Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rokonomat vastagbélgyulladással kezelik, az orvosok azt mondják, hogy zsírszegény kekszet lehet fogyasztania.Mit tudnátok ajánlani? fórum

Rokonomat vastagbélgyulladással kezelik, az orvosok azt mondják, hogy zsírszegény kekszet lehet fogyasztania.Mit tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 4. 10:37
nagyon kényes dolog egy vastagbélgyúlladás. az olyan betegnek szednie kell B1 B12 vitaminokat mert köztudott hogy a szervezet a vastagbélben termeli meg a szervezetszámára szükséges b vitaminokat. igy mivel sürün gyülladásban van a bélrendszer igy nem szivódik fel a szervezetszámára létfontosságú ásványi anyagok és felléphet hiánybetegség is.szerintem is jók a kopakekszek mert nem iritálják a bélrendszert és megmarad a szervezetben és beépül. többet ha még érdekel mást szi erzsi
2009. nov. 6. 19:24
A korpovit és a kolevit jó szerintem. Mindenhol a korpás kekszeket ajánlják.
2009. nov. 6. 19:20
Az U vitamin minden gyulladást megszüntet a szervezetben. Próbálja meg, édesanyámnak attól múlt el a krónikus gyomorhurutja.
2009. nov. 6. 19:08
Csak azt meg nem közölték,hogy mi az amit igen.S így gondoltam,hogy megpróbálok utána járni.
2009. nov. 6. 19:06
Azt mondták,hogy a háztartási kekszet nem ajánlják.
2009. nov. 6. 19:04
A háztartásit és a korpovit kekszet tudom ajánlani.
2009. nov. 6. 18:59
Mindenféleképpen megnézem,köszi a hozzászólást.
2009. nov. 6. 18:50
Azt hiszem van egy kolevit nevű keksz! Olyan mint a korpovit, a győri gyártja, csak ez koleszterin szegény!
2009. nov. 6. 18:46
Rokonomat vastagbélgyulladással kezelik, az orvosok azt mondják, hogy zsírszegény kekszet lehet fogyasztania.Mit tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook