Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rontáslevétel tudtok segíteni?! fórum

Rontáslevétel tudtok segíteni?! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2011. jún. 16. 15:50

Irtam es odalett:(

Szerintem mondassatok miset a csaladodert es abban foglaljatok bele mindent.Az hatasos lehet es nem artnak vele.

2011. jún. 16. 15:39

Én sem gondolom, hogy idióta vagy, csak nem hiszel magadban. Mindenkinek megvannak a bajai, hidd el, mégsem gondolunk rontásra. Azért ember az ember, hogy ésszel, okossággal, hittel legyőzze az akadályokat, s tanuljon belőle...


Észreveszed magad körül az apró örömöket?

Gyermeked mosolya, egy szépen szóló rigó ének, ahogy a szellő érinti az arcodat?


Ha állandóan a negatív dolgokat keresed magad körül, meg is talál...

Nem csak neked vannak problémáid, én még nem ismertem olyan embert, legyen szegény, v gazdag, aki felhőtlenül boldog.

.....

2011. jún. 16. 15:38
sajnalom a sok szornyuseget,amin atmentek.Valoban nagyon vigyazz ,az egyik ismerosomnek ra ment a lakasa es az autoja,es meg mindig rengeteg az adosaga,annyira megzsaroltak,hogy kenytelen volt adni nekik a penzt.Azzal zsaroltak,ha nem adja a penzt,meg szerencsetlenebb lesz mint elotte es a gyerekei meghalnak.En azt tudom tanacsolni,hogy inkabb az Istenhez fohaszkodj,hogy segitsen meg,szerintem hatasosabb.
9. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 8. - Timike.baba)
2011. jún. 16. 15:35
Szerintem olvasd a Bibliát és megtalálod a lelki békéd! Rajtam is csak ez segített. Próbálj hinni abban, hogy Isten vigyáz rátok, és gondolj pozitívan a jövőre! A felhő mögött is süt a nap!
8. timike.baba (válaszként erre: 6. - Sirga)
2011. jún. 16. 15:28
Na az ilyen vélemény már érdekel mert nem nevezel rögtön komplett idiótának.Erre nem is gondoltam mármint hogy még rosszabb lehet.
2011. jún. 16. 15:27

Isten hozott az É L E T-ben.

Ha hiszel benne, annnál inkább működik.

2011. jún. 16. 15:25

Nagyon vigyázz, mert még több szörnyűséget szabadítasz Magatokra! Amellett, hogy esetleg az összes pénzetektől is "megszabadít" egy csaló ... Jobb esetben "csak" eredménye nem lesz annak, amit csinál.

Ne haragudj, én se hiszek ezekben a dolgokban, de azt tudom, hogy veszélyes ajtót feszegetsz: el se tudod képzelni, mit engedsz az életetekbe! :(

5. timike.baba (válaszként erre: 3. - 1431f9778c)
2011. jún. 16. 15:25
Leírtam hogy tudom hogy sokan nem hisznek benne.Én se hiszek de már nem tudok mire gondolni.Hátha ez a baj.Ja és nem a tévés marhaságra gondoltam!!!!
2011. jún. 16. 15:21

Nem új dolog ez már évek óta tart és az egész családot érinti.Konkrétan semmi sem megy zökkenőmentesen.Akadályokba ütközünk folyamatosan.Mindig történik valami negatív dolog.Pl. nemrég született a pici fiam.Megsérült szülés közben a válla azt most kezeljük.Nemrég kiderült hogy vesemedence tágulata van.aztán a légzésfigyelő állandóan bejelzett az ami a tesóméknál szuperül működöt....van még több is de azt nem osztanám meg itt....

Lehet semmi sincs és csak én gondolom de megnézetném valakivel.csak nem tudok senkit!

2011. jún. 16. 15:21
Fiatal,"felvilágosult"Anyuka létedre hiszel ezekben a humbugokban?
2011. jún. 16. 15:15
Megkérdezhetem,hogy miből gondolod,hogy rontás van rajtad?
2011. jún. 16. 15:14

Tudom hogy sokan nem hisznek benne de fontos lenne.Tud valaki Veszprém környékén valakit aki rontáslevétellel foglalkozik és nem sarlatán!!!Komolyan érdekelne!!!Tapasztalatok is érdekelnek!!!

Köszi

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook