Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sajnos, húsvétkor kiöltözve vártam a locsolókat, és volt... fórum

Sajnos, húsvétkor kiöltözve vártam a locsolókat, és volt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2022. ápr. 23. 14:29

Köszönöm szépen a hozzászólást, érdekes volt olvasni. Tényleg kiviszik Őket a kerti csaphoz? 😮😮 Akkor én még olcsón megúsztam, egy vödör vízzel...

Nem olvastam utána a húsvét "eredetének", lehet, hogy ezért is reagáltam túl a dolgot.

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 19:09

A locsolkodás tk. egy kedves szokás és azért locsolnak, hogy termékeny legyen a lány. Viruljon ki tavasszal.

Nálunk a kútra (kerti csaphoz) viszik ki a lányokat.

Lánykoromban volt, hogy 3x is át kellett ötlöznöm. De nem csak nekem, hanem szinte minden lánynak. Nem volt belőle sosem sértődés.

2022. ápr. 21. 18:49
Ez tök jó gondolat... :)
6. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 15:52
Nagyon régen leépítettem az otthoni locsolókat. A munkahelyre meg azt találtam ki, hogy az kap festett tojást, aki nem locsol meg. 😁
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2022. ápr. 20. 10:31
Persze, ezen már túl vagyunk... Lényegében, nem haragszom annyira, csak hírtelen meglepő volt a szituáció! 😮
4. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 10:28
Ó szegény! Akkor szerintem beszélgess el erről a férjeddel, hogy lehet, hogy nekik ez nagyon vicces volt, de neked rosszul esett, úgyhogy legközelebb mellőzzék ezt a "locsolós tréfát".
2022. ápr. 20. 09:53
Eddig ez nálunk ilyen szolídan szokott történni. Mármint a locsolás, kis parfüm a hajra stb... Csak szerintem idén a férjem szervezkedett a kollégákkal a hátam mögött.🤔
2022. ápr. 20. 08:26
Nyugodtan állj bosszút - ha tudsz :) Én amint férjhez mentem - több mint 30 éve - kiírtottam ezt a szokást, nálunk nincs locsolás, úgyhogy ilyen kellemetlen meglepetés nem érhet. Neked sem lett volna muszáj locsolókat fogadni, ez nem kötelező.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook