Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rosszul esik, hogy a munkahelyem csak használt munkavédelmi... fórum

Rosszul esik, hogy a munkahelyem csak használt munkavédelmi... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 30. 15:30
Ha neked ez megfelelő, akkor minek írtál ki posztot?🤣
nov. 30. 15:28
A cipő tök jó állapotban van, csak az elv zavar.
14. gigi> (válaszként erre: 11. - Globus)
nov. 30. 15:26

Adnak használtat amit már valaki évekig hord, vagy vissza ad mert elmegy, leszámol stb...

Cipőt is, csak azt már nincs végképp gusztusa felvenni az embernek.

Emlékszem mikor dolgozni kezdtem, rám húzták a régi hagyományos kismama fűzős hosszú szárú cipőt. Két órán belül elkezdett szét bomlani a sarka. Darabokba tört lefelé. Mikor meg látták, visitottak velem, hogy azonnal cseréltessem le mert baleset veszélyes. Na, akkor volt először és utoljára rajtam olyan cipő. Vettem magamnak normálisat, jó pénzért.

nov. 30. 15:25
De mindenhol kell legyen, kérdezz rá vezetődnel ki a munkavedelmis.
nov. 30. 15:23
Az itt nincs :)
11. globus (válaszként erre: 8. - Gigi>)
nov. 30. 14:48

Ezzel még csak nem is lenne gond, ha nem lenne kötelező a munkaruha. Köteleznek, de nem adnak, röhej.

Nekem egy vászoncipő sokáig kitart, a ruházatból általában 1 váltás van, amíg mosom. Közben a másikra vigyázni kell, nehogy trágyás legyen :)

10. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 14:45
Munkavedelmist keresd fel
9. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 14:35

Csak úgy eszembe jutott.

Mikor dolgoztam még, a cégünket egy indiai cég akarta megvásárolni.

A munkatársaink kimentek gyárlátogatásra, és elszörnyülködtek az ottani körülményeken.

A gép mellett dolgozó fiatal mezítláb állt a földön és dolgozott.

És ez csak egy eset volt a sok közül.

nov. 30. 14:26

Nálunk is így van. Munkaruha pénzt nem adnak. Utoljára tizenakárhány éve kaptunk.

Magunknak vesszük a lábbelit, a munkaruhát. Ha szóvá tesszük, leráznak. És nem csak ezzel..

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
nov. 30. 13:54
Nem tudom, mi nem találtunk rá ilyen törvényt. Amúgy a többieket elnézve nem is foglalkoznak vele.
6. globus (válaszként erre: 2. - Boldogzokni)
nov. 30. 13:52
Tuti, hogy szabálytalan. Felháborító.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Brandy85)
nov. 30. 10:00
Ez inkább ilyen sportcipőszerű, ilyen kötelező egyen cipő, amit hordani kell, mert olyan a terület. Ha vki elmegy akkor az otthagyja és ha jó a méret az új belépőre, az kapja meg, mert drága.
nov. 30. 09:52
Inkább vegyél újat!
nov. 30. 09:49

Használt munkavédelmi cipő?????


És ha az előzőnek lábgombája volt akkor azt is öröklöd?

nov. 30. 09:26
Hát ez tényleg gáz... ez amúgy törvényileg teljesen oké? Egészségügyi téren?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook