont amit írsz, hogy neked mindenféle volt, akiket felsoroltál - hát, ezt elképzelni nem tudtam volna. Mondom, a hajhossz, hajszín, szemszín - ezek nem voltak eleve eldöntve, hogy márpedig csak ilyen vagy olyan lehet, de nálam alacsonyabb vagy kifejezetten dagadt, nem jöhetett szóba. Annál azért válogatósabb voltam.

A többi, amit írsz, ne legyen igénytelen, koszos, büdös, elhanyagolt, az pedig alap.

Lényeg az, hogy én sem kergettem ideálokat, de akikről te írsz (alacsony léc) nálam legfeljebb barátnak jöttek volna be.


Mondjuk tuti nem volt annyi pasim sem, mint neked. De szerintem ez nem azon múlt, hogy magasabbra tettem a lécet. Akinek kellett, megugrotta. Mint ahogy én is annak a lécét, aki fontos volt. 😊


Te hozzám képest egy belevaló csaj vagy. Írom ezt azok alapján, amit idáig megtudtam rólad a hozzászólásaid alapján. Én tényleg sok mindenben maradibb vagyok. De én alapjáraton vagyok konzervatív. Legalábbis kapcsolatok terén.

75. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 66. - Timycat)
2023. jan. 20. 15:48
Azt a rézfánfütyülőjét, én vagyok az eseted..-)))
74. Channa* (válaszként erre: 73. - Timycat)
2023. jan. 20. 15:47

😂😂😂😂😂


Bocsánat!

73. timycat (válaszként erre: 71. - Channa*)
2023. jan. 20. 15:34

"mert pl. a focin kivül nem érdekli semmi más, max. az, hogy teleegye magát és legurítson néhány sört.


Nőkkel kapcsolatban is el lehet mondani ugyan ezt. Az a nő, aki csak arra képes, hogy kirittyentse magát, esetleg még tud háztartást is vezetni, de pl. még sakkozni sem képes, unalmas.



Ki akarja mindig azt hallgatni és semmi mást, hogy melyik csapat focizik a legjobban? Vagy ki akarja azt hallgatni naphosszat, hogy milyen körme legyen, hogyan takarítja ki a lakást?"


😂 Leírtad az életünket, ja plusz férjemnél a peca.

72. tien (válaszként erre: 71. - Channa*)
2023. jan. 20. 12:33

Órákig tudunk beszélgetni és röhögcsélni.

Humor az kell ,tisztelet a másik iránt fontos.Titkok sincsenek,ő a jobbik felem.


Lehet ,hogy a férjem másnak túl harsány ,túl beszédes,túl barátságos és egy nagy favágó a szakállal és hosszú hajjal a közel száz kilójával,de nekem a legszebb a világon.

71. Channa* (válaszként erre: 70. - Főnix3)
2023. jan. 20. 11:55

Kb. hasonló elvárásokról beszélek.

Bár nem mondja a férjem, hogy legyek szőrtelen és legyek mindig tipp-topp, de azért én igyekszek az lenni.

És bár én se mondom a férjemnek, de ő is tipp-topp mindig, azaz pl. nem esik nehezére akkor sem borotválkozni és illatozni, ha hétvége van, szabin van vagy nyaralunk, stb.


És én igen is elvárom a férjemtől, hogy ne hízzon el, ahogy ő is örül annak(elvárta), hogy én se tettem meg.


Nem tudom, hogy mennyi idősek az ismerőseid és azt sem, hogy a nő tipp-toppságán kívül rendelkezik e olyan tulajdonságokkal, ami nem teszi unalmassá, mert én biztos vagyok benne, hogy sok pasi/nő azért unja meg a másikat/azért nem áll fel a cerka, mert a másik még sem olyan, amilyennek kellene lennie. És megint jönnek az elvárások!

Nem csak azt kell nézni, hogy jól néz ki, vagy nem néz ki, de jó ember, hanem az egészet együtt, azaz kellenek az elvárások.


Sosem választottam volna olyat, aki bár külsőre jó, de egyébként halálra unom magam mellette, mert pl. a focin kivül nem érdekli semmi más, max. az, hogy teleegye magát és legurítson néhány sört.

Nőkkel kapcsolatban is el lehet mondani ugyan ezt. Az a nő, aki csak arra képes, hogy kirittyentse magát, esetleg még tud háztartást is vezetni, de pl. még sakkozni sem képes, unalmas.


Ki akarja mindig azt hallgatni és semmi mást, hogy melyik csapat focizik a legjobban? Vagy ki akarja azt hallgatni naphosszat, hogy milyen körme legyen, hogyan takarítja ki a lakást?


Én biztos megpunnyadnék egy olyan pasi mellett, aki nem velem beszélget, nem engem szórakoztat, hanem csak nyomja a focit.


Bocs a focit kedvelőktől!;)

70. Főnix3 (válaszként erre: 69. - Channa*)
2023. jan. 20. 10:32

Igen! De nekem ez természetes, ahogy a férjemnek is! Ezek alap dolgok!

De én arról beszélek pl. hogy a férfi elvárja, hogy a nő tipp topp és szexi legyen mindig , ne pukizzon, ne kakiljon , legyen mindenhol szőrtelen, de a faszi havonta megpiszkálja, mert egyébként neki mennyi problémája van az életbe és nem áll fel a cerka! Ez egy ismerősöm! A lánynak külsőre ideálja! 🤷🏻‍♀️

69. Channa* (válaszként erre: 67. - Főnix3)
2023. jan. 20. 10:22

Pontosan!

És a fürdés igény csak egy, amit felhoztunk, van még egy csomó, ami miatt nem élnél együtt valakivel;)

68. Channa* (válaszként erre: 66. - Timycat)
2023. jan. 20. 10:21

Én tudom, hogy finnyás vagyok mindenben;)


A kinézet is fontos, és bár én se mondom, hogy van ideálom, de csak azok jöhettek bármikor is szóba, akik kb. ilyenek voltam, amit leírtam.


Egyéb értékességét 'díjazom', de nem kell, mint társ, max. jóbarát. Van sok olyan barátom, akik a külsőségen kívül megfelelőek lettek volna férjnek is, de mivel a külsejük nem felelt meg nekem, így maradtak csak barátok...

67. Főnix3 (válaszként erre: 65. - Channa*)
2023. jan. 20. 09:26

Akkor nekem tudat alatt az az elvárásom, hogy a másiknak elvárása legyen saját magával szemben! 🤷🏻‍♀️😅

Mert azzal természetesen nem maradnék, aki igénytelen a fürdésre! 🤣

66. timycat (válaszként erre: 65. - Channa*)
2023. jan. 20. 08:58

Nekem nincsenek ideáljaim, volt alacsony, magas, rövid hajú, hosszú hajú, kopasz, szőrös, szőrtelen, kék/zöld/barna/szürke szemű, szőke/barna/vörös hajú, durván izmos, csak sportos, mackós, duci, dagadt stbstb.

Engem a változatosság gyönyörködtet.


Ne legyen igénytelen, koszos, büdös, elhanyagolt, kb innentől mindenki eséllyel indult. Gáz vagy nem gáz de nálam alacsonyan van az a léc. A nagy többség értékes ember, akit azért ismertem meg, mert nem kergettem ideálokat.

65. Channa* (válaszként erre: 64. - Főnix3)
2023. jan. 20. 08:49

Kell, hogy legyen mindenkinek elvárása a másik felé is.

Nevezhetjük ezt ideálnak is, ha már a külsőségekről beszélünk.


Számomra elvárás volt, hogy magas legyen a társam, de ne csak egy kicsit legyen magasabb nálam, hanem 180 cm feletti legyen a magassága, az arányai olyanok legyenek, ami nekem tetszik, ne legyen vékony, ne legyen dundi, ne legyen túl izmos. Nekem nem jönnek be a túl sötét és túl világos színű pasik sem, azaz ne legyen szőke, ne legyen fekete hajú, és ugye legyen jóképű szerintem. Az nem érdekel, hogy más szerint jóképű e, csak az, hogy szerintem az legyen.


És miután megvan ez, utána is még rengeteg mindennek meg kellett, hogy feleljen. Nálam nagyon fontos a humor, mellette az, hogy sok minden érdekelje, pl. ne csak a foci vagy az autók, hanem emellett szinte minden, pl. csillagászat, könyvek, politika, stb., azaz lehessen vele beszélgetni és nagyokat nevetni, bármilyen társaságba megállja a helyét.


És ugye a céloknak is hasonlóknak kell lennie.


És igen, szeressen olyannak amilyen vagyok, de ehhez tudom kell, hogy milyennek kell lennem, ahogy neki is tudnia kell, hogy nekem milyen elvárásaim vannak felé, ami nem csak az elején fontos, hanem évek múlva is.


Egy példa: tudom, hogy milyen voltam külsőre, amikor megismerkedtünk. Biztos tetszett neki a külsőm. Így igyekszem megtartani, azaz nem hizlalom fel magam kétszer akkorára, mint voltam, még most sem, hiába telt el azóta 35 év. De neki is figyelnie kell erre, mert hiába férfi az én esetemben, de ő is legyen annyira hiú, mint én. Ez is egy + elvárás;)


Tehát, azt gondolom, hogy ha valaki nem tesz azért, hogy szeressék, szívesen legyen vele a másik, hosszú időn át élvezze a társaságát és ne az legyen, hogy megunta, akkor igen is tudni kell, hogy a másiknak milyen elvárásai vannak és azt hozni kell sok-sok éven át, ahhoz, hogy ne itt a hoxán kelljen fórumokat nyitnia, hogy nincs szex, nem tekint nőnek a párom, magányos vagyok a családomban, stb.


Sosem szabad lejjebb adni az elképzelésünket. Biztos nehezebb és szerencse is kell hozzá, hogy megtaláljunk a nekünk megfelelő társat, de csak azért, hogy valaki legyen velünk, nem kell beletörődni a sorsunkba.


Biztos, hogy neked is van elvárásod a pároddal szemben. Gondolom, ha egy igénytelen, tahó lenne, aki még bánt is, akkor nem lennél vele. Ami azt jelenti, hogy elvárásaid vannak, hiszen nem elégszel meg annyival, hogy ugyan ezzel a külsővel, csak büdösen;) veled éljen...

2023. jan. 20. 07:42

Lehet én gondolom rosszul, de nekem nincs a férjem felé elvárásom! Mind a kettőnknél megbeszélés nélkül kialakult , hogy magunk felé van elvárásunk!

Max azt várom el, hogy a szemetet kivigye, amikor megígéri hogy megcsinálja! Érthető így?

Nem tudom milyen elvárásoknak kell megfelelni, hogy szeressenek! Nem teszek semmit azért, mert valaki elvárja! Kivéve a munkahelyen!

63. dad1f54482 (válaszként erre: 62. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 20. 07:17
Ezt mondtam volna? Vicces kedvemben lehettem :)
62. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 54. - Dad1f54482)
2023. jan. 19. 19:01

A múltkor nekem ezt mondtad:


"Egy nőnek ne legyenek elvárásai egy férfivel szemben.

Minden amit kapnak a sorstól az ajándék, ez lenne részükről a helyes hozzáállás.."


Most akkor mi az igazság?..-))

61. dfc04c70e4 (válaszként erre: 59. - Főnix3)
2023. jan. 19. 17:59

Egyetértek. Az, hogy milyen egy kapcsolat, nem az elvárásokon múlik. Persze. Magas elvárás mellett is lehet felszínes kapcsolat. Nem is mondtam az ellenkezőjét.


Másik, amit írsz. Igen, az, hogy nekem kik jönnek be, tényleg az én ízlésemet tükrözi. Más sincs ezzel másként. Másnak is csak az jön be, aki az ízlése szerint való. Aztán hogy valóban olyan társa lesz-e, az már más kérdés.


Érdekes, nekem a fórum címéről semmi negatív nem jön le.

Nem látok benne semmi degradálót és bántót. Nekem tényleg furcsa, hogy te degradálónak, bántónak érzem.

Nem volt sem gúnyolódás, sem alázás, semmi olyan, ami bántólag hatna egy mackós pasira.


Több fórumban elmondtam már, és nem is szeretném unalomig ismételgetni magam: a belső érték nagyon fontos. De! Ha külsőleg nem vonz valaki, akkor beszélgetésnél tovább nem jutnék vele. A vonzalom, a kémia nagyon fontos. Nélküle a fene megette az egészet. Én nem barátot akartam, azokból volt elég. Egy komoly kapcsolat kialakításához kell az a lángolás. Én nem tudok lángolni, ha valaki nem tetszik igazán. Más kérdés, hogy nyilván nem lett volna tartós kapcsolatom, ha kiderül, hogy egy üres macsóval állok szemben.

60. dfc04c70e4 (válaszként erre: 58. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 19. 17:44

Most, hogy mondod, nem is olyan biztos, hogy sokkal szebb vagyok az ördögnél.

Mondjuk úgy, hogy az ördöglány megtalálta a hozzá illő ördögfiút. De ilyen ördöggel még a pokol sem lehet rossz. 😈 😍

59. Főnix3 (válaszként erre: 51. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 19. 15:55

Igen! Talán közé tűzhettem volna, hogy “vagy”! Mert a magas elvárás mellett is lehet felszínes egy kapcsolat!

Az, hogy neked kik jönnek be, természetesen a te ízléseden múlik!

Nekem ami nem tetszik és negatívan jön le, ahogy ki van írva a címe a fórumnak!

Degradáló, és bántó!

Mindenki szereti az izmos szép testet, így vagyunk kódolva, megnézzük a szépet! Viszont én biztos nem mondanék le egy olyan emberről, aki számomra olyan belső értékkel rendelkezik, ami a külsejét is vonzóvá teszi!

Volt olyan férfi, aki nem a külsejével csábított el! 🤷🏻‍♀️

58. 3272f5ad6f (válaszként erre: 57. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 19. 15:42
Szerintem abszolút reális elvárás, ha te sokkal szebb vagy az ördögnél. 😄
57. dfc04c70e4 (válaszként erre: 56. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 19. 15:31

Nálam is ez volt a helyzet. Nemrég írtam, hogy engem sem a mackó típusú fiúk „hajkurásztak”. 😁 Nem is illettünk volna össze.


Nekem az sem elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. Ez sem túlzott elvárás. Bár, ki tudja. Lehet, hogy ami nekem csak egy reális elvárás, azt más túlzónak tartja.

56. 3272f5ad6f (válaszként erre: 55. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 19. 15:25
Nálam nem is volt elvárás, hogy magas, vékony vagy izmos legyen. Többnyire ilyenek közeledtek.
55. dfc04c70e4 (válaszként erre: 54. - Dad1f54482)
2023. jan. 19. 14:38

Igen. Persze, értem valamennyi eddigi hozzászólást. A tiédet is.

Elolvastam az előzményeket is, hogy ki mire, és hogyan reagált.

Eleve arról van szó, hogy miért lenne túlzott elvárás egy nőtől, ha neki nem a mackós férfiak jönnek be, hanem a vékonyabb alkatú, izmosak? Vagy a többi, amikről az 1. hozzászólásban is szó esik.


Nekem pl. semmi bajom a mackókkal, de páromnak soha nem választottam volna ilyen típusú pasit. Néhány pasinak nagyon jól áll a szakáll, a borosta (fiataloknak is), de az én férjem szakáll nélküli, és neki nem is állna jól. Szóval nem vagyok én semminek az elrontója.

Az pedig, hogy kinek mi számít túlzott elvárásnak, azt embere válogatja.

54. dad1f54482 (válaszként erre: 53. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 19. 14:28

"És itt reális elvárásokról beszélek"


A reális elvárásokkal sosem volt baj. Én a túlzott elvarásokról írtam.

52. hozzászólás első sor :)

53. dfc04c70e4 (válaszként erre: 52. - Dad1f54482)
2023. jan. 19. 14:24

De ugye nem gondolod, hogy azok a nők, akiknek vannak elvárásaik egy férfival szemben - ők egyedül maradnak?


A nők nagyon nagy hányada 45-50 éves korára már régóta (akár 20 éve) kapcsolatban (házasság, élettárs, szerető) kapcsolatban van.

Nyilván egyetlen életre szóló vagy akár hosszútávú kapcsolatra nincs recept.


Akinek nincs elvárása egy férfivel szemben, ott már igenis nagy baj van. És itt reális elvárásokról beszélek, és bizony a külső igenis fontos. Sokkal később jönnek a belső tulajdonságok. De szerelembe csak azzal esik az ember lánya, akihez vonzódik külsőleg. Legalábbis én így vagyok ezzel.

52. dad1f54482 (válaszként erre: 50. - Főnix3)
2023. jan. 19. 14:16

Nincs baj a túlzott elvárásokkal, ha a cél az egyedüllét. :)


Klasszikus női hiba egyébként, de 45-50 körül szembejön az igazság. Addig lehet álmodozni. Tisztelet a sok kivételnek.

51. dfc04c70e4 (válaszként erre: 50. - Főnix3)
2023. jan. 19. 14:13

Lehet, hogy rengeteg kapcsolat felszínes. De az biztos, hogy ennek nem a magas elvárások az okozói.


Az pedig végképp nem magas elvárás, ha valakinek nem a mackós férfi az esete. Nekem sem ők jönnek be. Bár az is igaz, hogy engem sem a mackó típusúak „hajkurásztak” annak idején. 😃

50. Főnix3 (válaszként erre: 49. - Gabesz55)
2023. jan. 19. 13:23
Ahogy elnézem a mai világban nagyon magasak az elvárások, de a kapcsolatok felszínesek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook