Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rontáslevétel tudtok segíteni?! fórum

Rontáslevétel tudtok segíteni?! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
102. Jossie
2011. jún. 16. 19:52
:D Erről én is olvastam. (mármint a földönkívüli fajről :D). Legalábbis valami hasonlót, hogy hüllőszerű élőlényeg - akik a felszín alatt élnek - irányítanak mindent (Annunakik, reptiliánok). És pl. az angol királyi család is ilyen lényekből áll. :DDD
2011. jún. 16. 19:39

Látnád miket írnak még.

Ufókról, új világról, eljövetelről, szörnyekről, kígyókirályokról, plejádokról. Találtam egyszer valahol olyat, na ezt hallgasd!


Előkerült állítólag egy ilyen írás a Nasa-tól, hogy egy földönkívülit fogtak el. És hogy kihallgatták és a földönkívüli azt mondta, hogy egy gonosz földönkívüli faj befolyásolja rossz irányba a világot. Oo


Vannak fura történetek. :)

100. Salomon Rozen (válaszként erre: 99. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 16. 19:36

Így már értem.

További jó szórakozást. :)

99. Várhegyi Márton (válaszként erre: 98. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 19:33
Nem a képen látható biológus írta, ő csak egy cikket írt erről a nagyokosról.
2011. jún. 16. 19:32
Használhatna néha borotvát. :)
2011. jún. 16. 19:26

Nagyon érdekes ez a párbeszéd.


Lazításképpen ajánlom nektek az Év Hülyéje díj nyertesének írását ("Proving Atheists Wrong With Science #1"), aki annyira kemény volt, hogy még az ateistáknak is beolvasott:


[link]


Sokkoló, hogy mire vezet a fanatizmus...

96. Salomon Rozen (válaszként erre: 94. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 19:15

Nézzük a Witch-t meg a Winxet ha mesét akarunk, de ha tanulni akkor ne legendákat tanulmányozzunk meg a Jézus urunkat, akit kivégeztek.


Én olyan embert nem tudnék tisztelni akit kivégeznek, ha ez volt a sorsa ha nem.

95. Salomon Rozen (válaszként erre: 93. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 19:14

Nemár. Ezt én akartam felhozni. :((

Hogy hogy lehet valaki a csábítás hypersuperatyja aki bűn ronda, és a kígyókirályokon is túltesz.


Én a közelébe nem mennék se a bűnnek se az ürgének.

De nézd meg a Tao vagy a Buddhizmust.

Nincs benne legenda, leírják az egyensúly, az örök körforgás elvét, de ha végigolvasod látod, hogy igaz. Ezzel ellenben jön a megváltó én vagyok istennek a fia, ha jól lesztek jöhettek atyám országába.


De ha már történeteknél tartunk meg csodáknál...

Én a Grimm Mesékre szavazok és a Tündérmesékre. :P

Az valahogy jobban tetszik.


Ha fejlődni akarsz tanulj, tanulmányozd a világot.

Mint pl Buddha, ha meséket akarsz nézz Grimmet.

De a Barbie meséket is megnézem. :D

94. 83e25137af (válaszként erre: 92. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 19:10
priviben írj :D
93. 83e25137af (válaszként erre: 90. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 19:10

hja :D de az embereknek könnyebben emészthető hogy Szép=jó csúf=gonosz


De.. akkor magyarázzanak el valamit.. egy végtelenül ronda akármi hogy a búbánatba tud bárkit is meggyőzni hogy a bűn jó? hm hm hm? hát úgy hogy gyönyörű és csábító :)


én nem leszek gonosz.. én vagyok. és nem szándékozom megcsúnyulni se :D

92. Salomon Rozen (válaszként erre: 91. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 19:08

Ezen nem nagyon lehet röhögni.

Azon már inkább, hogy bízik valaki valakiben akit nem is látott. Meg ezt meg azt hisz róla, holott ezen hitek nagy részét az emberek agyalták ki.


Nincs msned?

Ott folytathatjuk ha akarod, mert ez nem ennek megfelelő topik. ^^

91. 83e25137af (válaszként erre: 89. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 19:06

ez is egy nézőpont. hogy helyes-e nem tudom. én annak látom ezek szerint te is. :)

tiszteletben tartom mások nézeteit még akkor is ha néha a röhögőgörcs kerülget. :))))


bizonyára valaki rajtam is röhög nem kicsit de a dolog ettől kerek és gurul :D

90. Salomon Rozen (válaszként erre: 85. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 19:05

Nézd!

Lucifer mindenképpen gyönyörű volt, mivel Görög. XD

Talán hasonlított Adoniszra.

Gyönyörű ígyis úgyis, ha a Görögre gondolsz ha a Módosított Luccra, akiből az isten ellenfele lett az is. Na meg ha ő a leggyönyörűbb angyal, akkor nem úgy kéne jelképezni, ahogy azt láthattad. Mert mondjuk ha te szép vagy és gonosz leszel, attól a szépséged megmarad. :)

89. Salomon Rozen (válaszként erre: 84. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 19:02

Helyesen látod és véled a dolgokat. :)

Egymástól lopták el, mint ma a zenekarok a dalszövegeket. Lusták voltak kitalálni új storyt, nem volt kreativitás.

88. 504d3546bf (válaszként erre: 69. - Sziszi-szöszi)
2011. jún. 16. 19:00

Felnotkent az embernek kotelesege maga alakitani az eletet.A szuloknek kotelesege a gyereket ara nevelni, hogy kesobb a gyerek donthesen a salyat

ldolgai felol.Apro lepesekben, kezdve onen , hogy milyen szinu zoknit huzol ma a labadra .

87. 504d3546bf (válaszként erre: 64. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:57

1) Nem tamadtalak, nem tamadok ezen a teren szemelyt((ep elfogadtam , hogy te mast hiszel).A hoxan egy nagyon jo baratnom nekem is ajanlotta, ugyan ezt mondtam amit nekem.A baratsag maradt.

2) Ima (nekem)= beszelgetes az egyetlen szemelyel Akiben tokeletesen megbizok.

3)neked mit jellent az egyensuly?

86. 83e25137af (válaszként erre: 83. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:52
hehe igaz. :)
85. 83e25137af (válaszként erre: 82. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:51
pedig eredetileg Lucifer volt a leggyönyörűbb lény aki valaha létezett. egyszerűen nem tudom elképzelni róla hogy gonosz legyen. hisztis mint állat de nem gonosz. :)
84. 83e25137af (válaszként erre: 81. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:49

meglestem.


csaaaak egy hangyányi :DDDD


figyu.. ha összehasonlítanánk az összes (holt is) vallást egy valag hasonlóság van


mártírhalál feltámadás, 12 apostol (tanító) szűzi fogantatás, özönvíz.. ésatöbbi ésatöbbi.

ezek egymástól vették át a sztorikat kicsit kicsinosították, kiszínezték és voilá. kész az új vallás :D

nekem egy könyv ne mondja meg hogy éljek. anélkül is tudom miben hiszek és miben nem..

így is megtéveszt és befolyásol egy rakás hülyeség minden nap. ne legyen már szemellenző is rajtam. meg hülyén is állna :D

2011. jún. 16. 18:46

Folytathatjuk privátban is ha érdekel valami. :)

Ide már írtunk eleget. XD

2011. jún. 16. 18:45
mint észreveszed Cernunnos alakját használták fel ahhoz, hogy ő legyen a vallásuk sötét felének... Sátánnak az alakja :(
2011. jún. 16. 18:44

andicca83


nem küldi el... de mindegy is.

mert kamu az egész vallás.


írd be a keresőbe:


Cernunnos


és ezt


Baphomet


és szólj ha hasonlóságot vettél észre a két kép között. ;)

2011. jún. 16. 18:43
hali
79. 83e25137af (válaszként erre: 77. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:40

ó vannak durva story-k de én nem hiszem hogy jönne 4 pacin 4 ürge akik bebikázzák a világvégét és game over...

szóval horror sztorik vannak.


hiszek abban amit fizikailag meg is tapasztalok. (hiszem ha látom) nos az angyalok (legalábbis ahogy mi hívjuk őket) segítenek.

isten nem fog megszólítani szerintem senkit. az angyalok sem. vagyis.. leszámítva az éles sípoló hangjukat.. :D de már kezdek hozzászokni :)



köszi nem kell XD

78. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 72. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:36
Én élek! Minden nap élvezem az életet. Hálát adok azért amit nap mint nap kapok a férjemtől, a gyerekeimtől. Hálás vagyok Isten védelméért, segítségéért. Miért gondolod azt, hogy nem mosolygok?
77. Salomon Rozen (válaszként erre: 75. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 18:35

Nehogy azt hidd, hogy ez e legdurvább story.

Van olyan is, amiben kígyókirályok vannak, tiszta horror. -.-


De van ufo-s mitológia is. :P

De azok csúnyák.

Őszintén szólva nem tudom mi a csúnya egy űrlény vagy egy hüllőember. XD Hozzak képet?

76. Salomon Rozen (válaszként erre: 73. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 18:34

Jó az ha az ember hisz, de nem árt a realitás talaján maradni, ahogy a barátom mondja. Ő ugyan Főpap mégse hisz el mindent amit írnak. :)

Ész érvekkel érvel, ugyanakkor nem lehet mondani hogy hitetlen.


De azt rám se.

Én hiszek az Őserőben ami a világot teremtette és megtartja ezen állapotában. De a többi dolog, a történet azért lett hozzátéve, hogy ne legyen unalmas a dolog. De lehet jobb lett volna, ha nem keverik bele a meséket is.


Mert most vannak olyanok, akik elkezdik várni, hogy a Sátán felbukkanjon. Meg jöjjön Jézus és megmentse a világot a gonosztól. meg hogy ő lesz a föld királya.


De ha már valaki olyan valamiben akar hinni amit nem nyomnak tele mondákkal és ugyanakkor igaz is annak ajánlom a Buddhizmust, a Taoizmust és annak könyvét a Tao Te Kinget.

75. 83e25137af (válaszként erre: 74. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:34

A Sátán azért ragadt rajta mert eredetileg Satanelnek hívták. de mivel elbukott az arkangyal "rangot" az EL-t nem használhatta tovább.

Én így tudom. de annyi verzió van hogy ezt senki sem tudhatja. az angyalok meg nem beszélnek róla...

74. Salomon Rozen (válaszként erre: 71. - 83e25137af)
2011. jún. 16. 18:30

A másik a Luciferes dolog.

Na itt esek le a székről. XD


Lucifer állítólag a görög mítosz része,

párja Diana. Luccer volt a nap Diana a holdistennő.

LUCIFER ÉS DIÁNA TÖRTÉNETE, van is ilyen könyv.


Rá is rányomtál a gonosz bélyegét. :(

Nem is akárhogy.

Azt mondták, Sátán amikor elbukott lejött a földre és alapított egy vallást... ez lett a napisten Kultusza.


Amikor ezt olvastam akkorát röhögtem. :D

Kész vicc ez a démonizálás is, hogy más nép isteneit úgy állítjuk be mint sötét démonokat.

73. 83e25137af (válaszként erre: 70. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 18:27
szimpatikus gondolkodásmód. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook