Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sajnálom azokat, akiknek az ünnep nem az örömről, hanem a... fórum

Sajnálom azokat, akiknek az ünnep nem az örömről, hanem a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
dec. 23. 22:24

Elhiheted, hogy nem az a cél, sokkal inkább fordítva van, hogy ami természetesnek tűnik, azt értékelni kell. Ahogy írták, elkerülni nem lehet, hogy bármelyik ezek közül megjelenjen az életemben.

Aligha van ember, aki odamegy egy szomorúhoz, és elmondja, sajnálja őt, de szembe állítja az ő szerencsésebb helyzetével. Ezek belső érzések, belső monológok. Pl a férjemmel szemben, akinek évek óta nem élnek a szülei. A vallomás is ezért született, láttam a tekintetét ma.

dec. 23. 19:58

Az én szüleim már nem élnek, koromnál fogva. Igen, ez az életrendje. Nekem is van/volt két gyermekem, mint neked. De sajnos az egyik fiam, aki most lenne 50 éves, tavaly meghalt. Ez már nem természetes! Nem az élet rendje!

De ne sajnálj! Sajnálat nélkül is megtanultam vérző szívvel, mosolyogva járni!

7. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:31
Érezd magad szerencsésnek, de nem szép ilyenkor ezt kihangsúlyozni....
dec. 23. 19:18
Nem tudok különbséget tenni a szeptember 15-e és december 24-e között. Aki hiányzik, akkor is hiányzik nem csak karácsonykor. Ez a hiány az életem része marad, amíg élni fogok, de elfogadom, mert ez az élet rendje.
5. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:08

Bocsi,de nem kell a sajnálatod!

Ez az èlet rèsze,de ilyenkor kicsit nehezebb.

Majd megtapasztalod.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:08
A sajnálat ami a legkevésbbé hiányzik ezeknek az embereknek. Sőt! Az ilyen szembeállítása a saját szerencséddel csak erősíti bennük a rosszérzést.
dec. 23. 19:02
A születés, és az elmúlás az élet része, ezt senki sem tudja elkerülni, sajnos.
dec. 23. 18:55
Az évek haladtával változni fog nálad is,hogy lesznek akik hiányozni fognak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook