Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Robert De Niro - gyermekvállalás 80 évesen fórum

Robert De Niro - gyermekvállalás 80 évesen (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Robert De Niro - gyermekvállalás 80 évesen (Napi érdekes)

febr. 29. 01:22
velemenyem szerint ez az o maganugye.
8. Regin_a (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
febr. 28. 21:22
Lóhimbát sem ért el a millioival. A gyereket nem csak pénzzel kell felnevelni
7. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Nala24)
febr. 28. 20:50

És akkor mi van?.

Nekem is volt olyan ovisom, akinek az apukája bőven 70 fölött volt.

febr. 28. 20:21
De klassz, hogy papírra vetetted a gondolataidat, aminek kapcsán lehet fikázni egy embert, aki többet ért el életében, mint mi itt mindnyájan. 🫣
febr. 28. 19:27

Annyi pénzböl több gyerekre is tellene

Felelőtlenség!

febr. 28. 14:42
Volt egy régi ismerősöm akinek az volt a felfogása, hogy "az a szabály, hogy nincs szabály". Hát meg is lett az eredménye.
febr. 28. 14:04
Ő már dédnagypapa korban van.
febr. 28. 10:36

Szerintem nem gyermeket vállal, hanem "magot szór". Ezt a gyereket a gyerek anyja vállalta, amihez maximum pénzt ad, amiből vígan megélnek majd a halála után...

Egy gyermekvállalás nekem többet jelent, mint hogy "úgy jó az élet, ha zajlik"...

febr. 28. 09:35
Robert De Niro Oscar-díjas amerikai színész, filmproducer és rendező, aki 1943. augusztus 17-én született New Yorkban. Ő az egyik legelismertebb és legnépszerűbb színész a filmes iparban, számos díjjal jutalmazták az évek során. Az utóbbi időben igaz nem a munkássága miatt került a címlapokra, hanem azért, mert tavaly megszületett a 7. gyermeke is, így 80 éves korában lett újra apa.

Ugrás a teljes írásra: Robert De Niro - gyermekvállalás 80 évesen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook